https://www.irishtimes.com/opinion/breda-o-brien-time-to-question-our-tech-billionaire-overlords-

Breda O’Brien: Teknoloji milyarder derebeylerimizi sorgulama zamanı

Bill Gates’in dünyayı mikroçip yapmak istemesiyle ilgili moronik komplo teorileri, dikkati yalnızca zaten sahip olduğu muazzam, hesaplanamaz güçten uzaklaştırıyor.

Hava perdeleri çekecek kadar karanlık olmadan önce yürürken, yatak odalarının ve mutfakların pencerelerine kaç tane yalnız adamın yığıldığını görünce şaşkına döndüm. Hiçbiri kırmızı-altın gökyüzüne bakmıyordu. Bunun yerine dizüstü bilgisayarlara bakıyorlardı ve hiç şüphesiz benim gibi günün çoğunu sadece bunu yaparak geçirmişlerdi.

Muazzam etkileri olan kültürel bir değişim halihazırda gerçekleşiyor ve yalnızca Covid-19 tarafından hızlandırılıyor. Bu sadece uzaktan çalışmakla ilgili değil. Teknoloji şirketlerinin gücü ve etkisi ile hala hükümetler olarak düşündüklerimiz arasındaki büyük eşitsizlikle ilgili.

Author

6 Comments

1. Şırnak dan kimler var. Bill Gates komplosu mu? . Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha hayran edici, tebrikler , ali – 184

2. Bu konu : ” Bill Gates komplosu mu? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız inan ki dikkat çekici, tebrikler , mehmet – 336

3. Selam herkese web siten inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

4. Kahramanmaraş dan kimler var. Bill Gates komplosu mu? . Slm sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Hasan – 232

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link