Bütün tarım arazilerini satın aldığını gördüğümde içimden bir ses, bir ton GDO soya yetiştireceğini ve bunun sentetik “sığır eti” oluşturduğunu söyledi. Genetiği değiştirilmiş soyamızı bol bol toplamayla aldığımızdan emin olmanın daha etkili bir yolu! Ve eğer bakarsanız GDO soya yiyen laboratuar fareleri 4. kuşakta kısırdı. Biz sadece bu boku yiyen 1. nesil insanlarız.

Author

14 Comments

1. Bu konu : ” Bill Gates şu anda ABD’deki en fazla tarım arazisine sahip, bir ton Monsanto hissesine sahip ve şimdi ülkelerin sentetik sığır etine geçmesi gerektiğini söylüyor. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , hatice – 224

2. Bu konu : ” Bill Gates şu anda ABD’deki en fazla tarım arazisine sahip, bir ton Monsanto hissesine sahip ve şimdi ülkelerin sentetik sığır etine geçmesi gerektiğini söylüyor. ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolun , Aylin – 89

3. Kahramanmaraş merkezden ben emin. selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 28-02-2021 21:55:31

4. elif yılmaz Reply

Kastamonu dan kimler var. Bill Gates şu anda ABD’deki en fazla tarım arazisine sahip, bir ton Monsanto hissesine sahip ve şimdi ülkelerin sentetik sığır etine geçmesi gerektiğini söylüyor. . Merhaba herkese web sitesi valla iyi, teşekkürler , elif yılmaz – 59

5. Mardin dan kimler var. Bill Gates şu anda ABD’deki en fazla tarım arazisine sahip, bir ton Monsanto hissesine sahip ve şimdi ülkelerin sentetik sığır etine geçmesi gerektiğini söylüyor. . Mrb siteniz süper ötesi çok iyi, teşekkürler , – 93

6. Eskişehir merkezden ben ali. Selamlar sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun 01-03-2021 14:59:29

7. Iğdır merkezden ben Emine. Selamlar siteniz valla ilgi uyandırıcı, tebrikler 11-03-2021 04:57:21

8. Iğdır dan kimler var. Bill Gates şu anda ABD’deki en fazla tarım arazisine sahip, bir ton Monsanto hissesine sahip ve şimdi ülkelerin sentetik sığır etine geçmesi gerektiğini söylüyor. . Selamlar siteniz inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım , ahmet – 428

9. Bu konu : ” Bill Gates şu anda ABD’deki en fazla tarım arazisine sahip, bir ton Monsanto hissesine sahip ve şimdi ülkelerin sentetik sığır etine geçmesi gerektiğini söylüyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim hayran edici, teşekkürler , – 420

10. Kütahya merkezden ben Hasan. Mrb sayfanız vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 26-03-2021 12:38:28

11. Kocaeli dan kimler var. Bill Gates şu anda ABD’deki en fazla tarım arazisine sahip, bir ton Monsanto hissesine sahip ve şimdi ülkelerin sentetik sığır etine geçmesi gerektiğini söylüyor. . Selamın aleyküm web sitesi valla hayran edici, face de paylaştım , Emine – 471

12. Bu konu : ” Bill Gates şu anda ABD’deki en fazla tarım arazisine sahip, bir ton Monsanto hissesine sahip ve şimdi ülkelerin sentetik sığır etine geçmesi gerektiğini söylüyor. ” çok güzel. Slm siteniz inanılmaz mükemmel, tebrikler , banu – 362

13. Bu konu : ” Bill Gates şu anda ABD’deki en fazla tarım arazisine sahip, bir ton Monsanto hissesine sahip ve şimdi ülkelerin sentetik sığır etine geçmesi gerektiğini söylüyor. ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler , Hasan – 190

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link