Bill Gates ve büyük ilaç

Bu yüzden son zamanlarda Bill Gates’e ve onun ilaç yatırımlarına 2000’li yılların başlarında dalmaya başladım. Benim gibi biri için ortada bir malzeme olup olmadığını merak ediyorum – hepimiz büyük ilaçların, opioid krizinin, testlerin ve mahkeme dışındaki yerleşimlerin tarihini biliyoruz … bu ince bir buz. Ve Afrika için ucuz aşılar vb. Sunmaya çalışan küçük bir küçük ilaç girişimleri denizi satın alındı ​​ya da patent kullanmak için dava açıldı. Her iki durumda da Gates’in WHO’da% 12 hissesi var ve bunu günler önce öğrendim. Büyük skandallarda yer alan büyük farmalarla herhangi bir şekilde bağlantılı olduğu hakkında herhangi bir materyal var mı? Ya da dava konusu olan şirketler için lobi yapıyor mu?

This Post Has 12 Comments

1. ahmet

Trabzon dan kimler var. Bill Gates ve büyük ilaç . merhaba arkadaşlar web siten yeminle iyi, linkedinde paylaştım , ahmet – 438

2. hatice

Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

3. Emine

Muş merkezden ben Emine. Merhaba herkese web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 06-03-2021 21:14:16

4. ali

Bu konu : ” Bill Gates ve büyük ilaç ” çok güzel. Selamlar paylaşım vallaha hayran edici, sağolun , ali – 386

5. elif yılmaz

Bu konu : ” Bill Gates ve büyük ilaç ” çok güzel. Merhabalar web siten gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 352

6. mehmet

Osmaniye merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha çok güzel, tebrikler 12-03-2021 04:50:39

7. Emine

Bu konu : ” Bill Gates ve büyük ilaç ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Emine – 131

8. doruk

Kocaeli merkezden ben doruk. Selam bu web sitesi inanki hayran bıraktı, teşekkürler 18-03-2021 21:06:26

9. doruk

selamun aleyküm siten yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım

10. doruk

Mardin dan kimler var. Bill Gates ve büyük ilaç . Merhabalar siten inanılmaz iyi, saolun , doruk – 367

11. elif yılmaz

Konya dan kimler var. Bill Gates ve büyük ilaç . Merhaba herkese siten ciddiyim çok güzel, teşekkürler , elif yılmaz – 447

12. Aylin

Bu konu : ” Bill Gates ve büyük ilaç ” çok güzel. Merhaba paylaşımın harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım , Aylin – 296

Bir cevap yazın