Yaklaşık iki hafta önce Bill Gates, Kriptoların aşırı fiyatlı olduğunu düşündüğünü söyledi. Bu, tüm kriptolarımın depolanmasına neden oldu. Sonra Janet Yellen ağzını açtı ve kriptoların çok pahalı olduğunu söyledi. Bu, oyun hisse senetlerinin fiyatını değiştirmeye yardım ettikten sonra. Sonra Bill Gates dünyadaki hemen hemen her iş sektöründen bahsetti. Stoklarımın tamamı dibe vurdu. Borsada bir haftada yaklaşık yüzde 50 kaybettim. Torba tuttuğum hisseler dışında kuruşluk hisse senedi ticareti yapmıyordum. Ayrıca 13 dolar değerinde tek bir seçeneğim vardı. Bir yıldan az bir sürede yüzde 170’in üzerinde yükseldim. Ben sadece 14 yaşındayım. Üniversiteye gitme ve ardından tıp fakültesi için ödeme yapma zamanı gelene kadar bu parayı yatıracaktım. Bill Gates doktor olma umutlarımı mahvetti. #boycottbillgates

Author

11 Comments

1. Artvin dan kimler var. Bill Gates’e çok kızgınım . Merhabalar web siten cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , banu – 287

2. Ağrı merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 06-03-2021 01:05:48

3. Tokat dan kimler var. Bill Gates’e çok kızgınım . selam arkadaşlar web siten vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 174

4. Mrb paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, saolun

5. elif yılmaz Reply

Kahramanmaraş merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 10-03-2021 21:56:57

6. Erzincan dan kimler var. Bill Gates’e çok kızgınım . merhaba arkadaşlar siten yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım , – 235

7. Van merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar siteniz yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım 18-03-2021 00:23:56

8. Bu konu : ” Bill Gates’e çok kızgınım ” çok güzel. Selam paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , doruk – 342

9. Bu konu : ” Bill Gates’e çok kızgınım ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 441

10. Selamlar web sitesi harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link