https://www.google.ca/amp/s/www.lifegate.com/philantro-capitalism-sustainable-development%3famp

Gates ayrıca, depodaki tohumların tüm genetik bilgilerini kopyalamak amacıyla Çeşitlilik arayışı (DivSeek) adı verilen küresel girişimleri finanse ederek dünyadaki en büyük 15 tohum koleksiyonunu konsolide etmek istiyor. Etkili bir şekilde, bu, toplanan genetik bilgiler üzerinde patent almalarına ve tohum patentleri yoluyla biyo-korsanlığa yol açmalarına olanak tanır. Son beş yılda, biyoteknolojiyi daha da geliştirmek amacıyla biyoçeşitlilik alanlarında, özellikle Dijital sekans bilgisine (Dsi) sınırsız erişim konusunda iş sektörünün ilgisi artmıştır. DSİ, bir genomun genetik bilgilerini etkili bir şekilde tarayabilen ve bitkilerin genetik materyalinin dijital bir veritabanına yüklenmesine izin veren bir biyoteknolojidir. Bunların tümü temelde biyolojik çeşitlilik Sözleşmesini ve Nagoya protokolünü ihlal ediyor veya tehlikeye atıyor. “

Author

13 Comments

1. Gaziantep merkezden ben Emine. Mrb web siten ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 16-03-2021 08:52:27

2. Bu konu : ” Bill Gates’in 242.000 dönüm arazi satın almasının nedeni … ” çok güzel. Slm sayfan harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ahmet – 361

3. Bu konu : ” Bill Gates’in 242.000 dönüm arazi satın almasının nedeni … ” çok güzel. Mrb sayfan vallaha billaha güzel, saolun , ahmet – 241

4. Mrb siten ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

5. elif yılmaz Reply

Eskişehir dan kimler var. Bill Gates’in 242.000 dönüm arazi satın almasının nedeni … . Merhaba herkese web sitesi inanki hayran edici, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 200

6. Bu konu : ” Bill Gates’in 242.000 dönüm arazi satın almasının nedeni … ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , gaye – 247

7. Artvin merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfa süper ötesi iyi, facebookta paylaştım 20-03-2021 08:03:50

8. Samsun dan kimler var. Bill Gates’in 242.000 dönüm arazi satın almasının nedeni … . selamun aleyküm web siten yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Emine – 98

9. Sinop dan kimler var. Bill Gates’in 242.000 dönüm arazi satın almasının nedeni … . Selam herkese paylaşımın inan ki iyi, saolun , ahmet – 220

10. Düzce merkezden ben ali. selam arkadaşlar siten süper ötesi iyi, saolun 26-03-2021 21:04:46

11. Kastamonu merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha çok iyi, facebookta paylaştım 02-04-2021 22:45:23

12. Afyon merkezden ben doruk. Selamlar siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 04-04-2021 00:59:28

13. Tunceli dan kimler var. Bill Gates’in 242.000 dönüm arazi satın almasının nedeni … . Slm web siten yeminle mükemmel, face de paylaştım , ziya – 92

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link