Pek çok ana akım haber kaynağı, Bill Gates ve Jeffrey Epstein’ın ilişkisi hakkında haberler yayınlıyor. Bill Gates, evliyken kadınlara karşı istenmeyen ilerlemeler kaydetti.

Bu yüzden, burada gerçekte neler olduğuna dair birkaç fikir üzerinde beyin fırtınası yapabileceğimizi düşündüm:

1. Melinda, boşanma sırasında hatırı sayılır miktarda servet alabilmek için medya arkadaşlarına Bill’in adını sürüklemeye ikna ediyor. Ama neden birden Bill’e saldırsınlar, Melinda gerçekte ne kadar güçlü? Bu neredeyse çok basit bir açıklama gibi görünüyor. Mesela neden ondan boşanmak istediğini göstermek isterse, Epstein’ı gerçekten birbirine bağlamak ve Gates’in itibarını tamamen mahvetmek zorunda mıydı?

2. Ghislaine Maxwell, Gates’i Epstein’ın kaçakçılık istismarlarının bir katılımcısı olarak suçladı. Burada bazı makbuzlar olmalı, belki uzlaşmacı videolar vb. Bu teori makul, belki de kitleleri yaklaşmakta olan şey için hazırlıyor.

3. Bill Gates yanlış insanları kızdırdı. Yeni bir dünya düzenini düzenleyen seçkinler grubunda çok etkili ve güçlü biri, Bill Gates’in kontrolden çıkmasını istiyor. Böylece onu küresel bir figür olarak uzaklaştırma sürecini başlattılar. Bu tepkiyi teşvik etmek için ne yapmış olabilir?

4. Bill Gates, Çin’i çok fazla emdi. Belki istihbarat kurumları (CIA, MI6, vb.) Gates’in Çin süper gücü ile ilişkisinin yeterince uzun sürdüğünü ve değişen küresel hegemonya üzerinde daha fazla kontrol almaya karar verdiklerini anladılar.

Lütfen daha fazla düşünce ve teori ile cevap verin!

Author

28 Comments

1. Kastamonu merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımın inanki çok güzel, sağolun 17-05-2021 23:54:32

2. Bayburt merkezden ben ahmet. Merhabalar sayfan süper ötesi çok iyi, face de paylaştım 18-05-2021 02:30:32

3. Bu konu : ” Bill Gates’in ana akım medyada neden iftiraya uğradığına dair Potansiyel Teoriler ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım , mehmet – 19

4. merhaba arkadaşlar siteniz inanki hayran edici, teraziye tıkladım

5. Merhabalar paylaşımın inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım

6. Aydın dan kimler var. Bill Gates’in ana akım medyada neden iftiraya uğradığına dair Potansiyel Teoriler . Selamın aleyküm sayfan cidden ilgi uyandırıcı, sağolun , Emine – 2

7. Bu konu : ” Bill Gates’in ana akım medyada neden iftiraya uğradığına dair Potansiyel Teoriler ” çok güzel. Merhabalar siten yeminle dikkat çekici, şukuladım , Emine – 244

8. Bingöl merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşımınız valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım 24-05-2021 02:42:11

9. Giresun dan kimler var. Bill Gates’in ana akım medyada neden iftiraya uğradığına dair Potansiyel Teoriler . Mrb siten cidden güzel, linkedinde paylaştım , doruk – 72

10. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bill Gates’in ana akım medyada neden iftiraya uğradığına dair Potansiyel Teoriler ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler , Gürbüz – 280

11. İstanbul dan kimler var. Bill Gates’in ana akım medyada neden iftiraya uğradığına dair Potansiyel Teoriler . merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 423

12. Sakarya merkezden ben Aylin. Merhabalar web siteniz gerçekten iyi, teraziye tıkladım 03-06-2021 18:41:54

13. Gaziantep merkezden ben mehmet. Mrb siten inan ki dikkat çekici, şukuladım 04-06-2021 14:20:51

14. Selamın aleyküm web sitesi vallaha mükemmel, şukuladım

15. Bu konu : ” Bill Gates’in ana akım medyada neden iftiraya uğradığına dair Potansiyel Teoriler ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi gerçekten güzel, teşekkürler , ali – 293

16. Kırklareli dan kimler var. Bill Gates’in ana akım medyada neden iftiraya uğradığına dair Potansiyel Teoriler . Merhaba sayfan inan ki çok hoşuma gitti, saolun , ali – 441

17. Bitlis dan kimler var. Bill Gates’in ana akım medyada neden iftiraya uğradığına dair Potansiyel Teoriler . Mrb siten süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Aylin – 428

18. Erzurum merkezden ben ali. Slm bu web sitesi gerçekten güzel, saolun 04-07-2021 02:24:53

19. Denizli merkezden ben emin. selam arkadaşlar sayfanız vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 09-07-2021 07:58:04

20. Bu konu : ” Bill Gates’in ana akım medyada neden iftiraya uğradığına dair Potansiyel Teoriler ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım , ali – 303

21. Muş dan kimler var. Bill Gates’in ana akım medyada neden iftiraya uğradığına dair Potansiyel Teoriler . Mrb siteniz vallaha hayran bıraktı, saolun , Aylin – 115

22. Antalya dan kimler var. Bill Gates’in ana akım medyada neden iftiraya uğradığına dair Potansiyel Teoriler . Merhaba herkese sayfan süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım , memo – 217

23. Sinop merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm sayfa inanki dikkat çekici, sağolun 17-07-2021 17:11:44

24. Bu konu : ” Bill Gates’in ana akım medyada neden iftiraya uğradığına dair Potansiyel Teoriler ” çok güzel. Slm sayfan ciddiyim mükemmel, face de paylaştım , Emine – 457

25. Nevşehir dan kimler var. Bill Gates’in ana akım medyada neden iftiraya uğradığına dair Potansiyel Teoriler . Selam herkese sayfanız vallaha çok güzel, sağolun , ziya – 369

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link