Varsayımdan ziyade bir soru ile kısa ve tatlı tutacağım. FAKAT.

Küresel ısınma veya iklim değişikliği sözde insan faaliyeti ve karbon emisyonları vb. Tarafından yönlendiriliyorsa, Bill Gates neden güneşi engellemek istiyor?

Tüm “küresel ısınma” veya “iklim değişikliği” fikrine katılmıyorum. Her zaman hayattaki her şey gibi döngüsel olduğu izlenimine kapıldım.

Bu fikirleri genişletmek isteyen var mı?

Author

13 Comments

1. Edirne dan kimler var. Bill Gates’in güneşi engelleme fikrine gelince. . Mrb siten inan ki iyi, tebrikler , memo – 8

2. Mersin merkezden ben ali. selamun aleyküm siteniz süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım 03-04-2021 23:28:14

3. Bu konu : ” Bill Gates’in güneşi engelleme fikrine gelince. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım , doruk – 119

4. elif yılmaz Reply

Samsun merkezden ben elif yılmaz. Mrb siten valla çok hoşuma gitti, teşekkürler 04-04-2021 12:59:01

5. selamun aleyküm sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun

6. Bu konu : ” Bill Gates’in güneşi engelleme fikrine gelince. ” çok güzel. Selamlar sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , memo – 92

7. Bu konu : ” Bill Gates’in güneşi engelleme fikrine gelince. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız harbiden güzel, teşekkürler , Aylin – 30

8. Şırnak merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfa cidden dikkat çekici, tebrikler 06-04-2021 14:04:13

9. Bu konu : ” Bill Gates’in güneşi engelleme fikrine gelince. ” çok güzel. Slm sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 242

10. Mardin dan kimler var. Bill Gates’in güneşi engelleme fikrine gelince. . Selamlar siten inanılmaz güzel, facebookta paylaştım , ali – 125

11. Balıkesir merkezden ben memo. Selamlar web siten ciddiyim dikkat çekici, saolun 16-04-2021 20:51:09

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link