Varsayımdan ziyade bir soru ile kısa ve tatlı tutacağım. FAKAT.

Küresel ısınma veya iklim değişikliği sözde insan faaliyeti ve karbon emisyonları vb. Tarafından yönlendiriliyorsa, Bill Gates neden güneşi engellemek istiyor?

Tüm “küresel ısınma” veya “iklim değişikliği” fikrine katılmıyorum. Her zaman hayattaki her şey gibi döngüsel olduğu izlenimine kapıldım.

Bu fikirleri genişletmek isteyen var mı?

Author

41 Comments

1. Merhabalar siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler

2. Edirne dan kimler var. Bill Gates’in güneşi engelleme fikrine gelince. . Mrb siten inan ki iyi, tebrikler , memo – 8

3. Mersin merkezden ben ali. selamun aleyküm siteniz süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım 03-04-2021 23:28:14

4. Bu konu : ” Bill Gates’in güneşi engelleme fikrine gelince. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım , doruk – 119

5. Merhabalar web siten inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım

6. elif yılmaz Reply

Samsun merkezden ben elif yılmaz. Mrb siten valla çok hoşuma gitti, teşekkürler 04-04-2021 12:59:01

7. selamun aleyküm sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun

8. Bu konu : ” Bill Gates’in güneşi engelleme fikrine gelince. ” çok güzel. Selamlar sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , memo – 92

9. Bu konu : ” Bill Gates’in güneşi engelleme fikrine gelince. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız harbiden güzel, teşekkürler , Aylin – 30

10. Gürbüz Reply

Şırnak merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfa cidden dikkat çekici, tebrikler 06-04-2021 14:04:13

11. Bu konu : ” Bill Gates’in güneşi engelleme fikrine gelince. ” çok güzel. Slm sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 242

12. Mardin dan kimler var. Bill Gates’in güneşi engelleme fikrine gelince. . Selamlar siten inanılmaz güzel, facebookta paylaştım , ali – 125

13. Balıkesir merkezden ben memo. Selamlar web siten ciddiyim dikkat çekici, saolun 16-04-2021 20:51:09

14. Gürbüz Reply

Muğla dan kimler var. Bill Gates’in güneşi engelleme fikrine gelince. . Slm web siteniz süper ötesi dikkat çekici, saolun , Gürbüz – 237

15. Bu konu : ” Bill Gates’in güneşi engelleme fikrine gelince. ” çok güzel. Selam herkese web siteniz cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Aylin – 426

16. Adana merkezden ben ali. Slm siten cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 25-04-2021 20:14:53

17. Konya dan kimler var. Bill Gates’in güneşi engelleme fikrine gelince. . merhaba arkadaşlar siteniz harbiden iyi, şukuladım , gaye – 35

18. Merhabalar paylaşımın cidden dikkat çekici, şukuladım

19. Adana merkezden ben banu. Merhaba sayfa inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 28-04-2021 08:36:31

20. Samsun merkezden ben doruk. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler 28-04-2021 13:22:54

21. Bartın merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım 29-04-2021 03:31:06

22. Gürbüz Reply

Çankırı merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım 01-05-2021 16:06:41

23. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım

24. Zonguldak dan kimler var. Bill Gates’in güneşi engelleme fikrine gelince. . Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha hayran edici, sağolun , Emine – 278

25. Karabük dan kimler var. Bill Gates’in güneşi engelleme fikrine gelince. . Merhabalar sayfa ciddiyim dikkat çekici, saolun , Hasan – 155

26. Isparta merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşım ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım 18-05-2021 05:14:25

27. Manisa dan kimler var. Bill Gates’in güneşi engelleme fikrine gelince. . merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki mükemmel, twitter da paylaştım , banu – 75

28. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım

29. Bu konu : ” Bill Gates’in güneşi engelleme fikrine gelince. ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız inanki hoşuma gitti, face de paylaştım , mehmet – 203

30. Kırklareli dan kimler var. Bill Gates’in güneşi engelleme fikrine gelince. . Merhabalar web siteniz vallaha çok güzel, twitter da paylaştım , emin – 72

31. Bingöl merkezden ben gaye. Mrb web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler 01-07-2021 22:32:02

32. Sivas dan kimler var. Bill Gates’in güneşi engelleme fikrine gelince. . Selam paylaşımınız inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , memo – 286

33. Sivas dan kimler var. Bill Gates’in güneşi engelleme fikrine gelince. . Mrb paylaşım yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ahmet – 420

34. Karabük merkezden ben ahmet. Selam herkese siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler 15-07-2021 11:33:29

35. Mrb paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

36. Burdur merkezden ben ali. Merhabalar siten ciddiyim güzel, teşekkürler 27-07-2021 10:48:40

37. Tekirdağ merkezden ben gaye. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 31-07-2021 04:06:57

38. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bill Gates’in güneşi engelleme fikrine gelince. ” çok güzel. Slm web sitesi gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 369

39. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım

40. Bolu dan kimler var. Bill Gates’in güneşi engelleme fikrine gelince. . Merhaba siteniz süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım , ahmet – 223

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link