“Deney” artık İsveç semalarında gerçekleşmeyecek diye, başka bir yerde olmayacağı anlamına gelmez.

Şu andan itibaren Haziran ayında sadece 2 ay sonra, ABD’de başka bir “deney” daha var (daha doğrusu New Mexico). İşte bununla ilgili birçok makaleden biri … https://www.totum.com/news/bill-gates-funding-scheme-to-prevent-global-warming-by-dimming-the-sun

Yani, sadece içinde durdurulduğu için İsveç bunu yapacak başka yer bulamayacakları anlamına gelmez.

İnsanların hızlı bir şekilde uyanmaları gerekiyor çünkü yaptıkları şeyin iklim değişikliğiyle hiçbir ilgisi yok. (Tabii ki öyle olduğunu söyleyecekler).

Bana sorarsan, işte bunu yapmalarının gerçek nedeni.

Author

25 Comments

1. Bu konu : ” Bill Gates’in güneşi engelleme planının durdurulduğunu düşünüyorsanız, tekrar düşünün. ” çok güzel. Merhabalar siteniz vallaha hoşuma gitti, tebrikler , memo – 329

2. Çankırı merkezden ben emin. selam arkadaşlar sayfa inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım 10-04-2021 11:45:15

3. Bayburt merkezden ben mehmet. Slm bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, saolun 12-04-2021 04:12:45

4. elif yılmaz Reply

Hatay dan kimler var. Bill Gates’in güneşi engelleme planının durdurulduğunu düşünüyorsanız, tekrar düşünün. . Slm bu web sitesi harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 461

5. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm siteniz cidden güzel, sosyal medyada paylaştım

6. Merhaba herkese siteniz inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım

7. Bu konu : ” Bill Gates’in güneşi engelleme planının durdurulduğunu düşünüyorsanız, tekrar düşünün. ” çok güzel. Merhabalar siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler , hatice – 395

8. Bu konu : ” Bill Gates’in güneşi engelleme planının durdurulduğunu düşünüyorsanız, tekrar düşünün. ” çok güzel. Slm web sitesi ciddiyim çok güzel, face de paylaştım , doruk – 97

9. Rize dan kimler var. Bill Gates’in güneşi engelleme planının durdurulduğunu düşünüyorsanız, tekrar düşünün. . Mrb web siteniz yeminle hayran edici, facebookta paylaştım , doruk – 429

10. Merhaba sayfanız yeminle çok iyi, facebookta paylaştım

11. Bu konu : ” Bill Gates’in güneşi engelleme planının durdurulduğunu düşünüyorsanız, tekrar düşünün. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz harbiden çok güzel, teşekkürler , banu – 306

12. Kilis dan kimler var. Bill Gates’in güneşi engelleme planının durdurulduğunu düşünüyorsanız, tekrar düşünün. . Selam bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım , ziya – 28

13. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki iyi, şukuladım

14. Burdur merkezden ben ali. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun 27-05-2021 06:06:00

15. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten hayran edici, tebrikler

16. Muğla merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler 20-06-2021 01:04:05

17. selam arkadaşlar paylaşım inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım

18. Bu konu : ” Bill Gates’in güneşi engelleme planının durdurulduğunu düşünüyorsanız, tekrar düşünün. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ziya – 339

19. Çanakkale merkezden ben hatice. Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha hayran edici, saolun 28-06-2021 21:03:27

20. Bu konu : ” Bill Gates’in güneşi engelleme planının durdurulduğunu düşünüyorsanız, tekrar düşünün. ” çok güzel. Slm siten vallaha hayran edici, face de paylaştım , ali – 336

21. Bu konu : ” Bill Gates’in güneşi engelleme planının durdurulduğunu düşünüyorsanız, tekrar düşünün. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten vallaha hayran edici, teraziye tıkladım , Hasan – 81

22. Bu konu : ” Bill Gates’in güneşi engelleme planının durdurulduğunu düşünüyorsanız, tekrar düşünün. ” çok güzel. Slm paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , memo – 190

23. Afyon merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki mükemmel, şukuladım 16-07-2021 16:37:36

24. Muş merkezden ben hatice. selam arkadaşlar paylaşımın inan ki çok iyi, sağolun 21-07-2021 05:18:17

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link