Evet, bu şok edici bir şey, ama çok daha fazlası var. En Büyük Yeniden Değerleme İçin Okuyun!

“Bill Gates tarafından kurulan aşı ittifakı GAVI, İsviçre’de dokunulmazlığa sahip. İsviçre makamlarının GAVI’nin tesislerine girmesine izin verilmiyor ve çalışanlar tutuklanmaya veya gözaltına alınmaya karşı muafiyetten yararlanıyor.

Tüm belgeler ve veri taşıyıcıları her zaman ve her yerde dokunulmazdır. GAVI Alliance varlıkları, her türlü talep, müsadere veya kamulaştırma ya da her türlü haciz ve diğer devlet yaptırım tedbirlerinden muaftır. Krediler, gelirler, varlıklar tüm vergi ve harçlardan muaftır. GAVI Alliance, veri taşıyıcıları da dahil olmak üzere yazışmalarınızı kuryeyle gönderme ve alma hakkına sahiptir ve diplomatik kuryeler ve diplomatik bagajlarda olduğu gibi ayrıcalıklara ve dokunulmazlıklara sahiptir.

Evet, bu devrimlerin en ciddi kısmı “Federal Başkan Simonetta Sommaruga, İsviçre adına Bill Gates Aşı Birliği Gavi’yi 30 milyon İsviçre Frangı ile ödüllendirdi. Aşı ittifakı GAVI kendi adına federal yetkili SWISSMEDIC’e 900.000 İsviçre Frangı bağış yaptı. . SWISSMEDIC, İsviçre’nin uyuşturucu ve tıbbi cihazlar için onay ve denetleme makamıdır **. SWISSMEDIC, İsviçre’deki şüpheli PCR testlerinin onaylanmasından da sorumludur ve bu testler olmadan bir pandemi görünmez. “**

Evet, PCR testleri, bazıları covid ile önceden kontamine olduklarını söyledi, ancak tüm uzmanların üzerinde hemfikir olduğu bir şey, 40-45 amplifikasyon döngüsüne ayarlanmasıdır, Faucci, 35 döngüden oluşan herhangi bir şeyin işe yaramaz olduğunu ve sonuçlanacağının neredeyse garantili olduğunu söyledi. pozitif bir test, ne test ederseniz edin, bazıları yanlış pozitif oranının% 90 + olduğunu söylüyor!

Bu şirketle ilgili İsviçre yasasının eksiksiz dokümantasyonu için buraya bakın:
https://www.new-swiss-journal.com/artikel/Immunit%C3%A4t-f%C3%BCr-Bill-Gates-Impfallianz-GAVI

İşte orijinal:
https://www.admin.ch/opc/de/classified-compilation/20091983/index.html

Bu durumda yolsuzluk kokusunu kimse inkar edemez. İsviçre hükümetleri bu şirkete olağanüstü haklar verdiler ve en önemlisi 30 milyonla finanse ettiler ve lütfen, lütfen, lütfen bana söylemeye çalışmayın, İsviçre sertifika yetkilisine 900.000 bağış “sadece bir hediye” (elbette hiçbir şey için).

Bu şirketteki tüm insanlara dokunulmazlık vermek ve şirketin İsviçre yasalarının üstünde ve dışında kalmasına izin vermek olağanüstü bir eylemdir. Kimse bu şirkete dokunamaz, kimse onları hiçbir şey için güvenilir kılamaz, hiçbir şey için para ödemelerine izin veremez, vergi, para cezası, hiçbir şey ödemiyorlar.

Nutkum tutuldu.
Diğer ülkelerdeki her okuyucudan, diğer ülkelerdeki benzer şirketlere benzer haklar verilip verilmediğini öğrenmeye çalışmasını istiyorum.
Ve bu Gezegenin tarihi, Gizli Uzay programları ve daha fazlası hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyenler için…

https://operationdisclosure1.blogspot.com/2020/11/immunity-for-bill-gates-vaccination.html

Author

11 Comments

1. Bu konu : ” Bill Gates’in Kendisine, Gavi’ye ve Çalışanlarına Karşı Tam Dokunulmazlığı Var, Diplomatik Kuryeleri ve Torbaları Var, PCR Testini Sağlayan Şirkete Büyük Bağış Yapmanın yanında! ” çok güzel. Selam herkese web sitesi ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ziya – 204

2. Sivas merkezden ben ahmet. Mrb sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 01-03-2021 18:19:58

3. Trabzon merkezden ben ali. Merhaba herkese web siten vallaha çok iyi, teşekkürler 02-03-2021 12:46:51

4. Isparta merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, saolun 08-03-2021 10:57:38

5. Aydın dan kimler var. Bill Gates’in Kendisine, Gavi’ye ve Çalışanlarına Karşı Tam Dokunulmazlığı Var, Diplomatik Kuryeleri ve Torbaları Var, PCR Testini Sağlayan Şirkete Büyük Bağış Yapmanın yanında! . selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım , doruk – 317

6. Selam web siteniz inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Muğla merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki hayran bıraktı, tebrikler 25-03-2021 12:34:28

8. Bu konu : ” Bill Gates’in Kendisine, Gavi’ye ve Çalışanlarına Karşı Tam Dokunulmazlığı Var, Diplomatik Kuryeleri ve Torbaları Var, PCR Testini Sağlayan Şirkete Büyük Bağış Yapmanın yanında! ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa cidden çok güzel, şukuladım , Emine – 486

9. Şırnak merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar sayfa cidden çok iyi, şukuladım 02-04-2021 16:38:51

10. selamun aleyküm paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım

11. Bu konu : ” Bill Gates’in Kendisine, Gavi’ye ve Çalışanlarına Karşı Tam Dokunulmazlığı Var, Diplomatik Kuryeleri ve Torbaları Var, PCR Testini Sağlayan Şirkete Büyük Bağış Yapmanın yanında! ” çok güzel. Merhabalar sayfa süper ötesi dikkat çekici, sağolun , ahmet – 458

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link