Bill Gates’in yeni bir kitabı çıkıyor ve burada sera emisyonlarımızı neden sıfıra indirmemiz gerektiğine dair ders veriyor. Gates ayrıca Washington’da 125 milyon dolarlık bir araziye, lüks bir araba koleksiyonuna, California’da 43 milyon 5,800 metrekarelik bir malikaneye, çok sayıda özel uçağa ve çok daha fazlasına sahiptir.

Bill Gates’in yeni bir kitabı çıkıyor, “Bir iklim felaketinden kaçınmak için, elektrik üretme, yiyecek yetiştirme, bir şeyler yapma, etrafta dolaşma ve binalarımızı ısıtma ve soğutma yöntemlerimizden kaynaklanan emisyonları ortadan kaldırmalıyız.”

Del Mar, California’daki 5,800 metrekarelik bir konağı yıl boyunca havalandırmak için ne kadar elektrik kullanıldığını merak ediyorum.

Göre [this article by Business Insider,] (https://www.businessinsider.com/billionaire-bill-gates-net-worth-spending-2018-8#gates-reportedly-pays-to-have-sand-imported-from-st-lucia-in-the- caribbean-to-the-shore-around-his-house-18Gates, Washington’daki 125 milyon dolarlık mülkiyeti için Karayipler’deki St. Lucia’dan kum ithal etti. Sera emisyonları için iyi mi? Koyun beynim, şiddet tekeline sahip yetkililerden gelmeyen herhangi bir bilgiyi zar zor anlıyor.

Gates ayrıca Florida’da 12.800 metrekarelik bir malikaneye sahip 4,5 dönümlük bir çiftliğe sahiptir. Bill Gates’in nükleer enerjili süper beyninden yayılan radyasyon, Florida’da 12.800 metrekarelik bir konağı yıl boyunca havalandırmak için gereken elektriği üretiyor mu?

Ayrıca Kaliforniya’da 228 dönümlük başka bir çiftliği, Wyoming’de 492 dönümlük bir çiftliği var ve “ailesini haftada 5 milyon dolara kiraladığı 439 metrelik süper yat Serene’de bir Akdeniz tatili için tedavi etti. Bir helikopter de dahil. . “

Ama sanırım mutlu vatandaş çalışma kampımıza yürümemiz ve toz çekirge yememiz gerekiyor.

Gates yeni kitabında şu uyarıda bulunuyor: [“Getting to zero will be really hard. Because every plan to achieve anything starts with a realistic assessment of the barriers that stand in your way.”] (https://www.gatesnotes.com/Energy/My-new-climate-book-is-finally-here?WT.mc_id=20200214180000_HTAACD_BG-TW_&WT.tsrc=BGTW)

Vaay havalı. Engelleri nasıl ortadan kaldırırsın Bill? “Şu anda büyük bir şekilde uygulamaya koymamız gereken bazı çözümlerimiz var ve ayrıca önümüzdeki birkaç on yıl içinde geliştirilecek ve tüm dünyaya yayılacak pek çok yeniliğe ihtiyacımız var … sorunu daha ulusal olarak çözmek için büyük hedeflerimiz var. ve dünyanın dört bir yanındaki yerel liderler üzerlerine düşeni yapmayı taahhüt ediyor. “

Öyleyse, egemen halkın egemen uluslarını temsil ettiği iddia edilen liderler, ne derseniz deyin, onu yapmalıdır. Anladım.

Ayrıca: https://twitter.com/BillGates/status/1361152602419814404

Sadece Bill Gates’in Twitter’da takip ettiği veya bahsettiği kişiler tweet’lerine cevap verebilir. Sosyal medyanın yankı odalarının dünyayı mahvettiğini sanıyordum.

Bill Gates’in canı cehenneme. Tanrı Yok, Üstat Yok.

“Bill Gates’in yeni bir kitabı çıkıyor ve burada sera emisyonlarımızı neden sıfıra indirmemiz gerektiğine dair ders veriyor. Gates ayrıca Washington’da 125 milyon dolarlık bir araziye, lüks bir araba koleksiyonuna, California’da 43 milyon 5,800 metrekarelik bir malikaneye, çok sayıda özel uçağa ve çok daha fazlasına sahiptir.” üzerine 13 yorum

1. Kırıkkale dan kimler var. Bill Gates’in yeni bir kitabı çıkıyor ve burada sera emisyonlarımızı neden sıfıra indirmemiz gerektiğine dair ders veriyor. Gates ayrıca Washington’da 125 milyon dolarlık bir araziye, lüks bir araba koleksiyonuna, California’da 43 milyon 5,800 metrekarelik bir malikaneye, çok sayıda özel uçağa ve çok daha fazlasına sahiptir. . Selamlar web siten valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , memo – 276

2. Samsun dan kimler var. Bill Gates’in yeni bir kitabı çıkıyor ve burada sera emisyonlarımızı neden sıfıra indirmemiz gerektiğine dair ders veriyor. Gates ayrıca Washington’da 125 milyon dolarlık bir araziye, lüks bir araba koleksiyonuna, California’da 43 milyon 5,800 metrekarelik bir malikaneye, çok sayıda özel uçağa ve çok daha fazlasına sahiptir. . merhaba arkadaşlar web sitesi cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , hatice – 198

3. Iğdır merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese siten ciddiyim hayran bıraktı, sağolun 16-02-2021 09:06:38

4. Erzincan merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha iyi, şukuladım 16-02-2021 09:40:43

5. Antalya merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım 20-02-2021 10:49:59

6. Tunceli dan kimler var. Bill Gates’in yeni bir kitabı çıkıyor ve burada sera emisyonlarımızı neden sıfıra indirmemiz gerektiğine dair ders veriyor. Gates ayrıca Washington’da 125 milyon dolarlık bir araziye, lüks bir araba koleksiyonuna, California’da 43 milyon 5,800 metrekarelik bir malikaneye, çok sayıda özel uçağa ve çok daha fazlasına sahiptir. . Merhabalar siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Gürbüz – 78

7. Karaman dan kimler var. Bill Gates’in yeni bir kitabı çıkıyor ve burada sera emisyonlarımızı neden sıfıra indirmemiz gerektiğine dair ders veriyor. Gates ayrıca Washington’da 125 milyon dolarlık bir araziye, lüks bir araba koleksiyonuna, California’da 43 milyon 5,800 metrekarelik bir malikaneye, çok sayıda özel uçağa ve çok daha fazlasına sahiptir. . selam arkadaşlar sayfa vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Gürbüz – 9

8. Yozgat dan kimler var. Bill Gates’in yeni bir kitabı çıkıyor ve burada sera emisyonlarımızı neden sıfıra indirmemiz gerektiğine dair ders veriyor. Gates ayrıca Washington’da 125 milyon dolarlık bir araziye, lüks bir araba koleksiyonuna, California’da 43 milyon 5,800 metrekarelik bir malikaneye, çok sayıda özel uçağa ve çok daha fazlasına sahiptir. . Merhaba web siten cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 48

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link