Bill Gates’ten bahsettiğimizde Shills her zaman ortaya çıkıyor. Bakalım Pazar Gecesi çalışmaları için fazla mesai yapılıyor mu ve DTP Aşısı yaptırdıktan sonra çocukların neden normalden 10 kat daha fazla öldüğünü açıklayabiliyorlarsa …

https://childrenshealthdefense.org/news/the-bill-gates-effect-whos-dtp-vaccine-kills-more-children-in-africa-than-the-diseases-it-targets/

Bill Gates / WHO küresel aşı programını savunan herkesin bu çalışmayı açıklaması gerekir: Mogensen ve diğerleri 2017. 2017’den önce, ne HHS ne de WHO, DTP aşısının gerçekten olup olmadığını belirlemek için gerekli olan aşılı / aşısız (veya plasebo) çalışmayı gerçekleştirmedi. faydalı sağlık sonuçları verir. DTP aşısı, binlerce ölüm ve beyin hasarı raporunun ardından 1990’larda ABD ve batı ülkelerinde kesildi.

Ancak Bill Gates ve onun yerine geçen anneleri GAVI ve WHO, DTP’yi Afrikalı bebekler için bir öncelik haline getirdi. Danimarka hükümeti ve Novo Nordisk Vakfı bu çalışmayı Afrika aşılaması konusunda dünyanın önde gelen uzmanlarından oluşan bir ekip tarafından yaptırdı. En önde gelen iki isim, Dr. Soren Mogensen ve Peter Aaby, sesli aşı destekçileridir. Gine Bissau’da çocukların% 50’sinin beş yaşından önce öldüğü sözde “doğal deney” den gelen yıllara dayanan verileri incelediklerinde şok oldular. Bu Batı Afrika ülkesinde, çocukların yarısına üç ayda ve diğer yarısına altı ayda DTP aşısı yapıldı. Dr. Mogenson ve ekibi, DTP aşısı olan kızların aşılanmamış çocuklara oranla 10 kat daha fazla öldüğünü buldu.

“Bill Gates’ten bahsettiğimizde Shills her zaman ortaya çıkıyor. Bakalım Pazar Gecesi çalışmaları için fazla mesai yapılıyor mu ve DTP Aşısı yaptırdıktan sonra çocukların neden normalden 10 kat daha fazla öldüğünü açıklayabiliyorlarsa …” üzerine 21 yorum

1. Malatya merkezden ben Emine. Selamın aleyküm siten valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 30-08-2020 20:59:31

2. Muğla merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfa yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 08-09-2020 01:47:48

3. Diyarbakır merkezden ben Aylin. Merhaba bu web sitesi cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 17-09-2020 04:04:12

4. Kilis merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 22-09-2020 08:03:44

5. Ordu merkezden ben Emine. Selam herkese web siteniz süper ötesi dikkat çekici, şukuladım 28-09-2020 00:02:40

6. Şanlıurfa merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar web siteniz harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım 02-10-2020 11:22:25

7. Giresun merkezden ben ahmet. Selam paylaşımın vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 08-10-2020 17:59:13

8. Kocaeli dan kimler var. Bill Gates’ten bahsettiğimizde Shills her zaman ortaya çıkıyor. Bakalım Pazar Gecesi çalışmaları için fazla mesai yapılıyor mu ve DTP Aşısı yaptırdıktan sonra çocukların neden normalden 10 kat daha fazla öldüğünü açıklayabiliyorlarsa … . selamun aleyküm web siten valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ahmet – 315

Yorum yapın