https://childrenshealthdefense.org/news/the-bill-gates-effect-whos-dtp-vaccine-kills-more-children-in-africa-than-the-diseases-it-targets/

Bill Gates / WHO küresel aşı programını savunan herkesin bu çalışmayı açıklaması gerekir: Mogensen ve diğerleri 2017. 2017’den önce, ne HHS ne de WHO, DTP aşısının gerçekten olup olmadığını belirlemek için gerekli olan aşılı / aşısız (veya plasebo) çalışmayı gerçekleştirmedi. faydalı sağlık sonuçları verir. DTP aşısı, binlerce ölüm ve beyin hasarı raporunun ardından 1990’larda ABD ve batı ülkelerinde kesildi.

Ancak Bill Gates ve onun yerine geçen anneleri GAVI ve WHO, DTP’yi Afrikalı bebekler için bir öncelik haline getirdi. Danimarka hükümeti ve Novo Nordisk Vakfı bu çalışmayı Afrika aşılaması konusunda dünyanın önde gelen uzmanlarından oluşan bir ekip tarafından yaptırdı. En önde gelen iki isim, Dr. Soren Mogensen ve Peter Aaby, sesli aşı destekçileridir. Gine Bissau’da çocukların% 50’sinin beş yaşından önce öldüğü sözde “doğal deney” den gelen yıllara dayanan verileri incelediklerinde şok oldular. Bu Batı Afrika ülkesinde, çocukların yarısına üç ayda ve diğer yarısına altı ayda DTP aşısı yapıldı. Dr. Mogenson ve ekibi, DTP aşısı olan kızların aşılanmamış çocuklara oranla 10 kat daha fazla öldüğünü buldu.

Author

69 Comments

1. Gürbüz Reply

Kocaeli merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web sitesi yeminle hoşuma gitti, saolun 10-08-2020 03:24:40

2. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım

3. Merhaba herkese bu web sitesi yeminle hayran bıraktı, saolun

4. Tunceli merkezden ben banu. Selamlar sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım 10-08-2020 19:10:00

5. elif yılmaz Reply

Selamlar sayfan ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım

6. Selamın aleyküm sayfa cidden hoşuma gitti, şukuladım

7. Bayburt merkezden ben ahmet. Selam web siten inan ki hayran bıraktı, teşekkürler 22-08-2020 03:31:26

8. Aksaray merkezden ben ali. Mrb paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım 24-08-2020 07:25:53

9. Trabzon merkezden ben ziya. Selam herkese sayfa cidden hoşuma gitti, sağolun 26-08-2020 18:55:20

10. Malatya merkezden ben Emine. Selamın aleyküm siten valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 30-08-2020 20:59:31

11. Mardin merkezden ben Aylin. Merhaba sayfanız harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım 31-08-2020 11:10:56

12. elif yılmaz Reply

Muğla merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfa yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 08-09-2020 01:47:48

13. Diyarbakır merkezden ben ali. Slm sayfan yeminle dikkat çekici, şukuladım 17-09-2020 02:38:36

14. Diyarbakır merkezden ben Aylin. Merhaba bu web sitesi cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 17-09-2020 04:04:12

15. Kilis merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 22-09-2020 08:03:44

16. Ordu merkezden ben Emine. Selam herkese web siteniz süper ötesi dikkat çekici, şukuladım 28-09-2020 00:02:40

17. Merhaba herkese siten ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım

18. Şanlıurfa merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar web siteniz harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım 02-10-2020 11:22:25

19. Giresun merkezden ben ahmet. Selam paylaşımın vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 08-10-2020 17:59:13

20. Van merkezden ben ziya. Merhaba herkese siteniz harbiden iyi, tebrikler 11-10-2020 10:57:18

21. Kocaeli dan kimler var. Bill Gates’ten bahsettiğimizde Shills her zaman ortaya çıkıyor. Bakalım Pazar Gecesi çalışmaları için fazla mesai yapılıyor mu ve DTP Aşısı yaptırdıktan sonra çocukların neden normalden 10 kat daha fazla öldüğünü açıklayabiliyorlarsa … . selamun aleyküm web siten valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ahmet – 315

22. Zonguldak dan kimler var. Bill Gates’ten bahsettiğimizde Shills her zaman ortaya çıkıyor. Bakalım Pazar Gecesi çalışmaları için fazla mesai yapılıyor mu ve DTP Aşısı yaptırdıktan sonra çocukların neden normalden 10 kat daha fazla öldüğünü açıklayabiliyorlarsa … . Merhaba web siteniz harbiden çok güzel, twitter da paylaştım , Aylin – 496

23. Kütahya dan kimler var. Bill Gates’ten bahsettiğimizde Shills her zaman ortaya çıkıyor. Bakalım Pazar Gecesi çalışmaları için fazla mesai yapılıyor mu ve DTP Aşısı yaptırdıktan sonra çocukların neden normalden 10 kat daha fazla öldüğünü açıklayabiliyorlarsa … . Selam paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, sağolun , mehmet – 417

24. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım

25. Gürbüz Reply

Batman merkezden ben Gürbüz. Selam siten cidden çok hoşuma gitti, saolun 23-11-2020 22:48:23

26. Kilis merkezden ben emin. selamun aleyküm web sitesi valla dikkat çekici, face de paylaştım 24-11-2020 01:01:30

27. Karaman dan kimler var. Bill Gates’ten bahsettiğimizde Shills her zaman ortaya çıkıyor. Bakalım Pazar Gecesi çalışmaları için fazla mesai yapılıyor mu ve DTP Aşısı yaptırdıktan sonra çocukların neden normalden 10 kat daha fazla öldüğünü açıklayabiliyorlarsa … . selamun aleyküm bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler , ali – 254

28. Bu konu : ” Bill Gates’ten bahsettiğimizde Shills her zaman ortaya çıkıyor. Bakalım Pazar Gecesi çalışmaları için fazla mesai yapılıyor mu ve DTP Aşısı yaptırdıktan sonra çocukların neden normalden 10 kat daha fazla öldüğünü açıklayabiliyorlarsa … ” çok güzel. Slm paylaşımın yeminle çok güzel, twitter da paylaştım , banu – 274

29. Osmaniye dan kimler var. Bill Gates’ten bahsettiğimizde Shills her zaman ortaya çıkıyor. Bakalım Pazar Gecesi çalışmaları için fazla mesai yapılıyor mu ve DTP Aşısı yaptırdıktan sonra çocukların neden normalden 10 kat daha fazla öldüğünü açıklayabiliyorlarsa … . merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım , banu – 497

30. Bu konu : ” Bill Gates’ten bahsettiğimizde Shills her zaman ortaya çıkıyor. Bakalım Pazar Gecesi çalışmaları için fazla mesai yapılıyor mu ve DTP Aşısı yaptırdıktan sonra çocukların neden normalden 10 kat daha fazla öldüğünü açıklayabiliyorlarsa … ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha iyi, facebookta paylaştım , ziya – 153

31. Bursa merkezden ben Hasan. selamun aleyküm sayfan cidden dikkat çekici, saolun 12-12-2020 11:06:29

32. Aksaray dan kimler var. Bill Gates’ten bahsettiğimizde Shills her zaman ortaya çıkıyor. Bakalım Pazar Gecesi çalışmaları için fazla mesai yapılıyor mu ve DTP Aşısı yaptırdıktan sonra çocukların neden normalden 10 kat daha fazla öldüğünü açıklayabiliyorlarsa … . Selam herkese siten inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım , banu – 221

33. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler

34. Bu konu : ” Bill Gates’ten bahsettiğimizde Shills her zaman ortaya çıkıyor. Bakalım Pazar Gecesi çalışmaları için fazla mesai yapılıyor mu ve DTP Aşısı yaptırdıktan sonra çocukların neden normalden 10 kat daha fazla öldüğünü açıklayabiliyorlarsa … ” çok güzel. Selam herkese sayfa vallaha billaha hayran edici, sağolun , ahmet – 415

35. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm paylaşımınız yeminle iyi, facebookta paylaştım

36. Bu konu : ” Bill Gates’ten bahsettiğimizde Shills her zaman ortaya çıkıyor. Bakalım Pazar Gecesi çalışmaları için fazla mesai yapılıyor mu ve DTP Aşısı yaptırdıktan sonra çocukların neden normalden 10 kat daha fazla öldüğünü açıklayabiliyorlarsa … ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten güzel, face de paylaştım , gaye – 337

37. Bu konu : ” Bill Gates’ten bahsettiğimizde Shills her zaman ortaya çıkıyor. Bakalım Pazar Gecesi çalışmaları için fazla mesai yapılıyor mu ve DTP Aşısı yaptırdıktan sonra çocukların neden normalden 10 kat daha fazla öldüğünü açıklayabiliyorlarsa … ” çok güzel. selam arkadaşlar siten gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ahmet – 16

38. Sinop dan kimler var. Bill Gates’ten bahsettiğimizde Shills her zaman ortaya çıkıyor. Bakalım Pazar Gecesi çalışmaları için fazla mesai yapılıyor mu ve DTP Aşısı yaptırdıktan sonra çocukların neden normalden 10 kat daha fazla öldüğünü açıklayabiliyorlarsa … . Merhabalar sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 85

39. Balıkesir dan kimler var. Bill Gates’ten bahsettiğimizde Shills her zaman ortaya çıkıyor. Bakalım Pazar Gecesi çalışmaları için fazla mesai yapılıyor mu ve DTP Aşısı yaptırdıktan sonra çocukların neden normalden 10 kat daha fazla öldüğünü açıklayabiliyorlarsa … . Selam sayfan yeminle iyi, tebrikler , ziya – 427

40. Ordu merkezden ben gaye. selamun aleyküm web sitesi inan ki mükemmel, twitter da paylaştım 13-01-2021 01:49:51

41. Van dan kimler var. Bill Gates’ten bahsettiğimizde Shills her zaman ortaya çıkıyor. Bakalım Pazar Gecesi çalışmaları için fazla mesai yapılıyor mu ve DTP Aşısı yaptırdıktan sonra çocukların neden normalden 10 kat daha fazla öldüğünü açıklayabiliyorlarsa … . Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , – 388

42. Bu konu : ” Bill Gates’ten bahsettiğimizde Shills her zaman ortaya çıkıyor. Bakalım Pazar Gecesi çalışmaları için fazla mesai yapılıyor mu ve DTP Aşısı yaptırdıktan sonra çocukların neden normalden 10 kat daha fazla öldüğünü açıklayabiliyorlarsa … ” çok güzel. Selam herkese siten gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 282

43. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım

44. Ardahan merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşımın gerçekten çok güzel, sağolun 26-01-2021 20:46:55

45. Manisa dan kimler var. Bill Gates’ten bahsettiğimizde Shills her zaman ortaya çıkıyor. Bakalım Pazar Gecesi çalışmaları için fazla mesai yapılıyor mu ve DTP Aşısı yaptırdıktan sonra çocukların neden normalden 10 kat daha fazla öldüğünü açıklayabiliyorlarsa … . Selam herkese web siteniz harbiden güzel, linkedinde paylaştım , memo – 45

46. Bilecik merkezden ben doruk. Selam sayfan cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım 31-01-2021 15:04:29

47. Bu konu : ” Bill Gates’ten bahsettiğimizde Shills her zaman ortaya çıkıyor. Bakalım Pazar Gecesi çalışmaları için fazla mesai yapılıyor mu ve DTP Aşısı yaptırdıktan sonra çocukların neden normalden 10 kat daha fazla öldüğünü açıklayabiliyorlarsa … ” çok güzel. Slm web siteniz harbiden çok güzel, şukuladım , mehmet – 97

48. Bu konu : ” Bill Gates’ten bahsettiğimizde Shills her zaman ortaya çıkıyor. Bakalım Pazar Gecesi çalışmaları için fazla mesai yapılıyor mu ve DTP Aşısı yaptırdıktan sonra çocukların neden normalden 10 kat daha fazla öldüğünü açıklayabiliyorlarsa … ” çok güzel. Merhabalar sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , Hasan – 137

49. Slm web sitesi vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım

50. Elazığ dan kimler var. Bill Gates’ten bahsettiğimizde Shills her zaman ortaya çıkıyor. Bakalım Pazar Gecesi çalışmaları için fazla mesai yapılıyor mu ve DTP Aşısı yaptırdıktan sonra çocukların neden normalden 10 kat daha fazla öldüğünü açıklayabiliyorlarsa … . selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 73

51. Bu konu : ” Bill Gates’ten bahsettiğimizde Shills her zaman ortaya çıkıyor. Bakalım Pazar Gecesi çalışmaları için fazla mesai yapılıyor mu ve DTP Aşısı yaptırdıktan sonra çocukların neden normalden 10 kat daha fazla öldüğünü açıklayabiliyorlarsa … ” çok güzel. Selam herkese sayfanız yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım , memo – 452

52. elif yılmaz Reply

Merhabalar web sitesi vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım

53. selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden güzel, face de paylaştım

54. Osmaniye merkezden ben doruk. Merhaba paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım 05-03-2021 06:22:54

55. Merhabalar sayfanız yeminle çok iyi, facebookta paylaştım

56. Bu konu : ” Bill Gates’ten bahsettiğimizde Shills her zaman ortaya çıkıyor. Bakalım Pazar Gecesi çalışmaları için fazla mesai yapılıyor mu ve DTP Aşısı yaptırdıktan sonra çocukların neden normalden 10 kat daha fazla öldüğünü açıklayabiliyorlarsa … ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 15

57. Bu konu : ” Bill Gates’ten bahsettiğimizde Shills her zaman ortaya çıkıyor. Bakalım Pazar Gecesi çalışmaları için fazla mesai yapılıyor mu ve DTP Aşısı yaptırdıktan sonra çocukların neden normalden 10 kat daha fazla öldüğünü açıklayabiliyorlarsa … ” çok güzel. Slm sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım , mehmet – 9

58. Bu konu : ” Bill Gates’ten bahsettiğimizde Shills her zaman ortaya çıkıyor. Bakalım Pazar Gecesi çalışmaları için fazla mesai yapılıyor mu ve DTP Aşısı yaptırdıktan sonra çocukların neden normalden 10 kat daha fazla öldüğünü açıklayabiliyorlarsa … ” çok güzel. Slm sayfan cidden ilgi uyandırıcı, sağolun , Hasan – 185

59. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bill Gates’ten bahsettiğimizde Shills her zaman ortaya çıkıyor. Bakalım Pazar Gecesi çalışmaları için fazla mesai yapılıyor mu ve DTP Aşısı yaptırdıktan sonra çocukların neden normalden 10 kat daha fazla öldüğünü açıklayabiliyorlarsa … ” çok güzel. Selam sayfanız vallaha billaha hayran edici, teşekkürler , Gürbüz – 440

60. Selam herkese bu web sitesi cidden güzel, twitter da paylaştım

61. elif yılmaz Reply

Kahramanmaraş dan kimler var. Bill Gates’ten bahsettiğimizde Shills her zaman ortaya çıkıyor. Bakalım Pazar Gecesi çalışmaları için fazla mesai yapılıyor mu ve DTP Aşısı yaptırdıktan sonra çocukların neden normalden 10 kat daha fazla öldüğünü açıklayabiliyorlarsa … . selamun aleyküm web sitesi inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 13

62. Gaziantep merkezden ben Aylin. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 18-04-2021 10:15:29

63. Erzincan dan kimler var. Bill Gates’ten bahsettiğimizde Shills her zaman ortaya çıkıyor. Bakalım Pazar Gecesi çalışmaları için fazla mesai yapılıyor mu ve DTP Aşısı yaptırdıktan sonra çocukların neden normalden 10 kat daha fazla öldüğünü açıklayabiliyorlarsa … . Selam sayfan harbiden dikkatimi çekti, saolun , ali – 34

64. Kırklareli dan kimler var. Bill Gates’ten bahsettiğimizde Shills her zaman ortaya çıkıyor. Bakalım Pazar Gecesi çalışmaları için fazla mesai yapılıyor mu ve DTP Aşısı yaptırdıktan sonra çocukların neden normalden 10 kat daha fazla öldüğünü açıklayabiliyorlarsa … . Merhaba bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun , ahmet – 7

65. Eskişehir dan kimler var. Bill Gates’ten bahsettiğimizde Shills her zaman ortaya çıkıyor. Bakalım Pazar Gecesi çalışmaları için fazla mesai yapılıyor mu ve DTP Aşısı yaptırdıktan sonra çocukların neden normalden 10 kat daha fazla öldüğünü açıklayabiliyorlarsa … . Slm siteniz valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ali – 11

66. Uşak dan kimler var. Bill Gates’ten bahsettiğimizde Shills her zaman ortaya çıkıyor. Bakalım Pazar Gecesi çalışmaları için fazla mesai yapılıyor mu ve DTP Aşısı yaptırdıktan sonra çocukların neden normalden 10 kat daha fazla öldüğünü açıklayabiliyorlarsa … . Merhabalar web siteniz inanki hoşuma gitti, face de paylaştım , banu – 334

67. Sivas dan kimler var. Bill Gates’ten bahsettiğimizde Shills her zaman ortaya çıkıyor. Bakalım Pazar Gecesi çalışmaları için fazla mesai yapılıyor mu ve DTP Aşısı yaptırdıktan sonra çocukların neden normalden 10 kat daha fazla öldüğünü açıklayabiliyorlarsa … . selamun aleyküm web siteniz harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım , banu – 274

68. Bu konu : ” Bill Gates’ten bahsettiğimizde Shills her zaman ortaya çıkıyor. Bakalım Pazar Gecesi çalışmaları için fazla mesai yapılıyor mu ve DTP Aşısı yaptırdıktan sonra çocukların neden normalden 10 kat daha fazla öldüğünü açıklayabiliyorlarsa … ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım , ziya – 310

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link