Bill & Melinda Gates Vakfı Misyon Beyanı, Aşıların Azalması gerekçesiyle çok iyi çalışıyor.

Bill & Melinda Gates Vakfı Misyon Beyanı:

“Her yaşamın eşit değere sahip olduğu inancıyla hareket eden Bill & Melinda Gates Vakfı, tüm insanların sağlıklı ve üretken bir yaşam sürmelerine yardımcı olmak için çalışıyor. Gelişmekte olan ülkelerde, insanların sağlığını iyileştirmeye ve onlara açlıktan kurtulma şansı vermeye odaklanıyor. ve aşırı yoksulluk. “

Bu misyon beyanını düşünün. Bu bir Politik Yakalama-22.

Her hayat düşünülebilir eşit değer onları medeni ve toplumsal ağıllarda canlı hayvanlar olarak görürseniz.

– İnsanların liderlik etmesine yardımcı olun “sağlıklı”, “üretken yaşamlar.” Sağlıklı çok Öz ne için ‘onlar’ sağlıklı olarak tanımla.

– Üretken yaşamların bir uzunluğu yoktur. Bu üretken yaşamların gerçekte ne kadar uzun ya da kısa olduğu önemli değil. Üretken oldukları sürece.

– İnsanların sağlığı ve açlıktan ve aşırı yoksulluktan kurtulma şansı olabilir nüfus azalması ile elde edildi. Daha az beslenecek ağız ve tıbbi kaynaklar ne kadar az talep edilirse, o kadar sağlıklı insanlar olabilir.

Bu, Hindistan ve Afrika’da aşılarla bir ölçüde başarılmıştır. Ama yeterli değil. Nüfus azalması ve kontrol için daha iyi nitelikleri satıyorlar.

Örgüt, Gezegeni Gerçekten Azaltmak İçin Bir Cephedir.

This Post Has 19 Comments

1. ziya

Rize dan kimler var. Bill & Melinda Gates Vakfı Misyon Beyanı, Aşıların Azalması gerekçesiyle çok iyi çalışıyor. . Merhabalar web sitesi gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım , ziya – 466

2. ziya

selamun aleyküm sayfan cidden çok iyi, twitter da paylaştım

3. memo

Merhabalar web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, saolun

4. emin

Denizli merkezden ben emin. Merhaba herkese paylaşım inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım 02-02-2021 07:09:50

5. ali

merhaba arkadaşlar web siteniz inanki hoşuma gitti, şukuladım

6. Gürbüz

Bu konu : ” Bill & Melinda Gates Vakfı Misyon Beyanı, Aşıların Azalması gerekçesiyle çok iyi çalışıyor. ” çok güzel. Selam web siten cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Gürbüz – 308

7. Hasan

Bu konu : ” Bill & Melinda Gates Vakfı Misyon Beyanı, Aşıların Azalması gerekçesiyle çok iyi çalışıyor. ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi valla çok iyi, facebookta paylaştım , Hasan – 253

8. Gürbüz

Bu konu : ” Bill & Melinda Gates Vakfı Misyon Beyanı, Aşıların Azalması gerekçesiyle çok iyi çalışıyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 83

9. banu

Selamın aleyküm web siteniz harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım

10. emin

Selamlar web sitesi yeminle hayran edici, face de paylaştım

11. ziya

Zonguldak merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha güzel, face de paylaştım 12-02-2021 15:52:31

12. Hasan

Trabzon merkezden ben Hasan. Merhabalar bu web sitesi valla iyi, saolun 24-02-2021 11:28:21

13. memo

Yozgat merkezden ben memo. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım 01-03-2021 18:53:16

14. Emine

Bu konu : ” Bill & Melinda Gates Vakfı Misyon Beyanı, Aşıların Azalması gerekçesiyle çok iyi çalışıyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 173

15. emin

selamun aleyküm web siten süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım

16. memo

Osmaniye merkezden ben memo. Merhaba paylaşım vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım 17-03-2021 13:00:18

17. memo

Afyon merkezden ben memo. selam arkadaşlar sayfa yeminle güzel, teşekkürler 20-03-2021 12:42:52

18. gaye

Selamın aleyküm web siten cidden çok hoşuma gitti, sağolun

19. doruk

merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten hayran bıraktı, tebrikler

Bir cevap yazın