Kategoriler
Genel

Bill & Melinda Gates Vakfı, tavuklar üzerinde Coronavirus patentini finanse etti, ancak kendimiz veya yaygın olarak kabul edilen diğer orijinal vektörler gibi yakından ilişkili genler için sonuçları mı kullandı?

Patent bağlantısı:

https://patents.google.com/patent/US10130701B2/en

Bir hafta önce, aşağıda paylaşacağım bir patent bağlantısı isteyen bir gönderi yaptım. Bir cevap verdim ve yapıyorum, bir hipoteze geldim. Pilbright’ın Patentinin etrafındaki aldatmaca, tavukların testlerinin etrafında dönüyor. Ve virüsü orada izlemek. Patentin bu yeni koronavirüs için olmadığını da paylaştılar. Bilgilendirme amaçlı olarak aşağıda not edeceğim orijinal yorumu da ekledim. Virolojide çok bilgili değilim ama bir hipotez oluşturdum ve bir kez daha kalabalık bir kaynak istiyorum – tüm parlak fikirlerinizin burada gerçekten herhangi bir madde olup olmadığını görmek için.

Hadi başlayalım.

Tekrar Patent bulduktan sonra orijinal cevap:

“Evet! Bingo.

Yemin ettiğim başka bir şey daha vardı, patenti 2019 Ağustosunda “aktif hale geldi” ve 2004’teki çalışmalardaydı. Elimde yanlış bellek sendromu ve bir tür disleksi olabilir, 2004 için 2014’ü ve 18 vb. vb. ancak 2035 bitiş tarihi, adlar ve grafikler de dahil, doğrudur. Teşekkür ederim!

Bir aldatmaca olduğu iddia edildiğinin farkındayım, kapılar vakfı daha önce iki kez hibe verirken, sözde iyiydi. Hayvanları daha iyi hazırlayabilmemiz için virüsleri ve hayvanlar vb. Arasında nasıl yayıldıklarını takip etmek.

Görünüşe göre bu patent tavuklar için geçerli ve şimdi SARS cov 2 / covid 19’un yaşadığı yeni değil. Grafikler ve çizelgelerdeki farklı kod adlarının tavuklarla ilgili olup olmadığını merak ediyorum, ama kod adlarından biri bu yayılmaya başlamış olabilecek bir hayvanla ilgiliyse ne olacak?

“… Tıbbi Viroloji Dergisi aslında yılanların enfeksiyonun nedeni olabileceğini gösteriyor. (Diğerleri bunun pangolin olduğunu ileri sürüyor.) ”

Nasıl ve neye bulaştığına dair hızlı bir araştırma yaptıktan sonra;

“Coronavirüslerin köpekler, tavuklar, sığırlar, domuzlar, kediler, pangolinler ve yarasalar da dahil olmak üzere memelilere ve kuşlara bulaştığı bilinmektedir.” – National Geographic

Son olarak;

“ACE2 reseptörlerini karşılaştırarak, bir Mart 2020 çalışması, virüsün enfekte edebileceği, pangolinler, kediler, inekler, manda, keçi, koyun, güvercinler, misk kedileri ve domuzlar dahil bir dizi türü tanımladı.” – National Geographic

Açıkçası patent memeliler içindir, dolayısıyla tavuklar ve iyi bir koronavirüstür. Sanırım söylemeye çalıştığım şey; Yılanlar ve / veya Pangolin’lerden gelme olasılığının daha yüksek olduğunu söylüyorlar, savunmaları patent tavuklarla ilgili, sorum şu – tavuklarla ilgili / yakından ilişkili Yılanlar ve Pangolinler dahil olmak üzere yukarıda listelenen memelilerden herhangi biri; öyle ki tavuklar için patent alabiliyorlardı – ama aynı nedenden dolayı domuz kalplerini benzerliklerden dolayı test etmek için kullanıyoruz, oh … kahretsin. Sanırım kendi hipotezime cevap verdim … ”

Bununla birlikte, TL; DR versiyonu, aynı zamanda daha iyi bilgi ve teorilerle rafine:

Gates Vakfı, aşıları ve bulaşma oranlarını test etmek için tavuklar için koronavirüs iplikçikini finanse etti. Aynı nedenden ötürü, insanlar bizim biyolojimize benzerlikleri nedeniyle domuz kalplerini / organlarını vb. belki listelenen birçok memeliden biri de biyolojik olarak tavuklarla yakından ilişkilidir; onlara “sadece tavuklar” ın geri dönüşü için bir bahane sunar.

Bilim adamları şimdi ilk verici olanların yılanlar veya pangolinler olduğunu düşünüyorlar. İlişki hakkında bir fikrin var mı? Bariz dinozorlar ve tavuklar ilişkisinin yanında fazla bir şey bulamıyor gibi görünüyor; ancak aşağıdaki bağlantılarda da görüldüğü gibi, hayvanlar nedeniyle Şimdi de virüs bulaşmış olması mantıklı olmaz mıydı ve bir tik gibi yayılma ve yayılma yeteneği.

Belki de yeni koronavirüs tavuklardan / yılanlardan / pangolinlerden başlamış, yakındaki diğer hayvanlara ve dolayısıyla insanlara taşınmış olabilir? Pilbright’tan ve potansiyel olarak Gates’in tavuklara çok benzeyen bir şey üzerinde şanzıman ve neyinizle ilgili bir test programı yürütmesi için ayrılması. İnsanlar gibi. Genlerimizin% 60’ını paylaşıyor muyuz? Çok emin değilim .. yine de büyüleyici. Herkesin düşüncelerini duymak ister misiniz?

“Bill & Melinda Gates Vakfı, tavuklar üzerinde Coronavirus patentini finanse etti, ancak kendimiz veya yaygın olarak kabul edilen diğer orijinal vektörler gibi yakından ilişkili genler için sonuçları mı kullandı?” için 23 yanıt

Şanlıurfa merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz çok güzel, saolun 05-04-2020 04:21:33

Bilecik merkezden ben mehmet. Slm bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 06-04-2020 01:11:34

Ankara merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web siten ciddiyim çok iyi, sağolun 09-04-2020 15:27:12

Diyarbakır merkezden ben mehmet. Selam web siteniz inanılmaz hayran edici, face de paylaştım 16-04-2020 05:32:57

Kırşehir merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfanız harbiden dikkat çekici, saolun 19-04-2020 23:58:06

Hakkari merkezden ben banu. Selam herkese paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım 22-04-2020 09:57:24

Uşak merkezden ben Aylin. Merhaba web siten inanki hayran edici, teraziye tıkladım 22-04-2020 17:58:43

Ordu merkezden ben ali. Merhaba paylaşımın vallaha hayran edici, facebookta paylaştım 23-04-2020 04:57:38

Kahramanmaraş merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle güzel, face de paylaştım 02-05-2020 04:34:51

Kırşehir merkezden ben ziya. Merhaba paylaşım vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 06-05-2020 21:13:54

Yalova merkezden ben banu. Mrb paylaşım yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 09-05-2020 05:35:30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir