Bill & Melinda Gates Vakfı, tavuklar üzerinde Coronavirus patentini finanse etti, ancak kendimiz veya yaygın olarak kabul edilen diğer orijinal vektörler gibi yakından ilişkili genler için sonuçları mı kullandı?

Patent bağlantısı:

https://patents.google.com/patent/US10130701B2/en

Bir hafta önce, aşağıda paylaşacağım bir patent bağlantısı isteyen bir gönderi yaptım. Bir cevap verdim ve yapıyorum, bir hipoteze geldim. Pilbright’ın Patentinin etrafındaki aldatmaca, tavukların testlerinin etrafında dönüyor. Ve virüsü orada izlemek. Patentin bu yeni koronavirüs için olmadığını da paylaştılar. Bilgilendirme amaçlı olarak aşağıda not edeceğim orijinal yorumu da ekledim. Virolojide çok bilgili değilim ama bir hipotez oluşturdum ve bir kez daha kalabalık bir kaynak istiyorum – tüm parlak fikirlerinizin burada gerçekten herhangi bir madde olup olmadığını görmek için.

Hadi başlayalım.

Tekrar Patent bulduktan sonra orijinal cevap:

“Evet! Bingo.

Yemin ettiğim başka bir şey daha vardı, patenti 2019 Ağustosunda “aktif hale geldi” ve 2004’teki çalışmalardaydı. Elimde yanlış bellek sendromu ve bir tür disleksi olabilir, 2004 için 2014’ü ve 18 vb. vb. ancak 2035 bitiş tarihi, adlar ve grafikler de dahil, doğrudur. Teşekkür ederim!

Bir aldatmaca olduğu iddia edildiğinin farkındayım, kapılar vakfı daha önce iki kez hibe verirken, sözde iyiydi. Hayvanları daha iyi hazırlayabilmemiz için virüsleri ve hayvanlar vb. Arasında nasıl yayıldıklarını takip etmek.

Görünüşe göre bu patent tavuklar için geçerli ve şimdi SARS cov 2 / covid 19’un yaşadığı yeni değil. Grafikler ve çizelgelerdeki farklı kod adlarının tavuklarla ilgili olup olmadığını merak ediyorum, ama kod adlarından biri bu yayılmaya başlamış olabilecek bir hayvanla ilgiliyse ne olacak?

“… Tıbbi Viroloji Dergisi aslında yılanların enfeksiyonun nedeni olabileceğini gösteriyor. (Diğerleri bunun pangolin olduğunu ileri sürüyor.) ”

Nasıl ve neye bulaştığına dair hızlı bir araştırma yaptıktan sonra;

“Coronavirüslerin köpekler, tavuklar, sığırlar, domuzlar, kediler, pangolinler ve yarasalar da dahil olmak üzere memelilere ve kuşlara bulaştığı bilinmektedir.” – National Geographic

Son olarak;

“ACE2 reseptörlerini karşılaştırarak, bir Mart 2020 çalışması, virüsün enfekte edebileceği, pangolinler, kediler, inekler, manda, keçi, koyun, güvercinler, misk kedileri ve domuzlar dahil bir dizi türü tanımladı.” – National Geographic

Açıkçası patent memeliler içindir, dolayısıyla tavuklar ve iyi bir koronavirüstür. Sanırım söylemeye çalıştığım şey; Yılanlar ve / veya Pangolin’lerden gelme olasılığının daha yüksek olduğunu söylüyorlar, savunmaları patent tavuklarla ilgili, sorum şu – tavuklarla ilgili / yakından ilişkili Yılanlar ve Pangolinler dahil olmak üzere yukarıda listelenen memelilerden herhangi biri; öyle ki tavuklar için patent alabiliyorlardı – ama aynı nedenden dolayı domuz kalplerini benzerliklerden dolayı test etmek için kullanıyoruz, oh … kahretsin. Sanırım kendi hipotezime cevap verdim … ”

Bununla birlikte, TL; DR versiyonu, aynı zamanda daha iyi bilgi ve teorilerle rafine:

Gates Vakfı, aşıları ve bulaşma oranlarını test etmek için tavuklar için koronavirüs iplikçikini finanse etti. Aynı nedenden ötürü, insanlar bizim biyolojimize benzerlikleri nedeniyle domuz kalplerini / organlarını vb. belki listelenen birçok memeliden biri de biyolojik olarak tavuklarla yakından ilişkilidir; onlara “sadece tavuklar” ın geri dönüşü için bir bahane sunar.

Bilim adamları şimdi ilk verici olanların yılanlar veya pangolinler olduğunu düşünüyorlar. İlişki hakkında bir fikrin var mı? Bariz dinozorlar ve tavuklar ilişkisinin yanında fazla bir şey bulamıyor gibi görünüyor; ancak aşağıdaki bağlantılarda da görüldüğü gibi, hayvanlar nedeniyle Şimdi de virüs bulaşmış olması mantıklı olmaz mıydı ve bir tik gibi yayılma ve yayılma yeteneği.

Belki de yeni koronavirüs tavuklardan / yılanlardan / pangolinlerden başlamış, yakındaki diğer hayvanlara ve dolayısıyla insanlara taşınmış olabilir? Pilbright’tan ve potansiyel olarak Gates’in tavuklara çok benzeyen bir şey üzerinde şanzıman ve neyinizle ilgili bir test programı yürütmesi için ayrılması. İnsanlar gibi. Genlerimizin% 60’ını paylaşıyor muyuz? Çok emin değilim .. yine de büyüleyici. Herkesin düşüncelerini duymak ister misiniz?

“Bill & Melinda Gates Vakfı, tavuklar üzerinde Coronavirus patentini finanse etti, ancak kendimiz veya yaygın olarak kabul edilen diğer orijinal vektörler gibi yakından ilişkili genler için sonuçları mı kullandı?” üzerine 75 yorum

1. Şanlıurfa merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz çok güzel, saolun 05-04-2020 04:21:33

2. Bilecik merkezden ben mehmet. Slm bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 06-04-2020 01:11:34

3. Ankara merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web siten ciddiyim çok iyi, sağolun 09-04-2020 15:27:12

4. Diyarbakır merkezden ben mehmet. Selam web siteniz inanılmaz hayran edici, face de paylaştım 16-04-2020 05:32:57

5. Kırşehir merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfanız harbiden dikkat çekici, saolun 19-04-2020 23:58:06

6. Hakkari merkezden ben banu. Selam herkese paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım 22-04-2020 09:57:24

7. Uşak merkezden ben Aylin. Merhaba web siten inanki hayran edici, teraziye tıkladım 22-04-2020 17:58:43

8. Ordu merkezden ben ali. Merhaba paylaşımın vallaha hayran edici, facebookta paylaştım 23-04-2020 04:57:38

9. Kahramanmaraş merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle güzel, face de paylaştım 02-05-2020 04:34:51

10. Kırşehir merkezden ben ziya. Merhaba paylaşım vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 06-05-2020 21:13:54

11. Yalova merkezden ben banu. Mrb paylaşım yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 09-05-2020 05:35:30

12. Kayseri merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim çok iyi, teşekkürler 06-06-2020 23:42:13

13. Rize merkezden ben banu. selamun aleyküm siteniz süper ötesi güzel, facebookta paylaştım 28-06-2020 14:01:11

14. Siirt merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 28-06-2020 17:18:51

15. Aksaray merkezden ben ziya. selamun aleyküm siten inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım 08-07-2020 21:30:37

16. Elazığ merkezden ben gaye. Slm paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 09-07-2020 01:02:49

17. Bartın merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 16-07-2020 23:37:53

18. Ağrı merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, sağolun 27-07-2020 13:04:58

19. Yozgat merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşım harbiden çok iyi, face de paylaştım 06-08-2020 23:01:38

20. Bayburt merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım 07-08-2020 19:31:46

21. Edirne merkezden ben ziya. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 13-08-2020 05:35:43

22. Aydın merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar siteniz harbiden güzel, şukuladım 02-09-2020 19:15:01

23. Bartın merkezden ben banu. Merhaba herkese siten inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım 03-09-2020 20:43:15

24. Adana merkezden ben gaye. Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım 08-09-2020 18:40:45

25. Giresun merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm bu web sitesi inanki mükemmel, teraziye tıkladım 11-09-2020 21:57:49

26. Tekirdağ merkezden ben doruk. Slm paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 27-09-2020 04:37:49

27. Karaman merkezden ben ziya. Merhabalar sayfan vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım 02-10-2020 11:34:04

28. Kahramanmaraş merkezden ben elif yılmaz. Slm web siteniz inanki dikkat çekici, face de paylaştım 04-10-2020 11:26:00

29. İzmir dan kimler var. Bill & Melinda Gates Vakfı, tavuklar üzerinde Coronavirus patentini finanse etti, ancak kendimiz veya yaygın olarak kabul edilen diğer orijinal vektörler gibi yakından ilişkili genler için sonuçları mı kullandı? . merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım , memo – 8

30. Artvin dan kimler var. Bill & Melinda Gates Vakfı, tavuklar üzerinde Coronavirus patentini finanse etti, ancak kendimiz veya yaygın olarak kabul edilen diğer orijinal vektörler gibi yakından ilişkili genler için sonuçları mı kullandı? . Selamın aleyküm web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 319

31. Samsun dan kimler var. Bill & Melinda Gates Vakfı, tavuklar üzerinde Coronavirus patentini finanse etti, ancak kendimiz veya yaygın olarak kabul edilen diğer orijinal vektörler gibi yakından ilişkili genler için sonuçları mı kullandı? . Merhabalar sayfan gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım , hatice – 276

32. Malatya dan kimler var. Bill & Melinda Gates Vakfı, tavuklar üzerinde Coronavirus patentini finanse etti, ancak kendimiz veya yaygın olarak kabul edilen diğer orijinal vektörler gibi yakından ilişkili genler için sonuçları mı kullandı? . Selamlar paylaşımın süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım , emin – 27

33. Karabük merkezden ben . selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 08-11-2020 05:33:01

34. Bu konu : ” Bill & Melinda Gates Vakfı, tavuklar üzerinde Coronavirus patentini finanse etti, ancak kendimiz veya yaygın olarak kabul edilen diğer orijinal vektörler gibi yakından ilişkili genler için sonuçları mı kullandı? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten inan ki iyi, face de paylaştım , – 406

35. Bu konu : ” Bill & Melinda Gates Vakfı, tavuklar üzerinde Coronavirus patentini finanse etti, ancak kendimiz veya yaygın olarak kabul edilen diğer orijinal vektörler gibi yakından ilişkili genler için sonuçları mı kullandı? ” çok güzel. Slm web siteniz inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 182

36. Bu konu : ” Bill & Melinda Gates Vakfı, tavuklar üzerinde Coronavirus patentini finanse etti, ancak kendimiz veya yaygın olarak kabul edilen diğer orijinal vektörler gibi yakından ilişkili genler için sonuçları mı kullandı? ” çok güzel. Selamlar paylaşım cidden çok hoşuma gitti, tebrikler , Hasan – 471

37. Mardin merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım 12-12-2020 08:50:02

38. Ordu merkezden ben doruk. Selamlar paylaşımın cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 15-12-2020 11:23:14

39. Bu konu : ” Bill & Melinda Gates Vakfı, tavuklar üzerinde Coronavirus patentini finanse etti, ancak kendimiz veya yaygın olarak kabul edilen diğer orijinal vektörler gibi yakından ilişkili genler için sonuçları mı kullandı? ” çok güzel. Selam paylaşım vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım , banu – 425

40. Trabzon dan kimler var. Bill & Melinda Gates Vakfı, tavuklar üzerinde Coronavirus patentini finanse etti, ancak kendimiz veya yaygın olarak kabul edilen diğer orijinal vektörler gibi yakından ilişkili genler için sonuçları mı kullandı? . Selamın aleyküm web siteniz vallaha güzel, teşekkürler , banu – 339

41. Bu konu : ” Bill & Melinda Gates Vakfı, tavuklar üzerinde Coronavirus patentini finanse etti, ancak kendimiz veya yaygın olarak kabul edilen diğer orijinal vektörler gibi yakından ilişkili genler için sonuçları mı kullandı? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım inan ki mükemmel, facebookta paylaştım , emin – 407

42. Sinop merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfan inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım 03-01-2021 08:53:12

43. Konya dan kimler var. Bill & Melinda Gates Vakfı, tavuklar üzerinde Coronavirus patentini finanse etti, ancak kendimiz veya yaygın olarak kabul edilen diğer orijinal vektörler gibi yakından ilişkili genler için sonuçları mı kullandı? . selamun aleyküm siten inanki dikkat çekici, face de paylaştım , banu – 347

44. Bu konu : ” Bill & Melinda Gates Vakfı, tavuklar üzerinde Coronavirus patentini finanse etti, ancak kendimiz veya yaygın olarak kabul edilen diğer orijinal vektörler gibi yakından ilişkili genler için sonuçları mı kullandı? ” çok güzel. Selamlar siten vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun , Gürbüz – 20

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link