Cn raylarının haritası:

https://www.cn.ca/en/our-services/maps-and-network/

Cascade Investment LLC ve Bill Gates’in mülkiyeti:

https://money.cnn.com/quote/shareholder/shareholder.html?symb=CNI&subView=institutional

https://www.swfinstitute.org/profile/598cdaa50124e9fd2d05ab95

ve Biden onu iptal edene kadar inşa edilecek olan kilit taşı boru hattı mevcut rayların yakınında bir yere gidiyor:

Kilit taşı boru hatlarının haritası:

https://www.climatecentral.org/news/keystone-xl-alternative-pipelines-18821

Ve Bill Gates şu anda Amerikan tarım arazilerinin en büyük sahibi:

https://www.forbes.com/sites/arielshapiro/2021/01/14/americas-biggest-owner-of-farmland-is-now-bill-gates-bezos-turner/?sh=5edaaee96096

Ve Jeff Bezos, yukarıdaki makaleye göre en büyük 25. şirket sahibi: “CEO Jeff Bezos büyük ölçekte arazi yatırımı yapıyor ve 420.000 dönümlük mülkiyeti ile 25. sıraya iniyor, özellikle Batı Teksas’ta. “

Bu salgın sırasında Jeff Bezos ve Bill Gates’in servetinin ne kadar arttığını düşünürsek, isimlerini ve koronovirüs salgını bir arada buluyorum, vakfının aynı zamanda Canadian Rails’in en büyük hissedarı olmasını biraz endişe verici buluyorum. Sanırım artık Kuzey Amerikalılara yiyecek ve yağlarını kimin sağlayacağını biliyoruz.

Author

39 Comments

1. Isparta merkezden ben hatice. selamun aleyküm siteniz inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım 12-02-2021 03:28:12

2. Gürbüz Reply

Şırnak dan kimler var. Bill ve Melinda Gates vakfının Kanada Raylarında en büyük hissedar olması garip bulan var mı? . merhaba arkadaşlar siten vallaha dikkatimi çekti, tebrikler , Gürbüz – 256

3. Nevşehir dan kimler var. Bill ve Melinda Gates vakfının Kanada Raylarında en büyük hissedar olması garip bulan var mı? . Selam web sitesi cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 74

4. Rize dan kimler var. Bill ve Melinda Gates vakfının Kanada Raylarında en büyük hissedar olması garip bulan var mı? . Mrb siteniz valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım , – 267

5. Merhaba herkese siteniz valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

6. Bu konu : ” Bill ve Melinda Gates vakfının Kanada Raylarında en büyük hissedar olması garip bulan var mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle güzel, teşekkürler , ali – 433

7. Bu konu : ” Bill ve Melinda Gates vakfının Kanada Raylarında en büyük hissedar olması garip bulan var mı? ” çok güzel. Selam paylaşımın inanılmaz çok iyi, saolun , banu – 493

8. elif yılmaz Reply

Merhabalar sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler

9. Erzurum dan kimler var. Bill ve Melinda Gates vakfının Kanada Raylarında en büyük hissedar olması garip bulan var mı? . Merhaba herkese siten valla dikkatimi çekti, face de paylaştım , mehmet – 383

10. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden çok güzel, şukuladım

11. Bu konu : ” Bill ve Melinda Gates vakfının Kanada Raylarında en büyük hissedar olması garip bulan var mı? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler , – 362

12. selamun aleyküm paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

13. Mardin dan kimler var. Bill ve Melinda Gates vakfının Kanada Raylarında en büyük hissedar olması garip bulan var mı? . Slm paylaşımın inan ki dikkat çekici, teşekkürler , emin – 302

14. Rize merkezden ben Aylin. Selam sayfan cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 12-02-2021 08:11:59

15. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar sayfan gerçekten mükemmel, saolun

16. Bartın merkezden ben . Selam herkese siten harbiden çok güzel, sağolun 12-02-2021 08:18:35

17. Bu konu : ” Bill ve Melinda Gates vakfının Kanada Raylarında en büyük hissedar olması garip bulan var mı? ” çok güzel. Merhabalar web siten harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , hatice – 338

18. Zonguldak dan kimler var. Bill ve Melinda Gates vakfının Kanada Raylarında en büyük hissedar olması garip bulan var mı? . selamun aleyküm web siten harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 43

19. Bursa merkezden ben emin. Selam web siten yeminle güzel, şukuladım 17-02-2021 22:10:19

20. Bu konu : ” Bill ve Melinda Gates vakfının Kanada Raylarında en büyük hissedar olması garip bulan var mı? ” çok güzel. Selam siteniz ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 110

21. Gaziantep dan kimler var. Bill ve Melinda Gates vakfının Kanada Raylarında en büyük hissedar olması garip bulan var mı? . selam arkadaşlar siten inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım , ali – 227

22. Hatay dan kimler var. Bill ve Melinda Gates vakfının Kanada Raylarında en büyük hissedar olması garip bulan var mı? . selam arkadaşlar paylaşımın yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 434

23. elif yılmaz Reply

Afyon merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha hayran edici, sağolun 28-02-2021 04:26:42

24. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

25. Isparta dan kimler var. Bill ve Melinda Gates vakfının Kanada Raylarında en büyük hissedar olması garip bulan var mı? . Merhaba web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Hasan – 85

26. selam arkadaşlar sayfan gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım

27. Bu konu : ” Bill ve Melinda Gates vakfının Kanada Raylarında en büyük hissedar olması garip bulan var mı? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın inanki çok güzel, teraziye tıkladım , gaye – 482

28. Konya dan kimler var. Bill ve Melinda Gates vakfının Kanada Raylarında en büyük hissedar olması garip bulan var mı? . Merhaba paylaşım süper ötesi hayran edici, saolun , ziya – 458

29. Şırnak dan kimler var. Bill ve Melinda Gates vakfının Kanada Raylarında en büyük hissedar olması garip bulan var mı? . Selam herkese siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , mehmet – 130

30. Bu konu : ” Bill ve Melinda Gates vakfının Kanada Raylarında en büyük hissedar olması garip bulan var mı? ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , doruk – 195

31. Bu konu : ” Bill ve Melinda Gates vakfının Kanada Raylarında en büyük hissedar olması garip bulan var mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, tebrikler , – 218

32. Bu konu : ” Bill ve Melinda Gates vakfının Kanada Raylarında en büyük hissedar olması garip bulan var mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten yeminle güzel, saolun , Aylin – 490

33. Adana dan kimler var. Bill ve Melinda Gates vakfının Kanada Raylarında en büyük hissedar olması garip bulan var mı? . Selam herkese bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, tebrikler , banu – 10

34. Trabzon merkezden ben ahmet. Merhabalar sayfa valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 18-04-2021 20:26:57

35. Kayseri merkezden ben hatice. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz çok güzel, saolun 29-04-2021 10:40:02

36. Hatay merkezden ben ali. Merhabalar web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 02-05-2021 10:21:19

37. Erzincan merkezden ben Gürbüz. Slm bu web sitesi vallaha mükemmel, saolun 06-05-2021 17:35:03

38. Kars merkezden ben banu. Selamlar web siten gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 07-05-2021 00:02:08

39. Artvin merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşım inan ki mükemmel, facebookta paylaştım 08-05-2021 18:24:03

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link