Kategoriler
Genel

Bilmediğiniz takdirde, tehlikeli bir şey gönderirseniz veya bu altlığı kontrol eden feds / infiltratörlerin “gündemini” değiştirebilecek veya bunlara müdahale edebilecek bir şey yayınlarsanız, çekilir. Komplolarla ilgili forumlarda POTUS'un imajını korumakla ilgilenen bir yeleği var. Onlarýn mal varlýđý.

En son gerçekleştiğinde, birisi Bill Clinton ve Trump'ın fotoğrafı olan bir yazı paylaştı ve esasen Epstein bağları ile ilgili düzensizlik ve birlik çağrısında bulundu. Doğrudan zirveye çıktı ve subayı birleştirdi ve Epstein skandalı üzerindeki aptal partizan farklılıklarını dinlendirdi. Sonra çıkardılar.

Bazen, burada paylaştığınız şeyler, yeterince popülerse, web üzerinde küresel ölçekte yankı yapar. Yayınlarınız sosyal medyada, yorumlarınız sosyal medyada paylaşılıyor. Duygu internette yankılanıyor. Bizi izlemek ve “bebek bakımı yapmak” için atanan grup veya ekip, gündemlerini veya bizi içeride tutma rutinini tehdit eden bir şeyse bunun olmasını istemez.

Sub burada kontrol edilir, ancak bizi kısa bir tasma üzerinde tutarlar. Sadece gerektiğinde müdahale ederler, çünkü bunun herkes için organik bir serbest olduğunu ve sansürden güvenli bir sığınak olduğumuzu düşünmemizi istiyorlar. Assange karakolunun kaldırılmasının gerekli olduğunu buldular, çünkü mevcut yönetimin güvensizliği ve reddedilmesinin burada ne kadar yaygın olduğunu ortaya koymuş gibiydi. Bunu istemiyorlar, ya bizden ayrılmamızı istiyorlar ya da hepimizin “4D satranç bataklığını boşaltan” saçmalık satın almasını istiyoruz, böylece etkin bir şekilde nötralize oluyoruz.

Sadece bir adım yukarı, eğer gündemini tehdit ederse boktan aşağı inmek sorun değil.

Bu arada, bu yazı uygun olarak ön sayfada daha fazla Trump özür dileyen dostu bir sunumla değiştirildi.

“Bilmediğiniz takdirde, tehlikeli bir şey gönderirseniz veya bu altlığı kontrol eden feds / infiltratörlerin “gündemini” değiştirebilecek veya bunlara müdahale edebilecek bir şey yayınlarsanız, çekilir. Komplolarla ilgili forumlarda POTUS'un imajını korumakla ilgilenen bir yeleği var. Onlarýn mal varlýđý.” için 16 yanıt

İstanbul merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 24-02-2020 08:11:08

Çorum merkezden ben gaye. Slm sayfanız valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım 28-02-2020 14:08:20

Osmaniye merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşımınız inan ki çok iyi, facebookta paylaştım 09-03-2020 07:51:43

Erzurum merkezden ben banu. Selam paylaşım ciddiyim çok güzel, face de paylaştım 15-03-2020 12:25:20

Mersin merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfa ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım 17-03-2020 16:03:45

Mardin merkezden ben gaye. Merhaba siteniz inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 26-03-2020 00:49:18

Siirt merkezden ben banu. Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha mükemmel, saolun 26-03-2020 09:09:22

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir