Bilmemizi istemedikleri güç

Sorunları çok düşünen hepiniz için … SEVGİNİN en güçlü duygu olduğunu unutmak için ne oldu? SEVGİ’nin kimseyi ayırt etmediğini veya terk etmediğini unutturmaya ne sebep oldu? SEVGİ’nin SİZİ unutacağını düşündüren nedir?

Gerçek şu ki, SEVGİ’den uzaklaştınız ve sorunlarınızın nedeni de bu … SİZİ ASLA BİRLİKTE AŞAMADIN!

Hatalarınızı yaptığınızda AŞK oradaydı, onlar hakkında gizlice ağladığınızda AŞK oradaydı, AŞK sizi kaldırmak ve size başka bir şans vermek için oradaydı!

SEVGİ ne istiyor? Bizi zayıf mı istiyor? Bölünmemizi mi istiyor? Yoksa birleşmemizi mi istiyor?

Herkesle olduğu gibi sizinle aynı – SEVGİ’nin başka bir yerden gelmesini beklersiniz … SEVİLMEK İSTİYORSUN, SEVİLMELİSİNİZ … SÖYLEMEN Mİ?!?

AŞK, Kendinizi yarattığınız bir duygudur! SEVGİNİZ ile olan şey SİZİN SORUMLULUĞUNUZ!

Ve SEVGİ’nin sahip olduğu gücü unuttun … Anlamıyorum …

Hepiniz SEVGİ’nin ne olduğunu biliyorsunuz, neden kullanmıyorsunuz? Anlamıyorum …

Kavga, yalanlar, kibir … Bu SEVGİ DEĞİL – bölünme!

“Biraz SEVİYORUM ama hepsini SEVMİYORUM …” – O zaman AŞKI ANLATMAYIN.

SEVGİ ayrımcılık yapmaz, taraf tutmaz, asla bizi zayıf istemez!

AŞK BİRLEŞTİRDİĞİMİZİN SEVDİĞİMİZİ bildiğinden, bölünme AŞK anlamına gelmez!

“Bilmemizi istemedikleri güç” üzerine 18 yorum

1. Kırıkkale merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 06-08-2020 18:48:15

2. Zonguldak merkezden ben gaye. Merhaba sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 09-09-2020 13:53:24

3. İstanbul merkezden ben ziya. Slm sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 09-09-2020 23:16:08

4. Aksaray merkezden ben doruk. Merhaba web sitesi cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım 10-09-2020 19:24:57

5. Erzincan merkezden ben gaye. Selam herkese bu web sitesi gerçekten çok iyi, şukuladım 13-09-2020 00:23:50

6. Ordu merkezden ben mehmet. Merhabalar web sitesi yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 27-09-2020 10:31:42

Yorum yapın