Sorunları çok düşünen hepiniz için … SEVGİNİN en güçlü duygu olduğunu unutmak için ne oldu? SEVGİ’nin kimseyi ayırt etmediğini veya terk etmediğini unutturmaya ne sebep oldu? SEVGİ’nin SİZİ unutacağını düşündüren nedir?

Gerçek şu ki, SEVGİ’den uzaklaştınız ve sorunlarınızın nedeni de bu … SİZİ ASLA BİRLİKTE AŞAMADIN!

Hatalarınızı yaptığınızda AŞK oradaydı, onlar hakkında gizlice ağladığınızda AŞK oradaydı, AŞK sizi kaldırmak ve size başka bir şans vermek için oradaydı!

SEVGİ ne istiyor? Bizi zayıf mı istiyor? Bölünmemizi mi istiyor? Yoksa birleşmemizi mi istiyor?

Herkesle olduğu gibi sizinle aynı – SEVGİ’nin başka bir yerden gelmesini beklersiniz … SEVİLMEK İSTİYORSUN, SEVİLMELİSİNİZ … SÖYLEMEN Mİ?!?

AŞK, Kendinizi yarattığınız bir duygudur! SEVGİNİZ ile olan şey SİZİN SORUMLULUĞUNUZ!

Ve SEVGİ’nin sahip olduğu gücü unuttun … Anlamıyorum …

Hepiniz SEVGİ’nin ne olduğunu biliyorsunuz, neden kullanmıyorsunuz? Anlamıyorum …

Kavga, yalanlar, kibir … Bu SEVGİ DEĞİL – bölünme!

“Biraz SEVİYORUM ama hepsini SEVMİYORUM …” – O zaman AŞKI ANLATMAYIN.

SEVGİ ayrımcılık yapmaz, taraf tutmaz, asla bizi zayıf istemez!

AŞK BİRLEŞTİRDİĞİMİZİN SEVDİĞİMİZİ bildiğinden, bölünme AŞK anlamına gelmez!

Author

51 Comments

1. elif yılmaz Reply

Merhabalar bu web sitesi yeminle çok güzel, teraziye tıkladım

2. elif yılmaz Reply

Kırıkkale merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 06-08-2020 18:48:15

3. merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim çok iyi, saolun

4. Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha hayran edici, teşekkürler

5. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım

6. Kırşehir merkezden ben gaye. Selamın aleyküm siten harbiden dikkat çekici, teşekkürler 26-08-2020 18:57:48

7. Giresun merkezden ben ali. Merhaba sayfan vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler 28-08-2020 21:33:55

8. Zonguldak merkezden ben gaye. Merhaba sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 09-09-2020 13:53:24

9. İstanbul merkezden ben ziya. Slm sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 09-09-2020 23:16:08

10. Aksaray merkezden ben doruk. Merhaba web sitesi cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım 10-09-2020 19:24:57

11. Erzincan merkezden ben gaye. Selam herkese bu web sitesi gerçekten çok iyi, şukuladım 13-09-2020 00:23:50

12. Ordu merkezden ben mehmet. Merhabalar web sitesi yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 27-09-2020 10:31:42

13. Ağrı merkezden ben banu. Merhabalar paylaşım inanki çok güzel, saolun 02-10-2020 10:26:57

14. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım

15. Bu konu : ” Bilmemizi istemedikleri güç ” çok güzel. Slm paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , – 217

16. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

17. Selamlar paylaşımınız cidden çok güzel, teşekkürler

18. Merhaba web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler

19. Selamlar paylaşım inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım

20. elif yılmaz Reply

Ardahan dan kimler var. Bilmemizi istemedikleri güç . selamun aleyküm sayfanız inanılmaz çok güzel, sağolun , elif yılmaz – 294

21. Hatay merkezden ben memo. Selam herkese siten inan ki iyi, facebookta paylaştım 09-11-2020 12:44:36

22. Ankara merkezden ben mehmet. Slm web siten süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 10-11-2020 02:26:26

23. Bu konu : ” Bilmemizi istemedikleri güç ” çok güzel. Selam herkese web siten vallaha billaha hayran edici, teşekkürler , Aylin – 432

24. Bu konu : ” Bilmemizi istemedikleri güç ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi gerçekten mükemmel, saolun , hatice – 274

25. Mardin dan kimler var. Bilmemizi istemedikleri güç . selamun aleyküm web sitesi süper ötesi hayran edici, saolun , Hasan – 129

26. Adana dan kimler var. Bilmemizi istemedikleri güç . Selam herkese paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler , Emine – 368

27. Merhaba herkese paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, tebrikler

28. Mardin dan kimler var. Bilmemizi istemedikleri güç . Mrb siteniz vallaha çok güzel, tebrikler , ali – 233

29. Erzincan dan kimler var. Bilmemizi istemedikleri güç . merhaba arkadaşlar siteniz vallaha mükemmel, face de paylaştım , Hasan – 468

30. Bu konu : ” Bilmemizi istemedikleri güç ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz inanki çok iyi, teşekkürler , ahmet – 298

31. Denizli dan kimler var. Bilmemizi istemedikleri güç . Selamlar sayfan gerçekten iyi, facebookta paylaştım , mehmet – 462

32. Aksaray merkezden ben Hasan. Selam herkese web siteniz süper ötesi çok iyi, saolun 29-12-2020 00:48:50

33. Amasya dan kimler var. Bilmemizi istemedikleri güç . Selam web siten harbiden çok güzel, tebrikler , Emine – 225

34. Burdur merkezden ben banu. selam arkadaşlar web siten valla dikkat çekici, tebrikler 08-01-2021 12:23:06

35. Diyarbakır merkezden ben ziya. Slm siten valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım 11-01-2021 22:17:50

36. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım

37. selamun aleyküm web siten valla dikkat çekici, twitter da paylaştım

38. Samsun merkezden ben mehmet. Merhabalar siten süper ötesi mükemmel, saolun 03-02-2021 10:17:08

39. Bu konu : ” Bilmemizi istemedikleri güç ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım valla hayran bıraktı, saolun , ziya – 297

40. Karaman dan kimler var. Bilmemizi istemedikleri güç . Merhaba herkese paylaşım ciddiyim çok güzel, tebrikler , ali – 50

41. Gümüşhane merkezden ben doruk. Merhaba herkese web sitesi süper ötesi mükemmel, sağolun 27-02-2021 17:56:13

42. Bilecik merkezden ben Hasan. Mrb siteniz süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım 25-03-2021 10:56:51

43. Selam herkese web siten vallaha dikkatimi çekti, tebrikler

44. elif yılmaz Reply

Mrb siteniz inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

45. elif yılmaz Reply

Selamlar sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link