Buna terörizm demiyorlar ama başka bir “kasıtlı” saldırı gerçekleştirdik. Bu sefer Colorado’da. Birisi gaz servis hatlarını tahrip ederek Aspen’deki ısıyı aldı. Başkan bu saldırıları hiç ele almadı. Medya zaten Noel patlamasından sıkılıyor ve hiçbir politikacı bundan bahsetmiyor.

Duyduğumuz tek şey para ve seçim.

Author

24 Comments

1. Selam herkese paylaşımınız inan ki iyi, teşekkürler

2. Karaman merkezden ben Hasan. Selamlar siten süper ötesi çok iyi, face de paylaştım 29-12-2020 23:29:46

3. Bu konu : ” Bin kesikle ölüm. Altyapımız hedef alınıyor ve başkan sessiz kaldı. ” çok güzel. Merhaba herkese web siten valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , doruk – 323

4. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, teşekkürler

5. Gaziantep merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler 08-01-2021 21:26:22

6. Rize dan kimler var. Bin kesikle ölüm. Altyapımız hedef alınıyor ve başkan sessiz kaldı. . Merhaba herkese web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Emine – 12

7. Merhaba sayfan inan ki mükemmel, facebookta paylaştım

8. Bu konu : ” Bin kesikle ölüm. Altyapımız hedef alınıyor ve başkan sessiz kaldı. ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi inanki mükemmel, facebookta paylaştım , gaye – 323

9. Bu konu : ” Bin kesikle ölüm. Altyapımız hedef alınıyor ve başkan sessiz kaldı. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa cidden iyi, linkedinde paylaştım , emin – 78

10. Burdur merkezden ben hatice. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 17-01-2021 14:29:32

11. Gürbüz Reply

Bayburt dan kimler var. Bin kesikle ölüm. Altyapımız hedef alınıyor ve başkan sessiz kaldı. . Slm siten ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Gürbüz – 465

12. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Konya dan kimler var. Bin kesikle ölüm. Altyapımız hedef alınıyor ve başkan sessiz kaldı. . selamun aleyküm web siten inan ki mükemmel, teraziye tıkladım , Hasan – 307

14. selam arkadaşlar web siten valla iyi, facebookta paylaştım

15. Iğdır merkezden ben Hasan. selamun aleyküm sayfan harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 28-02-2021 12:32:09

16. Kilis merkezden ben emin. selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım 03-03-2021 19:57:30

17. Bu konu : ” Bin kesikle ölüm. Altyapımız hedef alınıyor ve başkan sessiz kaldı. ” çok güzel. Merhabalar web sitesi inanki mükemmel, teşekkürler , – 111

18. Balıkesir dan kimler var. Bin kesikle ölüm. Altyapımız hedef alınıyor ve başkan sessiz kaldı. . selam arkadaşlar sayfanız inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , – 83

19. Gürbüz Reply

Merhabalar siten valla ilgi uyandırıcı, şukuladım

20. Bu konu : ” Bin kesikle ölüm. Altyapımız hedef alınıyor ve başkan sessiz kaldı. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım , emin – 405

21. Bolu merkezden ben gaye. Selam sayfa harbiden çok iyi, twitter da paylaştım 26-03-2021 03:56:34

22. Bu konu : ” Bin kesikle ölüm. Altyapımız hedef alınıyor ve başkan sessiz kaldı. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa inanki çok güzel, facebookta paylaştım , emin – 324

23. Bitlis merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar siten ciddiyim hayran edici, saolun 17-04-2021 00:22:49

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link