Kategoriler
Genel

Bina 7, 11 Eylül’de kontrollü yıkım biçiminde kendi ayak izine çöktü, yüzünüzde önceden belirlenmiş bir işti. Gerçeğin bir önemi yoktu, Vatanseverlik Yasası ve savaşlar hiçbir KİS olmadığını kanıtladıktan sonra bile planlandığı gibi devam etti. Bu olay farklı olmayacak.

Sizin için yaptıkları boogie adamlarının (Bin Ladin / Taliban veya COVID) yanlış olduğunu kanıtlayan kanıtlara rağmen planlar ilerleyecek. Bkz. Olay 201.

Bldg 7’nin binanın bir köşesinde sözde “yapısal yangınlardan” düştüğünü gördünüz. Belki izlediniz Bozuk para çok. Her şeyin saçmalık ve önceden belirlenmiş “düşmanlar”, sahte pasaportlar ve uçuş günlükleri ile gözlerinizin önünde gerçek zamanlı olarak yürütülen planlı bir sahte bayrak olduğunu fark etmeden uzun sürmedi.

Düşmanlarımız, hemen gecikmeden savaşmamız gerekiyordu!

Bunu izleyen, hiçbir kanıt olmadan yalanlara dayanan savaşlara hızlı bir şekilde itilmekti. Vatanseverlik Yasası bildiğimiz gibi sonsuza kadar Amerikan özgürlüğünü / mahremiyetini ezecektir. Ardından, “Amerika’yı Koru Yasası” (gag!) Gibi aşağı yönlü eylemler yasalara bağlandı ve PRISM (gözetim programı) gibi canavarlar ortaya çıkmaya başladı. 11 Eylül ile ortaya çıkan şeyin kapsamı geçmişe bakıldığında, ne olduğunu görmek bir sihirbaz almamıştı.

Dünya gerçekten hiç tanık olmadıkları bir şeyle şok oldu, uçaklar binalara uçarak patladı! Bin Ladin ve arkadaşlarının önlük ve türbinlerindeki resimleri! Ortadoğuluların Facebook resimleri. Davulları “çözümler” takip edecekti. Ve yaptılar. Önemli olmayan gerçekti.

Bu olay aynı şeyi yapıyor gibi görünüyor. Ne kadar kanıt gördüğünüze bakılmaksızın, gerçek ne gibi görünüyorsa, planlarına devam ediyorlar ve tüm liderler kilit adımlıdır bu planda. Sadece 11 Eylül gibi. “Bizimle değilseniz, teröristlerle birliktesiniz” – tür taktikler. Temel olarak, bu bir “cüret etme sorusu hiç Bu “tip hareket. Medya sizi yok edecekti. 2001’de 9/11 hikayesinin bir yalan olduğunu herkese açıklamak gibi. Nasıl cüret edersiniz.

“Bina 7, 11 Eylül’de kontrollü yıkım biçiminde kendi ayak izine çöktü, yüzünüzde önceden belirlenmiş bir işti. Gerçeğin bir önemi yoktu, Vatanseverlik Yasası ve savaşlar hiçbir KİS olmadığını kanıtladıktan sonra bile planlandığı gibi devam etti. Bu olay farklı olmayacak.” için 37 yanıt

Mardin merkezden ben banu. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz hayran edici, face de paylaştım 10-04-2020 03:10:12

Muş merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım 13-04-2020 00:19:35

Van merkezden ben mehmet. Merhaba herkese siteniz inan ki dikkat çekici, şukuladım 13-04-2020 08:38:40

Malatya merkezden ben Aylin. Selamlar web siteniz ciddiyim dikkat çekici, tebrikler 20-04-2020 13:52:56

Elazığ merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfa inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım 20-04-2020 14:26:07

Ağrı merkezden ben ali. Merhaba herkese bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 23-04-2020 04:56:00

Mersin merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 24-04-2020 07:55:11

Sinop merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar siten harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım 24-04-2020 18:08:39

Iğdır merkezden ben Aylin. Selamlar web siteniz süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım 26-04-2020 15:45:33

Çorum merkezden ben doruk. Selam herkese sayfa inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 29-04-2020 06:03:18

Van merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 02-05-2020 12:00:49

Çanakkale merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki güzel, saolun 07-05-2020 00:06:48

Aksaray merkezden ben gaye. Selam herkese siten süper ötesi çok iyi, şukuladım 07-05-2020 15:00:10

İzmir merkezden ben doruk. Slm sayfa vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 10-05-2020 01:24:42

Kütahya merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 14-05-2020 13:43:57

Mardin merkezden ben Emine. Selamlar paylaşım inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 22-05-2020 01:50:59

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir