Sizin için yaptıkları boogie adamlarının (Bin Ladin / Taliban veya COVID) yanlış olduğunu kanıtlayan kanıtlara rağmen planlar ilerleyecek. Bkz. Olay 201.

Bldg 7’nin binanın bir köşesinde sözde “yapısal yangınlardan” düştüğünü gördünüz. Belki izlediniz Bozuk para çok. Her şeyin saçmalık ve önceden belirlenmiş “düşmanlar”, sahte pasaportlar ve uçuş günlükleri ile gözlerinizin önünde gerçek zamanlı olarak yürütülen planlı bir sahte bayrak olduğunu fark etmeden uzun sürmedi.

Düşmanlarımız, hemen gecikmeden savaşmamız gerekiyordu!

Bunu izleyen, hiçbir kanıt olmadan yalanlara dayanan savaşlara hızlı bir şekilde itilmekti. Vatanseverlik Yasası bildiğimiz gibi sonsuza kadar Amerikan özgürlüğünü / mahremiyetini ezecektir. Ardından, “Amerika’yı Koru Yasası” (gag!) Gibi aşağı yönlü eylemler yasalara bağlandı ve PRISM (gözetim programı) gibi canavarlar ortaya çıkmaya başladı. 11 Eylül ile ortaya çıkan şeyin kapsamı geçmişe bakıldığında, ne olduğunu görmek bir sihirbaz almamıştı.

Dünya gerçekten hiç tanık olmadıkları bir şeyle şok oldu, uçaklar binalara uçarak patladı! Bin Ladin ve arkadaşlarının önlük ve türbinlerindeki resimleri! Ortadoğuluların Facebook resimleri. Davulları “çözümler” takip edecekti. Ve yaptılar. Önemli olmayan gerçekti.

Bu olay aynı şeyi yapıyor gibi görünüyor. Ne kadar kanıt gördüğünüze bakılmaksızın, gerçek ne gibi görünüyorsa, planlarına devam ediyorlar ve tüm liderler kilit adımlıdır bu planda. Sadece 11 Eylül gibi. “Bizimle değilseniz, teröristlerle birliktesiniz” – tür taktikler. Temel olarak, bu bir “cüret etme sorusu hiç Bu “tip hareket. Medya sizi yok edecekti. 2001’de 9/11 hikayesinin bir yalan olduğunu herkese açıklamak gibi. Nasıl cüret edersiniz.

Author

140 Comments

1. Merhabalar web sitesi vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Mardin merkezden ben banu. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz hayran edici, face de paylaştım 10-04-2020 03:10:12

3. Muş merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım 13-04-2020 00:19:35

4. Van merkezden ben mehmet. Merhaba herkese siteniz inan ki dikkat çekici, şukuladım 13-04-2020 08:38:40

5. Manisa merkezden ben ali. selamun aleyküm web sitesi inanki güzel, saolun 16-04-2020 20:47:29

6. Malatya merkezden ben Aylin. Selamlar web siteniz ciddiyim dikkat çekici, tebrikler 20-04-2020 13:52:56

7. elif yılmaz Reply

Elazığ merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfa inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım 20-04-2020 14:26:07

8. Ağrı merkezden ben ali. Merhaba herkese bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 23-04-2020 04:56:00

9. Mersin merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 24-04-2020 07:55:11

10. Sinop merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar siten harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım 24-04-2020 18:08:39

11. Iğdır merkezden ben Aylin. Selamlar web siteniz süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım 26-04-2020 15:45:33

12. Selamlar web siteniz gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım

13. selam arkadaşlar web sitesi cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım

14. Merhaba web siteniz inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım

15. Çorum merkezden ben doruk. Selam herkese sayfa inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 29-04-2020 06:03:18

16. Van merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 02-05-2020 12:00:49

17. elif yılmaz Reply

Merhabalar siteniz yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

18. merhaba arkadaşlar siteniz inanki dikkatimi çekti, şukuladım

19. selamun aleyküm paylaşımınız inanki dikkat çekici, sağolun

20. Çanakkale merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki güzel, saolun 07-05-2020 00:06:48

21. Aksaray merkezden ben gaye. Selam herkese siten süper ötesi çok iyi, şukuladım 07-05-2020 15:00:10

22. Selamın aleyküm paylaşımın yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım

23. İzmir merkezden ben doruk. Slm sayfa vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 10-05-2020 01:24:42

24. Merhaba paylaşım inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

25. Selam herkese paylaşım vallaha billaha iyi, face de paylaştım

26. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha çok güzel, teşekkürler

27. Kütahya merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 14-05-2020 13:43:57

28. Sakarya merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm siten cidden güzel, teşekkürler 15-05-2020 01:06:22

29. Merhabalar siten valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

30. Mardin merkezden ben Emine. Selamlar paylaşım inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 22-05-2020 01:50:59

31. Selamın aleyküm web sitesi valla hayran bıraktı, tebrikler

32. Merhaba herkese sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım

33. Selamlar web sitesi gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım

34. Bartın merkezden ben Aylin. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 10-06-2020 13:58:16

35. Mersin merkezden ben doruk. Selamlar paylaşımınız valla dikkat çekici, tebrikler 11-06-2020 07:01:26

36. Selam herkese siten cidden dikkatimi çekti, teşekkürler

37. merhaba arkadaşlar sayfan yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım

38. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar paylaşımınız inanki dikkat çekici, teşekkürler

39. Adana merkezden ben mehmet. Merhaba herkese paylaşım gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım 03-07-2020 16:12:58

40. Çanakkale merkezden ben ziya. Selamlar web sitesi inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 09-07-2020 00:51:29

41. Selam sayfanız valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım

42. Iğdır merkezden ben banu. Mrb bu web sitesi cidden çok iyi, şukuladım 10-07-2020 08:28:13

43. Amasya merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfan valla çok güzel, teşekkürler 10-07-2020 17:04:19

44. Adana merkezden ben ali. Selam web sitesi yeminle dikkat çekici, saolun 12-07-2020 08:27:42

45. Selamlar web siten vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

46. Kilis merkezden ben ziya. Merhaba herkese web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 16-07-2020 14:43:49

47. elif yılmaz Reply

Adıyaman merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz hayran edici, saolun 18-07-2020 14:28:50

48. Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

49. Selamlar bu web sitesi süper ötesi çok güzel, teşekkürler

50. Giresun merkezden ben ziya. Merhabalar siten yeminle iyi, twitter da paylaştım 24-07-2020 22:32:49

51. Merhabalar web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

52. Selam herkese web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler

53. selam arkadaşlar web siten vallaha iyi, facebookta paylaştım

54. Edirne merkezden ben Emine. Selam herkese paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım 06-08-2020 23:11:46

55. selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler

56. elif yılmaz Reply

Selam herkese siteniz cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

57. Çorum merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım 13-08-2020 00:54:26

58. Bursa merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm siten inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 13-08-2020 02:22:28

59. selamun aleyküm web siten gerçekten hayran edici, face de paylaştım

60. Nevşehir merkezden ben Emine. Merhaba sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 16-08-2020 23:08:01

61. Merhaba bu web sitesi inan ki çok güzel, twitter da paylaştım

62. Selamın aleyküm web siten ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım

63. merhaba arkadaşlar siten inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

64. Şırnak merkezden ben Gürbüz. Selam herkese bu web sitesi inan ki hayran edici, şukuladım 31-08-2020 09:07:19

65. Karabük merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşım harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 01-09-2020 09:31:14

66. Merhaba herkese siteniz inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

67. elif yılmaz Reply

Selamlar paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun

68. Iğdır merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfan süper ötesi güzel, tebrikler 09-09-2020 11:35:33

69. Selamın aleyküm siten harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

70. Erzurum merkezden ben ali. Selam sayfan inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım 26-09-2020 20:55:29

71. Yozgat merkezden ben ali. Selam herkese bu web sitesi ciddiyim iyi, saolun 27-09-2020 00:40:12

72. Artvin merkezden ben ahmet. Selam herkese sayfanız ciddiyim iyi, teşekkürler 30-09-2020 07:24:25

73. Şanlıurfa merkezden ben ali. Selam siten ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 07:04:37

74. Eskişehir merkezden ben ziya. Merhabalar web siteniz yeminle mükemmel, tebrikler 02-10-2020 11:33:36

75. İzmir merkezden ben ali. Slm siteniz harbiden mükemmel, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:44:07

76. Bu konu : ” Bina 7, 11 Eylül’de kontrollü yıkım biçiminde kendi ayak izine çöktü, yüzünüzde önceden belirlenmiş bir işti. Gerçeğin bir önemi yoktu, Vatanseverlik Yasası ve savaşlar hiçbir KİS olmadığını kanıtladıktan sonra bile planlandığı gibi devam etti. Bu olay farklı olmayacak. ” çok güzel. Slm sayfa inanki güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 233

77. Ankara dan kimler var. Bina 7, 11 Eylül’de kontrollü yıkım biçiminde kendi ayak izine çöktü, yüzünüzde önceden belirlenmiş bir işti. Gerçeğin bir önemi yoktu, Vatanseverlik Yasası ve savaşlar hiçbir KİS olmadığını kanıtladıktan sonra bile planlandığı gibi devam etti. Bu olay farklı olmayacak. . Merhabalar web siteniz yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , mehmet – 365

78. Nevşehir dan kimler var. Bina 7, 11 Eylül’de kontrollü yıkım biçiminde kendi ayak izine çöktü, yüzünüzde önceden belirlenmiş bir işti. Gerçeğin bir önemi yoktu, Vatanseverlik Yasası ve savaşlar hiçbir KİS olmadığını kanıtladıktan sonra bile planlandığı gibi devam etti. Bu olay farklı olmayacak. . Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, saolun , ahmet – 24

79. Çankırı merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, tebrikler 27-11-2020 13:27:27

80. Çankırı merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 28-11-2020 15:15:54

81. Kocaeli merkezden ben Hasan. Selam herkese paylaşım süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım 02-12-2020 21:48:20

82. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bina 7, 11 Eylül’de kontrollü yıkım biçiminde kendi ayak izine çöktü, yüzünüzde önceden belirlenmiş bir işti. Gerçeğin bir önemi yoktu, Vatanseverlik Yasası ve savaşlar hiçbir KİS olmadığını kanıtladıktan sonra bile planlandığı gibi devam etti. Bu olay farklı olmayacak. ” çok güzel. Selam siten inanılmaz çok iyi, face de paylaştım , elif yılmaz – 368

83. elif yılmaz Reply

Elazığ merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha hayran bıraktı, teşekkürler 06-12-2020 14:38:34

84. Bu konu : ” Bina 7, 11 Eylül’de kontrollü yıkım biçiminde kendi ayak izine çöktü, yüzünüzde önceden belirlenmiş bir işti. Gerçeğin bir önemi yoktu, Vatanseverlik Yasası ve savaşlar hiçbir KİS olmadığını kanıtladıktan sonra bile planlandığı gibi devam etti. Bu olay farklı olmayacak. ” çok güzel. Slm paylaşımınız harbiden çok iyi, saolun , – 19

85. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim güzel, teşekkürler

86. Merhaba herkese paylaşımınız valla çok güzel, twitter da paylaştım

87. Yozgat dan kimler var. Bina 7, 11 Eylül’de kontrollü yıkım biçiminde kendi ayak izine çöktü, yüzünüzde önceden belirlenmiş bir işti. Gerçeğin bir önemi yoktu, Vatanseverlik Yasası ve savaşlar hiçbir KİS olmadığını kanıtladıktan sonra bile planlandığı gibi devam etti. Bu olay farklı olmayacak. . Mrb paylaşımınız harbiden mükemmel, tebrikler , ahmet – 324

88. Malatya dan kimler var. Bina 7, 11 Eylül’de kontrollü yıkım biçiminde kendi ayak izine çöktü, yüzünüzde önceden belirlenmiş bir işti. Gerçeğin bir önemi yoktu, Vatanseverlik Yasası ve savaşlar hiçbir KİS olmadığını kanıtladıktan sonra bile planlandığı gibi devam etti. Bu olay farklı olmayacak. . Merhaba herkese web siten vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım , ali – 359

89. Batman merkezden ben memo. Slm sayfanız vallaha billaha iyi, teşekkürler 16-12-2020 14:16:36

90. Siirt dan kimler var. Bina 7, 11 Eylül’de kontrollü yıkım biçiminde kendi ayak izine çöktü, yüzünüzde önceden belirlenmiş bir işti. Gerçeğin bir önemi yoktu, Vatanseverlik Yasası ve savaşlar hiçbir KİS olmadığını kanıtladıktan sonra bile planlandığı gibi devam etti. Bu olay farklı olmayacak. . selamun aleyküm paylaşımın valla çok güzel, face de paylaştım , – 205

91. Mrb sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

92. Merhaba herkese siteniz inan ki hayran bıraktı, tebrikler

93. Şanlıurfa merkezden ben ali. Selamlar paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, şukuladım 02-01-2021 02:23:09

94. Elazığ merkezden ben Emine. Selamlar sayfan vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım 07-01-2021 11:23:41

95. Bu konu : ” Bina 7, 11 Eylül’de kontrollü yıkım biçiminde kendi ayak izine çöktü, yüzünüzde önceden belirlenmiş bir işti. Gerçeğin bir önemi yoktu, Vatanseverlik Yasası ve savaşlar hiçbir KİS olmadığını kanıtladıktan sonra bile planlandığı gibi devam etti. Bu olay farklı olmayacak. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten inanki hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ziya – 126

96. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

97. Selam herkese siten harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

98. Bu konu : ” Bina 7, 11 Eylül’de kontrollü yıkım biçiminde kendi ayak izine çöktü, yüzünüzde önceden belirlenmiş bir işti. Gerçeğin bir önemi yoktu, Vatanseverlik Yasası ve savaşlar hiçbir KİS olmadığını kanıtladıktan sonra bile planlandığı gibi devam etti. Bu olay farklı olmayacak. ” çok güzel. Selamlar web siten süper ötesi mükemmel, sağolun , – 420

99. Sivas merkezden ben ziya. Merhabalar bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, sağolun 21-01-2021 20:53:05

100. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bina 7, 11 Eylül’de kontrollü yıkım biçiminde kendi ayak izine çöktü, yüzünüzde önceden belirlenmiş bir işti. Gerçeğin bir önemi yoktu, Vatanseverlik Yasası ve savaşlar hiçbir KİS olmadığını kanıtladıktan sonra bile planlandığı gibi devam etti. Bu olay farklı olmayacak. ” çok güzel. Merhabalar web siten harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 465

101. Bu konu : ” Bina 7, 11 Eylül’de kontrollü yıkım biçiminde kendi ayak izine çöktü, yüzünüzde önceden belirlenmiş bir işti. Gerçeğin bir önemi yoktu, Vatanseverlik Yasası ve savaşlar hiçbir KİS olmadığını kanıtladıktan sonra bile planlandığı gibi devam etti. Bu olay farklı olmayacak. ” çok güzel. Merhaba siteniz ciddiyim çok iyi, saolun , Emine – 348

102. Mrb web sitesi inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

103. İstanbul merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 25-01-2021 11:40:02

104. Bu konu : ” Bina 7, 11 Eylül’de kontrollü yıkım biçiminde kendi ayak izine çöktü, yüzünüzde önceden belirlenmiş bir işti. Gerçeğin bir önemi yoktu, Vatanseverlik Yasası ve savaşlar hiçbir KİS olmadığını kanıtladıktan sonra bile planlandığı gibi devam etti. Bu olay farklı olmayacak. ” çok güzel. Selam herkese web siteniz valla hayran bıraktı, sağolun , emin – 387

105. Merhabalar paylaşım harbiden hayran edici, sağolun

106. Selam herkese web siten inanki güzel, linkedinde paylaştım

107. Edirne merkezden ben Aylin. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha iyi, şukuladım 07-02-2021 03:37:08

108. Tunceli merkezden ben doruk. Selamlar paylaşımınız gerçekten çok güzel, teşekkürler 16-02-2021 17:57:30

109. Merhabalar siteniz vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım

110. selam arkadaşlar siten inanılmaz hoşuma gitti, saolun

111. Rize dan kimler var. Bina 7, 11 Eylül’de kontrollü yıkım biçiminde kendi ayak izine çöktü, yüzünüzde önceden belirlenmiş bir işti. Gerçeğin bir önemi yoktu, Vatanseverlik Yasası ve savaşlar hiçbir KİS olmadığını kanıtladıktan sonra bile planlandığı gibi devam etti. Bu olay farklı olmayacak. . Selamın aleyküm sayfa inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , gaye – 496

112. Çanakkale dan kimler var. Bina 7, 11 Eylül’de kontrollü yıkım biçiminde kendi ayak izine çöktü, yüzünüzde önceden belirlenmiş bir işti. Gerçeğin bir önemi yoktu, Vatanseverlik Yasası ve savaşlar hiçbir KİS olmadığını kanıtladıktan sonra bile planlandığı gibi devam etti. Bu olay farklı olmayacak. . Merhaba herkese bu web sitesi valla güzel, face de paylaştım , ahmet – 60

113. selam arkadaşlar siten ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

114. Iğdır dan kimler var. Bina 7, 11 Eylül’de kontrollü yıkım biçiminde kendi ayak izine çöktü, yüzünüzde önceden belirlenmiş bir işti. Gerçeğin bir önemi yoktu, Vatanseverlik Yasası ve savaşlar hiçbir KİS olmadığını kanıtladıktan sonra bile planlandığı gibi devam etti. Bu olay farklı olmayacak. . Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ahmet – 373

115. Denizli merkezden ben hatice. Selamlar paylaşımınız cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım 20-03-2021 10:58:56

116. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bina 7, 11 Eylül’de kontrollü yıkım biçiminde kendi ayak izine çöktü, yüzünüzde önceden belirlenmiş bir işti. Gerçeğin bir önemi yoktu, Vatanseverlik Yasası ve savaşlar hiçbir KİS olmadığını kanıtladıktan sonra bile planlandığı gibi devam etti. Bu olay farklı olmayacak. ” çok güzel. Selam paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Gürbüz – 381

117. Bu konu : ” Bina 7, 11 Eylül’de kontrollü yıkım biçiminde kendi ayak izine çöktü, yüzünüzde önceden belirlenmiş bir işti. Gerçeğin bir önemi yoktu, Vatanseverlik Yasası ve savaşlar hiçbir KİS olmadığını kanıtladıktan sonra bile planlandığı gibi devam etti. Bu olay farklı olmayacak. ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 14

118. Çanakkale merkezden ben emin. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler 29-03-2021 03:10:02

119. Gürbüz Reply

Selamlar sayfa inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım

120. Bu konu : ” Bina 7, 11 Eylül’de kontrollü yıkım biçiminde kendi ayak izine çöktü, yüzünüzde önceden belirlenmiş bir işti. Gerçeğin bir önemi yoktu, Vatanseverlik Yasası ve savaşlar hiçbir KİS olmadığını kanıtladıktan sonra bile planlandığı gibi devam etti. Bu olay farklı olmayacak. ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha çok güzel, tebrikler , emin – 290

121. selamun aleyküm paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

122. Bu konu : ” Bina 7, 11 Eylül’de kontrollü yıkım biçiminde kendi ayak izine çöktü, yüzünüzde önceden belirlenmiş bir işti. Gerçeğin bir önemi yoktu, Vatanseverlik Yasası ve savaşlar hiçbir KİS olmadığını kanıtladıktan sonra bile planlandığı gibi devam etti. Bu olay farklı olmayacak. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın harbiden iyi, teşekkürler , banu – 11

123. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese web siteniz gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım

124. Bu konu : ” Bina 7, 11 Eylül’de kontrollü yıkım biçiminde kendi ayak izine çöktü, yüzünüzde önceden belirlenmiş bir işti. Gerçeğin bir önemi yoktu, Vatanseverlik Yasası ve savaşlar hiçbir KİS olmadığını kanıtladıktan sonra bile planlandığı gibi devam etti. Bu olay farklı olmayacak. ” çok güzel. Merhaba sayfan yeminle dikkat çekici, teşekkürler , memo – 390

125. Kırklareli dan kimler var. Bina 7, 11 Eylül’de kontrollü yıkım biçiminde kendi ayak izine çöktü, yüzünüzde önceden belirlenmiş bir işti. Gerçeğin bir önemi yoktu, Vatanseverlik Yasası ve savaşlar hiçbir KİS olmadığını kanıtladıktan sonra bile planlandığı gibi devam etti. Bu olay farklı olmayacak. . Selamlar web sitesi inanki güzel, tebrikler , memo – 469

126. elif yılmaz Reply

Konya merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten hayran bıraktı, tebrikler 25-05-2021 20:17:19

127. Bingöl merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm siten inan ki mükemmel, teraziye tıkladım 27-05-2021 08:17:58

128. Bilecik dan kimler var. Bina 7, 11 Eylül’de kontrollü yıkım biçiminde kendi ayak izine çöktü, yüzünüzde önceden belirlenmiş bir işti. Gerçeğin bir önemi yoktu, Vatanseverlik Yasası ve savaşlar hiçbir KİS olmadığını kanıtladıktan sonra bile planlandığı gibi devam etti. Bu olay farklı olmayacak. . Merhabalar paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Emine – 97

129. Konya merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim mükemmel, teşekkürler 05-06-2021 09:26:10

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link