Eskiden 7 numaralı binanın çöküşünün düzinelerce klibi vardı, bunların arasında yorum ve farklı açılardan ses klipleri vardı. Çoğu YouTube’dan kaldırılmış gibi görünüyor. Aramamda sadece birkaç tane bulabildim ve bunlar NIST ve AP’den. Aynı şeyi başka gören var mı? Youtube sansürü burada mı oluyor?

40 Comments

1. Bu konu : ” Bina 7 Youtube’dan Kaldırıldı ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım , doruk – 379

2. Şırnak dan kimler var. Bina 7 Youtube’dan Kaldırıldı . Merhaba herkese siteniz vallaha billaha güzel, saolun , Hasan – 369

3. Merhaba herkese paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

4. Yalova merkezden ben ali. Merhaba paylaşımın vallaha çok iyi, şukuladım 10-08-2021 04:00:44

5. Muğla dan kimler var. Bina 7 Youtube’dan Kaldırıldı . selamun aleyküm bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , doruk – 1

6. Bu konu : ” Bina 7 Youtube’dan Kaldırıldı ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz valla hayran edici, teraziye tıkladım , banu – 416

7. Bu konu : ” Bina 7 Youtube’dan Kaldırıldı ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz harbiden iyi, şukuladım , banu – 255

8. Kırklareli merkezden ben doruk. Merhaba herkese web siteniz valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 10-08-2021 04:11:45

9. Bu konu : ” Bina 7 Youtube’dan Kaldırıldı ” çok güzel. Merhaba sayfanız inanki dikkat çekici, saolun , mehmet – 164

10. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım

11. selam arkadaşlar sayfan valla dikkatimi çekti, teşekkürler

12. Bu konu : ” Bina 7 Youtube’dan Kaldırıldı ” çok güzel. Selam paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , mehmet – 499

13. Bu konu : ” Bina 7 Youtube’dan Kaldırıldı ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 127

14. Bu konu : ” Bina 7 Youtube’dan Kaldırıldı ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, teşekkürler , doruk – 218

15. Samsun merkezden ben . Slm bu web sitesi ciddiyim güzel, teraziye tıkladım 10-08-2021 04:25:08

16. Bu konu : ” Bina 7 Youtube’dan Kaldırıldı ” çok güzel. Slm bu web sitesi valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım , banu – 478

17. Tokat dan kimler var. Bina 7 Youtube’dan Kaldırıldı . selam arkadaşlar bu web sitesi inanki hoşuma gitti, şukuladım , gaye – 487

18. Düzce merkezden ben memo. Selam herkese paylaşımın cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 10-08-2021 04:32:23

19. selam arkadaşlar web siten inanki çok güzel, teşekkürler

20. Şanlıurfa dan kimler var. Bina 7 Youtube’dan Kaldırıldı . Selamlar web sitesi ciddiyim hayran edici, teşekkürler , ahmet – 181

21. Bu konu : ” Bina 7 Youtube’dan Kaldırıldı ” çok güzel. Mrb web siten cidden mükemmel, teraziye tıkladım , Hasan – 137

22. merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun

23. Merhaba paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, saolun

24. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım

25. Selam web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler

26. Konya dan kimler var. Bina 7 Youtube’dan Kaldırıldı . Merhabalar sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun , Emine – 170

27. Siirt dan kimler var. Bina 7 Youtube’dan Kaldırıldı . Merhaba herkese web siteniz cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 321

28. Trabzon merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar sayfanız valla çok güzel, saolun 22-08-2021 22:26:19

29. Bu konu : ” Bina 7 Youtube’dan Kaldırıldı ” çok güzel. Mrb paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, saolun , Hasan – 462

30. elif yılmaz Reply

Eskişehir dan kimler var. Bina 7 Youtube’dan Kaldırıldı . Merhabalar paylaşım gerçekten çok iyi, face de paylaştım , elif yılmaz – 36

31. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bina 7 Youtube’dan Kaldırıldı ” çok güzel. Selamlar web sitesi inanılmaz çok iyi, teşekkürler , elif yılmaz – 269

32. Bu konu : ” Bina 7 Youtube’dan Kaldırıldı ” çok güzel. Selamlar sayfa harbiden hayran edici, teraziye tıkladım , Gürbüz – 130

33. Çankırı merkezden ben Hasan. Mrb web sitesi yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım 31-08-2021 20:39:08

34. Kastamonu dan kimler var. Bina 7 Youtube’dan Kaldırıldı . Selam herkese bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun , ali – 248

35. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım

36. Çorum dan kimler var. Bina 7 Youtube’dan Kaldırıldı . Merhabalar web siten cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Emine – 57

37. Gaziantep dan kimler var. Bina 7 Youtube’dan Kaldırıldı . Slm web sitesi ciddiyim çok güzel, teşekkürler , hatice – 435

Write A Comment