Gönderim bildirimi: Büyük Sıfırlamadaki her şey gerçekleşiyor gibi görünüyor. Binalar artık Covid-güvenli bir onay mührüne sahip olacak (“bilim tarafından desteklenen”) ve bu sadece, eğer biri söz konusu binalara girmek isterse, kişisel bir covid-safe uyum mührü ihtiyacınız olacağı mantığına dayanıyor. Şu anda, muhtemelen dijital aşı geçmiştir. Bir çip çok geride olabilir mi? Şu anda Spike Lee’nin yönettiği ünlülerle bunun üzerine reklam yapıyorlar.

https://wellhealthsafety.com

Author

39 Comments

1. Sakarya dan kimler var. Binaların artık güvenli bir onay mührü olacak, hepimizin aynısına ne kadar zaman içinde ihtiyacımız var? . selam arkadaşlar web siten harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 207

2. Sinop merkezden ben hatice. selamun aleyküm paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım 12-02-2021 20:52:20

3. Rize dan kimler var. Binaların artık güvenli bir onay mührü olacak, hepimizin aynısına ne kadar zaman içinde ihtiyacımız var? . Merhaba paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ahmet – 466

4. Bitlis merkezden ben . selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden hayran edici, şukuladım 12-02-2021 21:10:36

5. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Binaların artık güvenli bir onay mührü olacak, hepimizin aynısına ne kadar zaman içinde ihtiyacımız var? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten harbiden hayran edici, face de paylaştım , elif yılmaz – 297

6. Mersin dan kimler var. Binaların artık güvenli bir onay mührü olacak, hepimizin aynısına ne kadar zaman içinde ihtiyacımız var? . selamun aleyküm web siteniz valla hayran edici, sağolun , Aylin – 225

7. Selam herkese paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Merhaba herkese sayfan cidden çok güzel, tebrikler

9. Hatay dan kimler var. Binaların artık güvenli bir onay mührü olacak, hepimizin aynısına ne kadar zaman içinde ihtiyacımız var? . selam arkadaşlar sayfa inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , memo – 95

10. Kayseri dan kimler var. Binaların artık güvenli bir onay mührü olacak, hepimizin aynısına ne kadar zaman içinde ihtiyacımız var? . Slm paylaşım valla hayran bıraktı, saolun , gaye – 56

11. Selam paylaşım inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım

12. Isparta dan kimler var. Binaların artık güvenli bir onay mührü olacak, hepimizin aynısına ne kadar zaman içinde ihtiyacımız var? . Merhaba herkese web sitesi ciddiyim çok iyi, tebrikler , gaye – 201

13. Bu konu : ” Binaların artık güvenli bir onay mührü olacak, hepimizin aynısına ne kadar zaman içinde ihtiyacımız var? ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , mehmet – 11

14. elif yılmaz Reply

Batman dan kimler var. Binaların artık güvenli bir onay mührü olacak, hepimizin aynısına ne kadar zaman içinde ihtiyacımız var? . Selamın aleyküm web siteniz vallaha dikkat çekici, tebrikler , elif yılmaz – 37

15. Karaman merkezden ben ali. Mrb paylaşımın harbiden güzel, linkedinde paylaştım 13-02-2021 02:31:10

16. Kırşehir dan kimler var. Binaların artık güvenli bir onay mührü olacak, hepimizin aynısına ne kadar zaman içinde ihtiyacımız var? . Selam sayfa ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım , hatice – 69

17. İzmir merkezden ben ali. Selamlar paylaşım yeminle güzel, teşekkürler 13-02-2021 02:36:52

18. Kırklareli merkezden ben ali. Mrb siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 13-02-2021 12:04:28

19. Denizli merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar sayfan inanki dikkat çekici, sağolun 14-02-2021 09:04:35

20. Bu konu : ” Binaların artık güvenli bir onay mührü olacak, hepimizin aynısına ne kadar zaman içinde ihtiyacımız var? ” çok güzel. Selam herkese paylaşım inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 408

21. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi iyi, teraziye tıkladım

22. Kütahya dan kimler var. Binaların artık güvenli bir onay mührü olacak, hepimizin aynısına ne kadar zaman içinde ihtiyacımız var? . Selam herkese web siteniz gerçekten iyi, sağolun , mehmet – 174

23. selam arkadaşlar siten gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

24. Bu konu : ” Binaların artık güvenli bir onay mührü olacak, hepimizin aynısına ne kadar zaman içinde ihtiyacımız var? ” çok güzel. Merhaba web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , hatice – 67

25. Bu konu : ” Binaların artık güvenli bir onay mührü olacak, hepimizin aynısına ne kadar zaman içinde ihtiyacımız var? ” çok güzel. Merhabalar web siten inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , hatice – 470

26. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım

27. Bitlis dan kimler var. Binaların artık güvenli bir onay mührü olacak, hepimizin aynısına ne kadar zaman içinde ihtiyacımız var? . selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım , mehmet – 6

28. Niğde dan kimler var. Binaların artık güvenli bir onay mührü olacak, hepimizin aynısına ne kadar zaman içinde ihtiyacımız var? . Slm bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ali – 366

29. Bitlis dan kimler var. Binaların artık güvenli bir onay mührü olacak, hepimizin aynısına ne kadar zaman içinde ihtiyacımız var? . Merhabalar bu web sitesi valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 317

30. Karaman merkezden ben emin. selam arkadaşlar paylaşımınız cidden çok iyi, saolun 02-04-2021 11:55:26

31. Selam web siten harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

32. Bu konu : ” Binaların artık güvenli bir onay mührü olacak, hepimizin aynısına ne kadar zaman içinde ihtiyacımız var? ” çok güzel. Mrb siteniz valla ilgi uyandırıcı, saolun , – 318

33. Aydın merkezden ben hatice. Merhaba sayfan gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım 30-04-2021 02:49:52

34. Hakkari dan kimler var. Binaların artık güvenli bir onay mührü olacak, hepimizin aynısına ne kadar zaman içinde ihtiyacımız var? . Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Emine – 131

35. Karabük dan kimler var. Binaların artık güvenli bir onay mührü olacak, hepimizin aynısına ne kadar zaman içinde ihtiyacımız var? . Selam web siten harbiden iyi, şukuladım , gaye – 11

36. Tunceli merkezden ben banu. Selamın aleyküm paylaşım inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 04-05-2021 22:42:11

37. Tekirdağ merkezden ben hatice. Merhaba herkese sayfa harbiden iyi, twitter da paylaştım 07-05-2021 00:01:10

38. Slm bu web sitesi yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link