Binaların artık güvenli bir onay mührü olacak, hepimizin aynısına ne kadar zaman içinde ihtiyacımız var?

Gönderim bildirimi: Büyük Sıfırlamadaki her şey gerçekleşiyor gibi görünüyor. Binalar artık Covid-güvenli bir onay mührüne sahip olacak (“bilim tarafından desteklenen”) ve bu sadece, eğer biri söz konusu binalara girmek isterse, kişisel bir covid-safe uyum mührü ihtiyacınız olacağı mantığına dayanıyor. Şu anda, muhtemelen dijital aşı geçmiştir. Bir çip çok geride olabilir mi? Şu anda Spike Lee’nin yönettiği ünlülerle bunun üzerine reklam yapıyorlar.

https://wellhealthsafety.com

“Binaların artık güvenli bir onay mührü olacak, hepimizin aynısına ne kadar zaman içinde ihtiyacımız var?” üzerine 23 yorum

1. Sakarya dan kimler var. Binaların artık güvenli bir onay mührü olacak, hepimizin aynısına ne kadar zaman içinde ihtiyacımız var? . selam arkadaşlar web siten harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 207

2. Sinop merkezden ben hatice. selamun aleyküm paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım 12-02-2021 20:52:20

3. Rize dan kimler var. Binaların artık güvenli bir onay mührü olacak, hepimizin aynısına ne kadar zaman içinde ihtiyacımız var? . Merhaba paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ahmet – 466

4. Bitlis merkezden ben . selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden hayran edici, şukuladım 12-02-2021 21:10:36

5. Bu konu : ” Binaların artık güvenli bir onay mührü olacak, hepimizin aynısına ne kadar zaman içinde ihtiyacımız var? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten harbiden hayran edici, face de paylaştım , elif yılmaz – 297

6. Mersin dan kimler var. Binaların artık güvenli bir onay mührü olacak, hepimizin aynısına ne kadar zaman içinde ihtiyacımız var? . selamun aleyküm web siteniz valla hayran edici, sağolun , Aylin – 225

7. Hatay dan kimler var. Binaların artık güvenli bir onay mührü olacak, hepimizin aynısına ne kadar zaman içinde ihtiyacımız var? . selam arkadaşlar sayfa inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , memo – 95

8. Kayseri dan kimler var. Binaların artık güvenli bir onay mührü olacak, hepimizin aynısına ne kadar zaman içinde ihtiyacımız var? . Slm paylaşım valla hayran bıraktı, saolun , gaye – 56

9. Isparta dan kimler var. Binaların artık güvenli bir onay mührü olacak, hepimizin aynısına ne kadar zaman içinde ihtiyacımız var? . Merhaba herkese web sitesi ciddiyim çok iyi, tebrikler , gaye – 201

10. Bu konu : ” Binaların artık güvenli bir onay mührü olacak, hepimizin aynısına ne kadar zaman içinde ihtiyacımız var? ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , mehmet – 11

11. Batman dan kimler var. Binaların artık güvenli bir onay mührü olacak, hepimizin aynısına ne kadar zaman içinde ihtiyacımız var? . Selamın aleyküm web siteniz vallaha dikkat çekici, tebrikler , elif yılmaz – 37

12. Kırşehir dan kimler var. Binaların artık güvenli bir onay mührü olacak, hepimizin aynısına ne kadar zaman içinde ihtiyacımız var? . Selam sayfa ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım , hatice – 69

13. Kırklareli merkezden ben ali. Mrb siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 13-02-2021 12:04:28

14. Bu konu : ” Binaların artık güvenli bir onay mührü olacak, hepimizin aynısına ne kadar zaman içinde ihtiyacımız var? ” çok güzel. Selam herkese paylaşım inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 408

15. Kütahya dan kimler var. Binaların artık güvenli bir onay mührü olacak, hepimizin aynısına ne kadar zaman içinde ihtiyacımız var? . Selam herkese web siteniz gerçekten iyi, sağolun , mehmet – 174

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link