Binlerce yıldır dünya çapında bir fenomen olarak uyku felci mi? Ben satın almıyorum.

Uyku felcinin muhtemelen paranormal olabileceği konusunda yaygın olarak kabul gören inancı tartışmayacağım ve sadece hızlı bir şekilde REM’e girdiğinizde meydana gelen bir şeyi değil …

Bunun yerine, insanların inançlarını geliştirme yollarına meydan okumak istiyorum. Bu fenomeni tartışmak için kaç tane podcast dinlediğimi size söyleyemem … Bu insanların hepsi uyku felcinin paranormal alemle ilgili olabileceğini düşünecek kadar “açık fikirli” olsalar da, bir tane duymadım kişi sorusu geçmiş rapor edildi. Bu podcast yayıncılarının çoğu şüpheci veya kendilerini alternatif medya olarak görüyorlar, yine de pek çok insanın Wikipedia’yı veya bazı MayoClinic makalelerini birincil kaynakları olarak kullandığını görüyorum …

Uyku felci, insanların çoğunluğunun başına gelen ve dünya çapında binlerce yıldır insanların başına gelen şeyler olarak tanımlanır. Ama bu doğru mu? Bunu doğrulayabilir miyiz? Görüyorsunuz, birçok konu gibi, uyku felci tartışması ve ilgisinde son zamanlarda bir artış oldu … ama kimse nedenini sorguladı mı? Veya bu podcast yayıncıları sadece çoğunluğa atlayıp MKUltra veya Hat Man / Shadow insanlar gibi başka bir moda konuyu daha mı iletiyorlar …

Muhtemelen artan bir ilgi olmuştur çünkü bunu yaşayan insanlarda bir artış olmuştur. Seni bilmiyorum, ama olayla ilgili ilk deneyimimden önce, uyku felci olduğunu hiç duymamıştım, bu yüzden büyükanneme mi yoksa bulunduğu ülkelerden herhangi birinden mi diye soramazdım. daha önce yaşamış ya da duymuş.

Anne babamın neslinden insanların uyku felci geçirdiğini hayal etmekte genellikle kendimi iyi hissediyorum, ancak bazı nedenlerden dolayı, bunun insanlık tarihi boyunca insanların başına gelen gerçekten çok yaygın bir şey olduğuna inanmıyorum. Ve kesinlikle tesadüfen, bu garip erken REM deneyiminin insanların çoğunun benzer korkunç şeyler halüsinasyonuyla sonuçlandığına kesinlikle inanmıyorum …

Benim sorunum, insanların Wikipedia’da bir şeyler okudukları, uyuyan bir kadının göğsünde yatan bir iblis resmine atıfta bulunarak “Tamam, bu yüzden Wikipedia bunu söylüyor ve ben buna inanıyorum. Ve oh, bir resim var. Ve eski görünüyor. Öyleyse doğru olmalı! “

Ordunun, temelde birinin bilincini veya astral bedenini fiziksel bedeninden çıkarmalarına izin veren teknolojiye sahip olduğunu biliyorum. Birçoğu paranormal olan, ordunun dahil olduğu belirli şeyler var ve uyuyan bedenlere holografik görüntüler göstermek için teknolojiye harcadığınız milyonlarca ve milyonlarca doları örtmenin daha iyi bir yolu … ya da felç edecek teknoloji … önceden belirlenmiş bir süre için bir kişi …

Bence uzaylı kaçırmalarının ve ekran anılarının (insanların olduğuna inandıkları) aynı teknolojinin başka bir versiyonu ve bu teknoloji 100 yıldan daha eski. Uyku felcine inanmıyorum ve bununla çok sık ilişkilendirilen yaşlı cadı, insanların dünya çapında eonlardır deneyimledikleri bir şey.

“Binlerce yıldır dünya çapında bir fenomen olarak uyku felci mi? Ben satın almıyorum.” üzerine 20 yorum

1. Yozgat dan kimler var. Binlerce yıldır dünya çapında bir fenomen olarak uyku felci mi? Ben satın almıyorum. . Merhaba paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 125

2. Çanakkale dan kimler var. Binlerce yıldır dünya çapında bir fenomen olarak uyku felci mi? Ben satın almıyorum. . Mrb siteniz valla dikkat çekici, teraziye tıkladım , Emine – 419

3. Kırşehir dan kimler var. Binlerce yıldır dünya çapında bir fenomen olarak uyku felci mi? Ben satın almıyorum. . Selam herkese siten yeminle çok güzel, face de paylaştım , Gürbüz – 150

4. Bu konu : ” Binlerce yıldır dünya çapında bir fenomen olarak uyku felci mi? Ben satın almıyorum. ” çok güzel. Merhabalar sayfa vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 26

5. Bu konu : ” Binlerce yıldır dünya çapında bir fenomen olarak uyku felci mi? Ben satın almıyorum. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz cidden hoşuma gitti, şukuladım , ziya – 219

6. Bolu dan kimler var. Binlerce yıldır dünya çapında bir fenomen olarak uyku felci mi? Ben satın almıyorum. . Merhaba web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , memo – 58

7. Batman dan kimler var. Binlerce yıldır dünya çapında bir fenomen olarak uyku felci mi? Ben satın almıyorum. . merhaba arkadaşlar siteniz valla çok iyi, linkedinde paylaştım , ziya – 130

8. Bu konu : ” Binlerce yıldır dünya çapında bir fenomen olarak uyku felci mi? Ben satın almıyorum. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan harbiden güzel, sağolun , doruk – 346

9. Bu konu : ” Binlerce yıldır dünya çapında bir fenomen olarak uyku felci mi? Ben satın almıyorum. ” çok güzel. Slm paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 178

10. Bu konu : ” Binlerce yıldır dünya çapında bir fenomen olarak uyku felci mi? Ben satın almıyorum. ” çok güzel. Selam web siteniz süper ötesi mükemmel, face de paylaştım , ali – 360

11. Mardin merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla hayran edici, teşekkürler 11-02-2021 03:19:42

12. Ardahan dan kimler var. Binlerce yıldır dünya çapında bir fenomen olarak uyku felci mi? Ben satın almıyorum. . Merhabalar paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , hatice – 111

13. Bu konu : ” Binlerce yıldır dünya çapında bir fenomen olarak uyku felci mi? Ben satın almıyorum. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 377

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link