Bunun farkına varırsak, sadece belirsiz bir şekilde düşünmekle kalmaz, aynı zamanda gerçekten fark edersek, birçok şeyi değiştirebiliriz.

Bill Gates süper zeki veya iyi kalpli bile olmayan bir adam, birinin işletim sistemini çaldı ve BT patlamasının merdivenini tırmandı, o zaman şimdi burada. Ve hala o kadar akıllı değil, kendi işletim sistemi ile ilgili paketleri ve sunucu işi dışındaki her denemede başarısız oldu, mobil işi felaketti ve Microsoft donanımını asla emdikleri için almadım. Yine de burada, her şeyi kontrol ediyor ve bize ne yapacağımızı söylüyor.

Hepimizin bazı potansiyelleri var (spiritüel şeyler söylemiyoruz), bir adam birçok şey yapabilir. MSM, Elitler ve toplum bize biz bireylerin hiçbir şey yapamayacağını ve sadece bazı devrimlerin dünyayı değiştirebileceğini öğretti ve devrimi önlemek için her şeyi yapıyorlar.

Olsun o zaman. Belki bireysel düzeyde savaşmalıyız. İster BT bilginiz (QR kodunu veya aşı sertifikalarını hacklemek) veya insanları uyanmaya ikna etmek için eğlence beceriniz (JP Woke AF’yi seviyorum) ya da sonunda yasaklanana kadar bu altta sonsuza kadar gerçeğiniz hakkında konuşmaya devam edin .

Bence bireyler pek çok şey yapabilir, belki bazı büyük isyanları beklemek hiç işe yaramayabilir.

Author

14 Comments

1. Bu konu : ” Bir adam birçok şeyi yapabilir ” çok güzel. Selam herkese paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım , emin – 293

2. Bu konu : ” Bir adam birçok şeyi yapabilir ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa harbiden güzel, linkedinde paylaştım , ali – 100

3. Kırşehir dan kimler var. Bir adam birçok şeyi yapabilir . Mrb web sitesi vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 206

4. Isparta merkezden ben ali. Selam herkese web siten inanki iyi, twitter da paylaştım 28-02-2021 12:49:49

5. Selamın aleyküm siten inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

6. Afyon dan kimler var. Bir adam birçok şeyi yapabilir . Slm sayfan inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ahmet – 81

7. Bu konu : ” Bir adam birçok şeyi yapabilir ” çok güzel. Merhaba herkese siten valla hayran bıraktı, tebrikler , – 79

8. Bu konu : ” Bir adam birçok şeyi yapabilir ” çok güzel. Merhaba sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler , – 360

9. Ankara merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler 14-03-2021 00:55:07

10. Aksaray dan kimler var. Bir adam birçok şeyi yapabilir . Slm sayfanız yeminle hayran edici, şukuladım , doruk – 143

11. Kütahya merkezden ben banu. Slm web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 26-03-2021 19:58:04

12. Merhaba herkese web sitesi gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Selamlar web siten süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım

14. Bu konu : ” Bir adam birçok şeyi yapabilir ” çok güzel. Merhabalar web sitesi valla hoşuma gitti, saolun , mehmet – 410

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link