Bir adamı kandırmak, kandırıldığı bir adamı ikna etmekten daha kolaydır.

İsterseniz yokuş yukarı bir savaşınız var.

Amacınız hayat kurtarmaksa ve yeni aşının alıcının yaşayacağı yıl sayısını azaltacağını söylediyseniz, kötülük olarak kabul edilir misiniz? Fark eder mi? Yanlış olur mu? İfadenizi veya talebinizi iptal etmek için yeterli kanıtları var mı?

… A_solo_tripper tarafından gönderildi
[comments]

“Bir adamı kandırmak, kandırıldığı bir adamı ikna etmekten daha kolaydır.” üzerine 66 yorum

1. Kahramanmaraş merkezden ben gaye. Selam herkese siten gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 17-05-2020 09:36:48

2. Antalya merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar siteniz cidden güzel, teraziye tıkladım 22-05-2020 09:26:26

3. Osmaniye merkezden ben gaye. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten çok güzel, sağolun 08-06-2020 09:40:01

4. Kırıkkale merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese siteniz inan ki hayran edici, twitter da paylaştım 28-06-2020 23:05:51

5. Tokat merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşımın valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 07-07-2020 02:03:40

6. Kırşehir merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşımın inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım 10-07-2020 21:00:10

7. Nevşehir merkezden ben ziya. Merhabalar web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 10-07-2020 21:00:14

8. Antalya merkezden ben ali. selamun aleyküm siteniz cidden hayran edici, facebookta paylaştım 19-07-2020 23:54:26

9. Bolu merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun 25-07-2020 00:30:53

10. Şanlıurfa merkezden ben ali. Merhabalar sayfa gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler 08-09-2020 20:24:31

11. Şırnak merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 26-09-2020 20:55:33

12. Bu konu : ” Bir adamı kandırmak, kandırıldığı bir adamı ikna etmekten daha kolaydır. ” çok güzel. Merhaba sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , – 103

13. Iğdır dan kimler var. Bir adamı kandırmak, kandırıldığı bir adamı ikna etmekten daha kolaydır. . selam arkadaşlar web sitesi valla hoşuma gitti, sağolun , ali – 337

14. Bu konu : ” Bir adamı kandırmak, kandırıldığı bir adamı ikna etmekten daha kolaydır. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa cidden güzel, teşekkürler , – 56

15. Kilis dan kimler var. Bir adamı kandırmak, kandırıldığı bir adamı ikna etmekten daha kolaydır. . Merhabalar siten inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım , – 353

16. Çorum dan kimler var. Bir adamı kandırmak, kandırıldığı bir adamı ikna etmekten daha kolaydır. . Merhaba sayfan gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , memo – 34

17. Iğdır dan kimler var. Bir adamı kandırmak, kandırıldığı bir adamı ikna etmekten daha kolaydır. . selam arkadaşlar siten ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım , banu – 52

18. Adana dan kimler var. Bir adamı kandırmak, kandırıldığı bir adamı ikna etmekten daha kolaydır. . selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 269

19. Artvin dan kimler var. Bir adamı kandırmak, kandırıldığı bir adamı ikna etmekten daha kolaydır. . Merhaba paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 218

20. Denizli dan kimler var. Bir adamı kandırmak, kandırıldığı bir adamı ikna etmekten daha kolaydır. . Selamın aleyküm siten inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ziya – 361

21. Bu konu : ” Bir adamı kandırmak, kandırıldığı bir adamı ikna etmekten daha kolaydır. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 183

22. Bu konu : ” Bir adamı kandırmak, kandırıldığı bir adamı ikna etmekten daha kolaydır. ” çok güzel. Selamlar web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , hatice – 388

23. Bu konu : ” Bir adamı kandırmak, kandırıldığı bir adamı ikna etmekten daha kolaydır. ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 316

24. Trabzon dan kimler var. Bir adamı kandırmak, kandırıldığı bir adamı ikna etmekten daha kolaydır. . Merhaba sayfanız inanki hayran edici, tebrikler , doruk – 407

25. Aksaray dan kimler var. Bir adamı kandırmak, kandırıldığı bir adamı ikna etmekten daha kolaydır. . selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler , Emine – 327

26. İzmir merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 29-12-2020 14:32:41

27. Bu konu : ” Bir adamı kandırmak, kandırıldığı bir adamı ikna etmekten daha kolaydır. ” çok güzel. Merhabalar sayfa cidden mükemmel, teraziye tıkladım , – 117

28. Tunceli dan kimler var. Bir adamı kandırmak, kandırıldığı bir adamı ikna etmekten daha kolaydır. . Merhaba herkese paylaşımın inanki hoşuma gitti, şukuladım , doruk – 458

29. Siirt merkezden ben hatice. Merhabalar bu web sitesi ciddiyim güzel, twitter da paylaştım 19-01-2021 01:33:00

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link