Bu psikopatlara, bu kuralı uygularlarsa, kendilerini becermelerini nazikçe söyleyeceğim. Davetinizin üzerine, vurulup vurulmadığınızı belirten bir onay işareti olacak mı?

En kötü yanı, mahremiyetimize açık bir şekilde girmediğimiz için aile tarafından dışlanacağız.

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, onlar uyanık tarikatın sadık üyeleridir, bu yüzden BIPOC arkadaşlarından birinin aşıyı reddetmesi ve onlara karşı ayrımcılık yapması komik olurdu. Gerçekleşen harika bir karma vakası olurdu.

Cidden, bu tür şeylerin kabul edilebilir olmasından iğreniyorum. Açıkçası onlardan kurtulmak güzel.

Author

9 Comments

1. Osmaniye dan kimler var. Bir aile üyesi, düğünlerine katılan herkesin aşı olmasını ister. Başladı. . Selamın aleyküm sayfa inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ali – 158

2. Bu konu : ” Bir aile üyesi, düğünlerine katılan herkesin aşı olmasını ister. Başladı. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha dikkat çekici, şukuladım , Emine – 246

3. Bu konu : ” Bir aile üyesi, düğünlerine katılan herkesin aşı olmasını ister. Başladı. ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 189

4. Aksaray merkezden ben ziya. Merhaba bu web sitesi cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım 01-04-2021 20:24:49

5. elif yılmaz Reply

Trabzon merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşımınız süper ötesi iyi, saolun 15-04-2021 14:39:06

6. Nevşehir merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımın cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım 19-04-2021 01:55:08

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link