Bir aldatmaca değil, bu gerçek bir oyun değiştirici

https://www.the-alien-project.com/en/mummies-of-nasca-results/

Kesinlikle bir aldatmaca değil. Bu her şeyi değiştirir. Siyasete ara vermemiz gerektiğini düşündüm.

İşte internetteki en büyük kırmızı haplardan ve tavşan deliklerinden biri. Bağlanın. Saatlerce video, radyoloji, HD taramaları, DNA testleri, karbon tarihlemesi ve uzman tanıklığı var. Bu derin bir dalış. 3D taramalara bakmanızı ve ardından önce bir veya iki videoyu izlemenizi öneririm. Tüm videoların altyazıları var. Üç parmaklı küçük varlık sürüngen DNA’sına sahiptir !!!

Aşağıya kaydırın ve HD taramalarına bakın. Sonra birkaç video izleyin. Tek soru yerli mi yoksa başka bir yerden mi oldukları. Hiç şansı yok, bu bir aldatmaca IMO. Aslında testleri yapan bazı bilim adamları ve doktorlarla e-posta alışverişinde bulundum. Hepsi şok olmuştu ve kimse bunların ne olduğundan emin değil.

İlgili kurumların hepsi güvenilirdir. DNA ve karbon tarihleme laboratuvarları dünya standartlarında. St Petersburg Üniversitesi ve Meksika prestijli Üniversitelerdir. Bu büyüleyici ve akıllara durgunluk veren bir keşiftir. Ayrıca insanların MSM’yi ve hükümeti sorgulamaya başlamasını sağlar. “Hmmm, bunu neden duymadım? Başka ne hakkında yalan söylüyorlar? “

Gönderen … BlindingTwilight
[comments]

“Bir aldatmaca değil, bu gerçek bir oyun değiştirici” üzerine 32 yorum

1. İzmir merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım 28-11-2020 07:23:11

2. Siirt dan kimler var. Bir aldatmaca değil, bu gerçek bir oyun değiştirici . Selam herkese sayfanız cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , emin – 39

3. Bu konu : ” Bir aldatmaca değil, bu gerçek bir oyun değiştirici ” çok güzel. Slm paylaşımın yeminle iyi, şukuladım , Hasan – 427

4. Çanakkale dan kimler var. Bir aldatmaca değil, bu gerçek bir oyun değiştirici . Selam herkese sayfa cidden güzel, teraziye tıkladım , ali – 151

5. Yozgat merkezden ben Aylin. Slm bu web sitesi gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım 28-11-2020 11:31:14

6. Kırşehir dan kimler var. Bir aldatmaca değil, bu gerçek bir oyun değiştirici . Selam paylaşımın yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım , banu – 401

7. Düzce merkezden ben mehmet. Merhaba web siten vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım 28-11-2020 11:33:45

8. Elazığ merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfa harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım 28-11-2020 11:34:21

9. Bu konu : ” Bir aldatmaca değil, bu gerçek bir oyun değiştirici ” çok güzel. Merhaba paylaşım süper ötesi iyi, teraziye tıkladım , – 130

10. Balıkesir dan kimler var. Bir aldatmaca değil, bu gerçek bir oyun değiştirici . selam arkadaşlar sayfan vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ali – 36

11. Muş merkezden ben Aylin. selamun aleyküm siten yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 06-12-2020 14:04:18

12. Çorum merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 10-12-2020 16:39:26

13. Bu konu : ” Bir aldatmaca değil, bu gerçek bir oyun değiştirici ” çok güzel. Selam herkese sayfan yeminle çok güzel, tebrikler , memo – 79

14. Bu konu : ” Bir aldatmaca değil, bu gerçek bir oyun değiştirici ” çok güzel. Slm paylaşımın yeminle hayran bıraktı, tebrikler , ali – 385

15. Bitlis dan kimler var. Bir aldatmaca değil, bu gerçek bir oyun değiştirici . Merhaba herkese siten yeminle iyi, facebookta paylaştım , – 28

16. Bu konu : ” Bir aldatmaca değil, bu gerçek bir oyun değiştirici ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , mehmet – 466

17. Bu konu : ” Bir aldatmaca değil, bu gerçek bir oyun değiştirici ” çok güzel. Selamlar sayfan süper ötesi çok iyi, şukuladım , – 441

18. Şanlıurfa merkezden ben Hasan. Selam herkese siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler 10-01-2021 08:01:31

19. Bu konu : ” Bir aldatmaca değil, bu gerçek bir oyun değiştirici ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım , Emine – 291

20. Bu konu : ” Bir aldatmaca değil, bu gerçek bir oyun değiştirici ” çok güzel. Merhaba web siteniz valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Aylin – 170

21. İstanbul merkezden ben ali. Selamlar sayfanız vallaha billaha hayran edici, tebrikler 02-02-2021 11:49:52

22. Kocaeli dan kimler var. Bir aldatmaca değil, bu gerçek bir oyun değiştirici . Mrb web siteniz inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Aylin – 86

23. Tunceli dan kimler var. Bir aldatmaca değil, bu gerçek bir oyun değiştirici . selam arkadaşlar sayfa cidden güzel, face de paylaştım , banu – 464

24. Kocaeli dan kimler var. Bir aldatmaca değil, bu gerçek bir oyun değiştirici . Merhaba herkese web siteniz harbiden güzel, facebookta paylaştım , ahmet – 198

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link