Bir anketör olarak, büyük anketler neden yanlış

Bir anketör olarak, paramızın çoğunu anketlerden kazanmıyoruz. Reklam ve medya satın alımları için para toplamak amacıyla anketler kullanıyoruz. Biden’ın anketlerde lider olmasının ve anketörlerin yanlış yapıp yapmamalarını umursamamalarının nedeni, paranın çoğunun yapıldığı yerlerde TV ve medya reklamı satın alımları için para toplamalarına yardımcı olması. Küçük bir anketörden gelen anketlere güvenmeyin.

“Bir anketör olarak, büyük anketler neden yanlış” üzerine 40 yorum

1. Samsun merkezden ben Emine. Selam herkese web siteniz inanki hayran edici, linkedinde paylaştım 10-10-2020 19:05:53

2. Bu konu : ” Bir anketör olarak, büyük anketler neden yanlış ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın inanki çok güzel, teşekkürler , emin – 57

3. Amasya dan kimler var. Bir anketör olarak, büyük anketler neden yanlış . Slm siteniz harbiden çok iyi, şukuladım , – 187

4. Ankara dan kimler var. Bir anketör olarak, büyük anketler neden yanlış . Slm web siten yeminle hoşuma gitti, saolun , ahmet – 17

5. Bu konu : ” Bir anketör olarak, büyük anketler neden yanlış ” çok güzel. Selam siten gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 249

6. Bu konu : ” Bir anketör olarak, büyük anketler neden yanlış ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim hayran edici, saolun , Gürbüz – 366

7. Bu konu : ” Bir anketör olarak, büyük anketler neden yanlış ” çok güzel. Merhabalar web siteniz cidden çok güzel, linkedinde paylaştım , emin – 223

8. Bitlis merkezden ben ahmet. Mrb paylaşımınız inanki mükemmel, sosyal medyada paylaştım 15-11-2020 07:24:28

9. Bu konu : ” Bir anketör olarak, büyük anketler neden yanlış ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım , memo – 40

10. Karabük dan kimler var. Bir anketör olarak, büyük anketler neden yanlış . Slm sayfanız valla iyi, twitter da paylaştım , mehmet – 17

11. Kayseri dan kimler var. Bir anketör olarak, büyük anketler neden yanlış . selamun aleyküm web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım , gaye – 168

12. Bu konu : ” Bir anketör olarak, büyük anketler neden yanlış ” çok güzel. Merhabalar web siteniz yeminle iyi, sağolun , Gürbüz – 64

13. Bu konu : ” Bir anketör olarak, büyük anketler neden yanlış ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa harbiden iyi, twitter da paylaştım , Aylin – 50

14. Bu konu : ” Bir anketör olarak, büyük anketler neden yanlış ” çok güzel. Slm web siteniz harbiden çok güzel, saolun , memo – 204

15. Bu konu : ” Bir anketör olarak, büyük anketler neden yanlış ” çok güzel. Selam web siten inanki hayran edici, face de paylaştım , Emine – 87

16. Muş dan kimler var. Bir anketör olarak, büyük anketler neden yanlış . Merhaba paylaşım inan ki hayran edici, teraziye tıkladım , doruk – 386

17. Kastamonu merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim dikkat çekici, sağolun 11-01-2021 20:12:18

18. Bu konu : ” Bir anketör olarak, büyük anketler neden yanlış ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Gürbüz – 473

19. Malatya dan kimler var. Bir anketör olarak, büyük anketler neden yanlış . Merhaba web sitesi ciddiyim çok iyi, face de paylaştım , memo – 118

20. Bayburt merkezden ben Hasan. Mrb paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 15-02-2021 18:01:22

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link