Birleşmemiz GEREKİYOR! Sol ve sağ çalışan insanların aynı tarafta olması gerekiyor! Ana akım medya, sürdürdükleri INSANE hırsızlığını sürdürmek için bölünmemize ihtiyaç duyan politikacıları satın alan kurumsal bağışçılar için çalışıyor! Tüm politikacılar satın alındı! HEPSİ! AOC’den Trump’a, önce kendilerine bakıyorlar, en azından ikinci olarak bizi arıyorlar. Medya, MAGA’nın ırkçı vesaire vesaire ile dolu olduğu ve Antifa’nın herkesin malını falan filan almak istediği hakkında hikâyeler peş peşe yayıyor. Yozlaşmış politikacıları oy kullanmak konusunda ciddiyseniz bunu yapmayacaktır, aptallar gibi birbirimizle kavga ettiğimiz tek taraflı mitingler, diğer tarafın ne kadar berbat olduğunu Twitter’da yayınlar ve Facebook bunu yapmaz . Ve ne yazık ki reddit komplo teorisindeki her şeyin ne kadar yozlaşmış olduğunu yayınlamak bunu yapmaz. Ülkemizin her yerinden birleşmiş ve ülkemizden geriye kalanlar için savaşmaya hazır emekçiler bunu yapacak. Grevler ve boykotlar bunu yapacak ama bunu birlikte yapmak zorundayız!

Author

26 Comments

1. Merhaba herkese paylaşım yeminle dikkat çekici, tebrikler

2. Kocaeli merkezden ben ali. Merhabalar web siten valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 26-12-2020 22:47:54

3. Gürbüz Reply

Selamlar paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun

4. Çanakkale dan kimler var. Bir araya geldik, bölünmüş şirketler ve politikacılar bizi kesti . merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim güzel, tebrikler , ali – 84

5. Bu konu : ” Bir araya geldik, bölünmüş şirketler ve politikacılar bizi kesti ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz inan ki dikkat çekici, sağolun , Emine – 491

6. Bu konu : ” Bir araya geldik, bölünmüş şirketler ve politikacılar bizi kesti ” çok güzel. Selam sayfa süper ötesi hayran edici, saolun , Aylin – 184

7. Adana merkezden ben memo. Merhabalar sayfa yeminle iyi, facebookta paylaştım 20-01-2021 00:01:19

8. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Merhabalar siten valla çok hoşuma gitti, tebrikler

10. Mrb sayfan harbiden mükemmel, twitter da paylaştım

11. Gürbüz Reply

Yalova dan kimler var. Bir araya geldik, bölünmüş şirketler ve politikacılar bizi kesti . Merhaba siten vallaha güzel, teşekkürler , Gürbüz – 118

12. Bu konu : ” Bir araya geldik, bölünmüş şirketler ve politikacılar bizi kesti ” çok güzel. selamun aleyküm web siten vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ahmet – 397

13. Bu konu : ” Bir araya geldik, bölünmüş şirketler ve politikacılar bizi kesti ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi yeminle güzel, şukuladım , – 372

14. Diyarbakır dan kimler var. Bir araya geldik, bölünmüş şirketler ve politikacılar bizi kesti . selamun aleyküm siten gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 65

15. Gürbüz Reply

Selam herkese web siteniz harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler

16. Aksaray merkezden ben ali. Merhabalar siten inanki mükemmel, teraziye tıkladım 04-03-2021 12:44:44

17. Çankırı merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfa cidden dikkat çekici, saolun 11-03-2021 05:59:31

18. elif yılmaz Reply

Ardahan dan kimler var. Bir araya geldik, bölünmüş şirketler ve politikacılar bizi kesti . Selamın aleyküm sayfa inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 46

19. Bu konu : ” Bir araya geldik, bölünmüş şirketler ve politikacılar bizi kesti ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa inan ki hayran bıraktı, tebrikler , hatice – 80

20. selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

21. Bu konu : ” Bir araya geldik, bölünmüş şirketler ve politikacılar bizi kesti ” çok güzel. Selam sayfan inanki çok güzel, teraziye tıkladım , mehmet – 214

22. selamun aleyküm web siten vallaha çok güzel, face de paylaştım

23. Bu konu : ” Bir araya geldik, bölünmüş şirketler ve politikacılar bizi kesti ” çok güzel. Selamlar paylaşım vallaha billaha hayran edici, teşekkürler , gaye – 5

24. Bu konu : ” Bir araya geldik, bölünmüş şirketler ve politikacılar bizi kesti ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler , Aylin – 475

25. Adıyaman dan kimler var. Bir araya geldik, bölünmüş şirketler ve politikacılar bizi kesti . Selam herkese paylaşım valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 164

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link