Kategoriler
Genel

Bir araya getirmeye çalışıyorum.

Lütfen herhangi bir şeyi düzeltin veya ekleyin.

1. Şimdiye kadar bildiğim şey, enerjinin titreşimlerdeki yaşam olduğu. Titreşimler o kadar önemlidir ki, onları dışarı çıkardığınız kadar kolayca başkaları da alabilir.

2. Gizli okült, karanlık enerjiyi hasat eder, onları başka hiçbir şey gibi zehirlemez. Ayrıca hasat süreci, insanın karanlık tarafına neşe getirir, genellikle gizlilik ve elitlik havasıyla barbardır.

3. Davut’un yıldızı altı tarafı vardır, Satürn’ün Kuzey Kutbu her zaman bir altıgen şeklindedir, Satürn güneşten altıncı gezegendir.

4. Elçilerin İşleri 7:43’teki İncil kitabında Davut’un yıldızı ve moloch ibadetinden bahsediliyor, moloch’un tanınmış erkekler tarafından Grove toplantılarında ibadet edildiği biliniyor.

5. 33 sayısı, altın kuralı kardeşlik olan FM ile bağlantılıdır; 3 + 3 = 6 Davut’un yıldızı altı puan ve bir küpün 6 ​​tarafı var.

5.1 8 harfi, doğrudan gnostisizm ile bağlantılı bir sembol olan ouroboros ile bağlantılıdır, 8, 33’tür.

5.2 ‘666isbad’dan gelen bir gönderide BM’nin 33 civarında ortalandığı ve dünyanın Kuzey Kutbunu gizli bir şey için kullandıkları gösteriliyor (Satürn ve Dünya’nın önemli Kuzey kutupları var mı?)

5.3. İncil’deki Vahiy kitabı 666’yı bir insan sayısı olarak tanımlar, sayı sadece insanın yaptığı gibi kötülüktür. İnsan, insandan güç kazanmaya hizmet ettiği güçlere güç verir ve böylece ouroboros tamamlanır.

1. Baraj patlamak üzeredir, seçkinlerin yaptığı ve herkesin sıradan bir insandan daha fazlasını yapmak isteyen herkesin yaptığı çok korkunç bir bok biliyoruz. Onların tek endişesi, maliyeti ne olursa olsun, insanı daha fazla kaosa nasıl yansıtacağını keşfetmek.

2. Albert Pike’a aşina değilseniz, ona bakmanızı ve üçüncü dünya savaşıyla ilgili M’ye yazdığı mektupları öneririm.

8.Burada birçoğunu bir kardeş olarak görüyorum ve herkesin mutlu kalmasını hatırlamasını istiyorum. Dünyanın geri kalanı korkuyor, öfkeli ve kafası karışıyor, olabildiğince güzel ve mutlu ve yardımcı olarak yardım etmemiz gerekiyor; en çok acı çekenler genellikle en acı vericidir ve en fazla bakıma ihtiyaç duyarlar.

… PizzavsBurger tarafından gönderildi
[comments]

“Bir araya getirmeye çalışıyorum.” için 29 yanıt

Malatya merkezden ben doruk. Selamlar web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 12-06-2020 05:05:04

Tokat merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşımın valla çok iyi, linkedinde paylaştım 01-07-2020 13:18:10

Kilis merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımınız valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 23-07-2020 22:19:20

Ankara merkezden ben Aylin. Mrb sayfa inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım 24-07-2020 06:19:44

Elazığ merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 06-08-2020 20:23:53

Elazığ merkezden ben banu. Merhaba herkese web siten gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım 09-09-2020 12:53:09

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir