Çoğu grip aşısı, kış mevsimi geldiğinde ve yıllık grip aşısı gribi tam olarak ortadan kaldırmadığında türlerin küçük bir kısmına karşı etkilidir. Şimdiye kadar yalnızca bir virüs başarıyla ortadan kaldırıldı ve bunun nedeni, çiçek hastalığı salgını sırasında dışarıda kara bir ölüm gibiydi. Ayrıca, aşının zaten doğal olarak inek çiçeği virüsü biçiminde var olması nedeniyle çiçek hastalığı konusunda şanslıydık. Çiçek hastalığı ayrıca, farklı türlerin çok daha az değişkenliğe sahip olması nedeniyle bir aşının etkinliğini artıran çok daha yavaş bir mutasyon oranına yol açan bir DNA genomuna sahipti.

Bazı ek zorluklar da, covid’e karşı antikorların sadece birkaç ay sürdüğü gerçeğidir; bu, bir aşının en kötü durum senaryosu olarak ömür boyu / ortadan kaldırılıncaya kadar her 3 ayda bir takviye gerektireceği anlamına gelebilir. Ayrıca bu, dünyanın ilk koronavirüs aşısı olacak.

Ayrıca buraya gönderdim çünkü bu gönderi r / askscience’dan silindi ve moderatör neden kusurlu olduklarını açıklamadan ‘kusurlu öncüller’ dedi. Sadece kusurlu bir mekândı! Bam! Gönderiniz gitti! O kadar kusurlu iseler, gönderiyi bırakın ve herkesin tartışmasına ve çürütmesine izin verin.

Author

62 Comments

1. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

2. Merhabalar sayfa vallaha güzel, linkedinde paylaştım

3. Gürbüz Reply

Slm siteniz harbiden çok güzel, face de paylaştım

4. Merhaba paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım

5. Kırşehir merkezden ben ziya. Mrb web siten inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım 08-09-2020 00:25:41

6. Merhabalar paylaşımın yeminle iyi, teraziye tıkladım

7. Merhabalar sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

8. Yalova merkezden ben mehmet. Mrb web siteniz valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 18-09-2020 02:05:27

9. Adana merkezden ben gaye. Merhaba bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım 18-09-2020 13:02:54

10. Bingöl merkezden ben doruk. Merhaba sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler 02-10-2020 09:51:53

11. Merhaba web siteniz inan ki mükemmel, face de paylaştım

12. Uşak merkezden ben Emine. Merhaba sayfanız cidden dikkatimi çekti, şukuladım 04-10-2020 05:09:29

13. Ağrı merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım 10-10-2020 07:59:15

14. Selam herkese web siteniz inanki hayran bıraktı, tebrikler

15. Kocaeli dan kimler var. Bir aşı, covid’i nasıl ortadan kaldırabilir? . Slm bu web sitesi gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım , doruk – 161

16. Bu konu : ” Bir aşı, covid’i nasıl ortadan kaldırabilir? ” çok güzel. Selamlar paylaşım yeminle çok güzel, twitter da paylaştım , ziya – 41

17. Bu konu : ” Bir aşı, covid’i nasıl ortadan kaldırabilir? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, saolun , doruk – 434

18. Bu konu : ” Bir aşı, covid’i nasıl ortadan kaldırabilir? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım cidden dikkatimi çekti, saolun , – 143

19. Yozgat merkezden ben ali. Selam sayfa cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım 03-11-2020 16:47:51

20. selam arkadaşlar web sitesi cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

21. Iğdır dan kimler var. Bir aşı, covid’i nasıl ortadan kaldırabilir? . Selam web sitesi harbiden çok güzel, teşekkürler , – 450

22. selamun aleyküm web siten inan ki mükemmel, sağolun

23. Selam herkese sayfa inan ki hayran bıraktı, sağolun

24. Merhabalar paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım

25. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

26. Selam siteniz vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım

27. Bu konu : ” Bir aşı, covid’i nasıl ortadan kaldırabilir? ” çok güzel. Selamlar sayfan valla dikkatimi çekti, teşekkürler , gaye – 245

28. Bolu dan kimler var. Bir aşı, covid’i nasıl ortadan kaldırabilir? . selamun aleyküm siten yeminle mükemmel, facebookta paylaştım , emin – 64

29. Bayburt dan kimler var. Bir aşı, covid’i nasıl ortadan kaldırabilir? . Selamlar paylaşım inanılmaz güzel, twitter da paylaştım , Aylin – 268

30. Selamlar paylaşımın yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım

31. Bu konu : ” Bir aşı, covid’i nasıl ortadan kaldırabilir? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım harbiden hayran edici, teraziye tıkladım , gaye – 134

32. Sinop dan kimler var. Bir aşı, covid’i nasıl ortadan kaldırabilir? . selam arkadaşlar paylaşımın inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 284

33. Hakkari dan kimler var. Bir aşı, covid’i nasıl ortadan kaldırabilir? . Selam herkese siteniz vallaha çok iyi, teraziye tıkladım , doruk – 231

34. Bu konu : ” Bir aşı, covid’i nasıl ortadan kaldırabilir? ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 291

35. Merhabalar paylaşımınız valla iyi, twitter da paylaştım

36. Bu konu : ” Bir aşı, covid’i nasıl ortadan kaldırabilir? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ziya – 212

37. Malatya merkezden ben banu. Merhaba siteniz süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 09-01-2021 05:26:07

38. Antalya dan kimler var. Bir aşı, covid’i nasıl ortadan kaldırabilir? . merhaba arkadaşlar sayfa vallaha çok iyi, saolun , – 291

39. Ankara merkezden ben emin. selamun aleyküm sayfan inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler 13-01-2021 03:24:07

40. selam arkadaşlar siten inanılmaz güzel, teraziye tıkladım

41. elif yılmaz Reply

Sinop dan kimler var. Bir aşı, covid’i nasıl ortadan kaldırabilir? . selamun aleyküm web siteniz harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 104

42. Bu konu : ” Bir aşı, covid’i nasıl ortadan kaldırabilir? ” çok güzel. Selam siteniz vallaha güzel, şukuladım , ali – 234

43. Mrb paylaşımın vallaha billaha hayran edici, şukuladım

44. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

45. Selamın aleyküm sayfan ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler

46. Ordu merkezden ben Hasan. Slm paylaşım gerçekten çok iyi, sağolun 11-02-2021 21:14:33

47. Mrb siteniz gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

48. Merhaba herkese paylaşım ciddiyim güzel, tebrikler

49. Bu konu : ” Bir aşı, covid’i nasıl ortadan kaldırabilir? ” çok güzel. Slm web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , hatice – 293

50. Ankara merkezden ben ali. Mrb paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım 21-03-2021 00:03:07

51. Kırklareli merkezden ben Hasan. Selamlar sayfa ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 23-03-2021 18:10:20

52. Giresun merkezden ben ali. Merhaba web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, saolun 24-03-2021 22:49:44

53. elif yılmaz Reply

Merhabalar sayfa vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

54. Merhaba herkese web siteniz inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım

55. Bu konu : ” Bir aşı, covid’i nasıl ortadan kaldırabilir? ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi cidden dikkat çekici, şukuladım , memo – 414

56. Karaman dan kimler var. Bir aşı, covid’i nasıl ortadan kaldırabilir? . Mrb paylaşımınız valla çok güzel, teşekkürler , mehmet – 36

57. Bu konu : ” Bir aşı, covid’i nasıl ortadan kaldırabilir? ” çok güzel. Selam herkese sayfanız ciddiyim mükemmel, sağolun , emin – 418

58. Kastamonu merkezden ben ali. Selamın aleyküm siteniz inanki hayran bıraktı, sağolun 08-05-2021 18:07:55

59. Bu konu : ” Bir aşı, covid’i nasıl ortadan kaldırabilir? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , – 238

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link