Bu yangını daha önce birkaç kez araştırdım, ancak tam olarak nerede olduğunu unutuyorum ve çevrimiçi olarak bulunmasını imkansız buluyorum. Dışarı çıkmasının nedeni, WTC’den ÇOK daha fazla yangın hasarına sahip olması ve birçok seviyede (belki ~ 8-15) en az 24 saat yanmasıdır. Oldukça yüksek bir binaydı, belki 100 kat +/- ..

Sanırım Jakarta, Manila, Kuala Lumpur veya Asya Pasifik’teki daha küçük adalardan birinde benzer bir şehir. Jakarta’da 2016’dan benzer ve MUHTEMEL görünen bir yangın buldum, ancak tarihi hatırladığımdan YOLU. Araştırdığım yangın, Trump’ın kampanyasından / döneminden ÇOK önceydi. Bence muhtemelen 11 Eylül’den 5-10 yıl önce veya sonraydı ya da belki bundan birkaç yıl daha fazla.

Bu bina, 11 Eylül müfettişleri tarafından, binaların büyük yangınlara dayanma kabiliyetine sahip olduğu, WTC binalarından ÇOK daha kötü ve hatta çökmeye bile yaklaşmayacağı mantıklı bir argüman olarak kullanıldı. En kötü yüksek bina yangınlarının ve genel yapısal bina yangınlarının listelerine baktım ve bu yangına dair anılarımı tetikleyen HİÇBİR ŞEY görüyorum – ama dışarıda bu yangını hatırlayan başkaları olduğundan EMİNİM. Karşılaştırma için kullanılan örnek olabilmesi için 2016’nın çok geç olduğunu% 100 hatırlıyorum.

Bu yangını hatırlayan biri varsa, adını veya ülkesini tam olarak bilmeseniz bile lütfen yorum yapın. Bahsettiğim bina veya hatta şehir / ülke hakkında herhangi bir bilginiz varsa, lütfen onu da gönderin. Böyle bir kanıtın gizemli bir şekilde bu şekilde ortadan kaybolduğu ilk sefer değil. Bunlardan herhangi birini kaydedip kaydetmediğimi görmek için eski arşivlerimi (BluRay ve eski sabit disklerde büyük depolama alanı ..) incelemem gerekecek – ama bu çok büyük bir görev, bu yüzden okuyuculara hatırlayıp hatırlamadıklarını soruyorum.

Author

62 Comments

1. Selamın aleyküm siten süper ötesi hoşuma gitti, sağolun

2. Bu konu : ” Bir Asya Pasifik ülkesinde +/- 10 yıl içinde 9-11 arasında büyük bir yüksek katlı yangını hatırlayan. Bina, birçok katta yapısal sorunlar / arıza olmadan 24 saatten fazla yandı. Bunu hatırlayan var mı? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, saolun , Emine – 58

3. selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

4. Batman merkezden ben ali. Slm web siteniz inan ki dikkat çekici, şukuladım 01-01-2021 17:10:34

5. Konya dan kimler var. Bir Asya Pasifik ülkesinde +/- 10 yıl içinde 9-11 arasında büyük bir yüksek katlı yangını hatırlayan. Bina, birçok katta yapısal sorunlar / arıza olmadan 24 saatten fazla yandı. Bunu hatırlayan var mı? . Slm web siten inan ki mükemmel, saolun , gaye – 440

6. Antalya merkezden ben ali. Selamlar web siten gerçekten çok güzel, tebrikler 03-01-2021 10:06:06

7. Düzce merkezden ben banu. Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 05-01-2021 16:13:59

8. Gaziantep dan kimler var. Bir Asya Pasifik ülkesinde +/- 10 yıl içinde 9-11 arasında büyük bir yüksek katlı yangını hatırlayan. Bina, birçok katta yapısal sorunlar / arıza olmadan 24 saatten fazla yandı. Bunu hatırlayan var mı? . Slm web siten inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 456

9. Afyon merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web siten cidden çok iyi, sağolun 10-01-2021 13:22:06

10. Selamlar paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

11. Ordu dan kimler var. Bir Asya Pasifik ülkesinde +/- 10 yıl içinde 9-11 arasında büyük bir yüksek katlı yangını hatırlayan. Bina, birçok katta yapısal sorunlar / arıza olmadan 24 saatten fazla yandı. Bunu hatırlayan var mı? . Slm siten gerçekten mükemmel, tebrikler , emin – 294

12. Kahramanmaraş merkezden ben Aylin. Merhaba sayfa gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım 11-01-2021 18:34:28

13. Bu konu : ” Bir Asya Pasifik ülkesinde +/- 10 yıl içinde 9-11 arasında büyük bir yüksek katlı yangını hatırlayan. Bina, birçok katta yapısal sorunlar / arıza olmadan 24 saatten fazla yandı. Bunu hatırlayan var mı? ” çok güzel. Selam herkese sayfanız valla dikkatimi çekti, şukuladım , Aylin – 337

14. Şanlıurfa dan kimler var. Bir Asya Pasifik ülkesinde +/- 10 yıl içinde 9-11 arasında büyük bir yüksek katlı yangını hatırlayan. Bina, birçok katta yapısal sorunlar / arıza olmadan 24 saatten fazla yandı. Bunu hatırlayan var mı? . merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 345

15. Bu konu : ” Bir Asya Pasifik ülkesinde +/- 10 yıl içinde 9-11 arasında büyük bir yüksek katlı yangını hatırlayan. Bina, birçok katta yapısal sorunlar / arıza olmadan 24 saatten fazla yandı. Bunu hatırlayan var mı? ” çok güzel. Merhabalar web siten vallaha hayran edici, teraziye tıkladım , ziya – 386

16. Merhaba herkese sayfanız valla mükemmel, face de paylaştım

17. Çankırı dan kimler var. Bir Asya Pasifik ülkesinde +/- 10 yıl içinde 9-11 arasında büyük bir yüksek katlı yangını hatırlayan. Bina, birçok katta yapısal sorunlar / arıza olmadan 24 saatten fazla yandı. Bunu hatırlayan var mı? . merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım , emin – 96

18. Merhaba paylaşımınız valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım

19. Selamın aleyküm paylaşım vallaha güzel, şukuladım

20. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bir Asya Pasifik ülkesinde +/- 10 yıl içinde 9-11 arasında büyük bir yüksek katlı yangını hatırlayan. Bina, birçok katta yapısal sorunlar / arıza olmadan 24 saatten fazla yandı. Bunu hatırlayan var mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi çok iyi, face de paylaştım , Gürbüz – 122

21. Merhaba herkese web siten süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım

22. Bu konu : ” Bir Asya Pasifik ülkesinde +/- 10 yıl içinde 9-11 arasında büyük bir yüksek katlı yangını hatırlayan. Bina, birçok katta yapısal sorunlar / arıza olmadan 24 saatten fazla yandı. Bunu hatırlayan var mı? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz gerçekten iyi, face de paylaştım , ahmet – 499

23. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim mükemmel, sağolun

24. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bir Asya Pasifik ülkesinde +/- 10 yıl içinde 9-11 arasında büyük bir yüksek katlı yangını hatırlayan. Bina, birçok katta yapısal sorunlar / arıza olmadan 24 saatten fazla yandı. Bunu hatırlayan var mı? ” çok güzel. Selamlar sayfan süper ötesi hayran bıraktı, sağolun , Gürbüz – 312

25. Bu konu : ” Bir Asya Pasifik ülkesinde +/- 10 yıl içinde 9-11 arasında büyük bir yüksek katlı yangını hatırlayan. Bina, birçok katta yapısal sorunlar / arıza olmadan 24 saatten fazla yandı. Bunu hatırlayan var mı? ” çok güzel. Selam paylaşımınız inanki çok iyi, şukuladım , Emine – 23

26. Kastamonu dan kimler var. Bir Asya Pasifik ülkesinde +/- 10 yıl içinde 9-11 arasında büyük bir yüksek katlı yangını hatırlayan. Bina, birçok katta yapısal sorunlar / arıza olmadan 24 saatten fazla yandı. Bunu hatırlayan var mı? . Merhaba herkese siten inan ki hoşuma gitti, tebrikler , ziya – 322

27. Siirt dan kimler var. Bir Asya Pasifik ülkesinde +/- 10 yıl içinde 9-11 arasında büyük bir yüksek katlı yangını hatırlayan. Bina, birçok katta yapısal sorunlar / arıza olmadan 24 saatten fazla yandı. Bunu hatırlayan var mı? . Selam siten inan ki mükemmel, face de paylaştım , memo – 357

28. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bir Asya Pasifik ülkesinde +/- 10 yıl içinde 9-11 arasında büyük bir yüksek katlı yangını hatırlayan. Bina, birçok katta yapısal sorunlar / arıza olmadan 24 saatten fazla yandı. Bunu hatırlayan var mı? ” çok güzel. Selam siten yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 183

29. Bu konu : ” Bir Asya Pasifik ülkesinde +/- 10 yıl içinde 9-11 arasında büyük bir yüksek katlı yangını hatırlayan. Bina, birçok katta yapısal sorunlar / arıza olmadan 24 saatten fazla yandı. Bunu hatırlayan var mı? ” çok güzel. Slm sayfanız yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 378

30. Konya dan kimler var. Bir Asya Pasifik ülkesinde +/- 10 yıl içinde 9-11 arasında büyük bir yüksek katlı yangını hatırlayan. Bina, birçok katta yapısal sorunlar / arıza olmadan 24 saatten fazla yandı. Bunu hatırlayan var mı? . Merhabalar bu web sitesi yeminle hayran edici, twitter da paylaştım , ali – 285

31. Ardahan merkezden ben memo. selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha çok iyi, şukuladım 31-01-2021 20:47:06

32. Bu konu : ” Bir Asya Pasifik ülkesinde +/- 10 yıl içinde 9-11 arasında büyük bir yüksek katlı yangını hatırlayan. Bina, birçok katta yapısal sorunlar / arıza olmadan 24 saatten fazla yandı. Bunu hatırlayan var mı? ” çok güzel. Merhaba sayfa yeminle hayran edici, twitter da paylaştım , Hasan – 194

33. Sakarya merkezden ben . selamun aleyküm paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım 03-02-2021 00:13:32

34. Sakarya merkezden ben gaye. Mrb paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım 04-02-2021 13:52:25

35. Kocaeli dan kimler var. Bir Asya Pasifik ülkesinde +/- 10 yıl içinde 9-11 arasında büyük bir yüksek katlı yangını hatırlayan. Bina, birçok katta yapısal sorunlar / arıza olmadan 24 saatten fazla yandı. Bunu hatırlayan var mı? . selam arkadaşlar sayfa cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , hatice – 171

36. Kastamonu dan kimler var. Bir Asya Pasifik ülkesinde +/- 10 yıl içinde 9-11 arasında büyük bir yüksek katlı yangını hatırlayan. Bina, birçok katta yapısal sorunlar / arıza olmadan 24 saatten fazla yandı. Bunu hatırlayan var mı? . merhaba arkadaşlar web siten gerçekten dikkatimi çekti, tebrikler , mehmet – 435

37. Hakkari dan kimler var. Bir Asya Pasifik ülkesinde +/- 10 yıl içinde 9-11 arasında büyük bir yüksek katlı yangını hatırlayan. Bina, birçok katta yapısal sorunlar / arıza olmadan 24 saatten fazla yandı. Bunu hatırlayan var mı? . Selamın aleyküm web siten gerçekten dikkat çekici, sağolun , ali – 56

38. Selamlar web siten ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

39. Bu konu : ” Bir Asya Pasifik ülkesinde +/- 10 yıl içinde 9-11 arasında büyük bir yüksek katlı yangını hatırlayan. Bina, birçok katta yapısal sorunlar / arıza olmadan 24 saatten fazla yandı. Bunu hatırlayan var mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım , memo – 105

40. Bu konu : ” Bir Asya Pasifik ülkesinde +/- 10 yıl içinde 9-11 arasında büyük bir yüksek katlı yangını hatırlayan. Bina, birçok katta yapısal sorunlar / arıza olmadan 24 saatten fazla yandı. Bunu hatırlayan var mı? ” çok güzel. selamun aleyküm web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ziya – 97

41. Ağrı dan kimler var. Bir Asya Pasifik ülkesinde +/- 10 yıl içinde 9-11 arasında büyük bir yüksek katlı yangını hatırlayan. Bina, birçok katta yapısal sorunlar / arıza olmadan 24 saatten fazla yandı. Bunu hatırlayan var mı? . merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım , – 25

42. Bu konu : ” Bir Asya Pasifik ülkesinde +/- 10 yıl içinde 9-11 arasında büyük bir yüksek katlı yangını hatırlayan. Bina, birçok katta yapısal sorunlar / arıza olmadan 24 saatten fazla yandı. Bunu hatırlayan var mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler , ahmet – 422

43. Kastamonu dan kimler var. Bir Asya Pasifik ülkesinde +/- 10 yıl içinde 9-11 arasında büyük bir yüksek katlı yangını hatırlayan. Bina, birçok katta yapısal sorunlar / arıza olmadan 24 saatten fazla yandı. Bunu hatırlayan var mı? . Mrb web siteniz inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ahmet – 67

44. Sinop dan kimler var. Bir Asya Pasifik ülkesinde +/- 10 yıl içinde 9-11 arasında büyük bir yüksek katlı yangını hatırlayan. Bina, birçok katta yapısal sorunlar / arıza olmadan 24 saatten fazla yandı. Bunu hatırlayan var mı? . Merhaba sayfanız gerçekten hayran edici, şukuladım , memo – 359

45. Malatya dan kimler var. Bir Asya Pasifik ülkesinde +/- 10 yıl içinde 9-11 arasında büyük bir yüksek katlı yangını hatırlayan. Bina, birçok katta yapısal sorunlar / arıza olmadan 24 saatten fazla yandı. Bunu hatırlayan var mı? . Slm web siteniz ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım , mehmet – 245

46. Bu konu : ” Bir Asya Pasifik ülkesinde +/- 10 yıl içinde 9-11 arasında büyük bir yüksek katlı yangını hatırlayan. Bina, birçok katta yapısal sorunlar / arıza olmadan 24 saatten fazla yandı. Bunu hatırlayan var mı? ” çok güzel. Selam siteniz valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 123

47. Osmaniye merkezden ben memo. Selam herkese web sitesi harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 19-02-2021 06:42:04

48. Bu konu : ” Bir Asya Pasifik ülkesinde +/- 10 yıl içinde 9-11 arasında büyük bir yüksek katlı yangını hatırlayan. Bina, birçok katta yapısal sorunlar / arıza olmadan 24 saatten fazla yandı. Bunu hatırlayan var mı? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım inan ki güzel, linkedinde paylaştım , Aylin – 258

49. Kırıkkale merkezden ben mehmet. Merhabalar web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım 21-02-2021 05:33:06

50. Amasya dan kimler var. Bir Asya Pasifik ülkesinde +/- 10 yıl içinde 9-11 arasında büyük bir yüksek katlı yangını hatırlayan. Bina, birçok katta yapısal sorunlar / arıza olmadan 24 saatten fazla yandı. Bunu hatırlayan var mı? . Slm paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 249

51. Bu konu : ” Bir Asya Pasifik ülkesinde +/- 10 yıl içinde 9-11 arasında büyük bir yüksek katlı yangını hatırlayan. Bina, birçok katta yapısal sorunlar / arıza olmadan 24 saatten fazla yandı. Bunu hatırlayan var mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm siten vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım , ziya – 321

52. Merhaba herkese siteniz yeminle hayran edici, face de paylaştım

53. Iğdır merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfanız inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 04-03-2021 02:35:14

54. Bu konu : ” Bir Asya Pasifik ülkesinde +/- 10 yıl içinde 9-11 arasında büyük bir yüksek katlı yangını hatırlayan. Bina, birçok katta yapısal sorunlar / arıza olmadan 24 saatten fazla yandı. Bunu hatırlayan var mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım , Emine – 437

55. Bu konu : ” Bir Asya Pasifik ülkesinde +/- 10 yıl içinde 9-11 arasında büyük bir yüksek katlı yangını hatırlayan. Bina, birçok katta yapısal sorunlar / arıza olmadan 24 saatten fazla yandı. Bunu hatırlayan var mı? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 36

56. Ordu dan kimler var. Bir Asya Pasifik ülkesinde +/- 10 yıl içinde 9-11 arasında büyük bir yüksek katlı yangını hatırlayan. Bina, birçok katta yapısal sorunlar / arıza olmadan 24 saatten fazla yandı. Bunu hatırlayan var mı? . Merhabalar web siten harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , gaye – 70

57. Çankırı dan kimler var. Bir Asya Pasifik ülkesinde +/- 10 yıl içinde 9-11 arasında büyük bir yüksek katlı yangını hatırlayan. Bina, birçok katta yapısal sorunlar / arıza olmadan 24 saatten fazla yandı. Bunu hatırlayan var mı? . merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım , Hasan – 423

58. Bingöl merkezden ben memo. Selamlar paylaşımın gerçekten hayran edici, şukuladım 17-03-2021 23:09:43

59. Denizli merkezden ben ali. Selam herkese web siten inanılmaz çok güzel, şukuladım 20-03-2021 03:24:00

60. Bu konu : ” Bir Asya Pasifik ülkesinde +/- 10 yıl içinde 9-11 arasında büyük bir yüksek katlı yangını hatırlayan. Bina, birçok katta yapısal sorunlar / arıza olmadan 24 saatten fazla yandı. Bunu hatırlayan var mı? ” çok güzel. Selam siten harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım , doruk – 242

61. Ordu merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfanız valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 28-03-2021 22:03:17

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link