Bir Asyalı kadının bu videodan kasıtlı olarak burnunu üfleyip bir kamu park bankında sildiğinden bir şey geldi mi?

İşte video. Bir canlı akışta yakalandı ve daha fazla bilgi arıyorum. Akışın adını bilen var mı? Bu video ne zaman ve nerede çekildi (4 ay önce yüklendiğini biliyorum, ancak orijinal canlı akıştan bahsediyorum)? Bu hiç araştırıldı mı? Herkes ne dediğini söyleyebilir mi?

Bazı insanların bunun sahte bir video olduğunu iddia etmeye çalıştıklarını gördüm, bu doğru değil çünkü canlı. Diğer insanlar daha sonra bu adamın onu sadece tıklamalar için yapması için ödeme yaptığını iddia etmeye çalışırlar, ki bu da görebiliyordu ama aynı zamanda biraz gergin görünüyor.

Başka bir açıklama, bankta hapşırdığı ve ardından sildiğidir. Burnunu üflediği düşünülürse bu kesinlikle böyle değil ve daha sonra tezgahı ovmak için açık kısmı kullanıyor. Tezgâhı temizlemeye çalışsaydı, sümüğünü içine katlayacak ve dokunun kenarlarından birini kullanacaktı.

Bu videonun çok şüpheli olduğunu düşünüyorum, bu yüzden daha fazla bilgi arıyorum.

Eğer bütün bunlar üretilen bir salgınsa, Çinlilerin virüsü diğer ülkelerde fiziksel olarak insanlara yayma olasılığının dışına çıkmazdı.

Sanırım hepimiz bu videoda olup bitenlerin iğrenç ve sağlıksız olduğunu kabul edebiliriz. Zalim olup olmadığı henüz belirlenmemiştir.

“Bir Asyalı kadının bu videodan kasıtlı olarak burnunu üfleyip bir kamu park bankında sildiğinden bir şey geldi mi?” üzerine 56 yorum

1. Aydın merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar siteniz vallaha hayran edici, face de paylaştım 19-06-2020 22:47:28

2. Amasya merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım 30-06-2020 10:15:59

3. Kastamonu merkezden ben gaye. Merhabalar bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 10-07-2020 21:35:53

4. Bayburt merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 19-07-2020 11:21:22

5. Nevşehir merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar siteniz yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 27-07-2020 01:29:22

6. Kırşehir merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web siten yeminle hayran edici, facebookta paylaştım 28-07-2020 18:29:56

7. İzmir merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler 31-07-2020 22:00:53

8. Kırşehir merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun 02-08-2020 22:02:14

9. Ardahan merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşımın cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım 05-08-2020 07:20:49

10. Kütahya merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha hayran edici, teraziye tıkladım 14-08-2020 00:22:56

11. Bilecik merkezden ben Gürbüz. Merhaba web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 30-08-2020 23:46:23

12. Adıyaman merkezden ben gaye. Slm paylaşım valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 14-09-2020 16:52:29

13. Malatya merkezden ben hatice. Slm sayfan gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım 11-10-2020 15:48:16

14. Diyarbakır dan kimler var. Bir Asyalı kadının bu videodan kasıtlı olarak burnunu üfleyip bir kamu park bankında sildiğinden bir şey geldi mi? . Selamlar paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, saolun , ali – 236

15. Bu konu : ” Bir Asyalı kadının bu videodan kasıtlı olarak burnunu üfleyip bir kamu park bankında sildiğinden bir şey geldi mi? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz çok iyi, teşekkürler , gaye – 328

16. Ordu merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siten gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım 19-10-2020 21:11:35

17. Iğdır dan kimler var. Bir Asyalı kadının bu videodan kasıtlı olarak burnunu üfleyip bir kamu park bankında sildiğinden bir şey geldi mi? . Merhaba herkese web siten inan ki çok hoşuma gitti, sağolun , ali – 305

18. Bu konu : ” Bir Asyalı kadının bu videodan kasıtlı olarak burnunu üfleyip bir kamu park bankında sildiğinden bir şey geldi mi? ” çok güzel. Selam paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , – 424

19. Kilis merkezden ben Emine. selam arkadaşlar siten ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 24-10-2020 05:44:38

20. Kilis dan kimler var. Bir Asyalı kadının bu videodan kasıtlı olarak burnunu üfleyip bir kamu park bankında sildiğinden bir şey geldi mi? . Merhabalar web siten cidden dikkat çekici, şukuladım , gaye – 366

21. Bu konu : ” Bir Asyalı kadının bu videodan kasıtlı olarak burnunu üfleyip bir kamu park bankında sildiğinden bir şey geldi mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten inan ki hayran edici, facebookta paylaştım , ali – 237

22. Kilis dan kimler var. Bir Asyalı kadının bu videodan kasıtlı olarak burnunu üfleyip bir kamu park bankında sildiğinden bir şey geldi mi? . Merhabalar web siten inanki ilgi uyandırıcı, tebrikler , doruk – 411

23. Osmaniye dan kimler var. Bir Asyalı kadının bu videodan kasıtlı olarak burnunu üfleyip bir kamu park bankında sildiğinden bir şey geldi mi? . Selam paylaşım vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım , ahmet – 311

24. İstanbul dan kimler var. Bir Asyalı kadının bu videodan kasıtlı olarak burnunu üfleyip bir kamu park bankında sildiğinden bir şey geldi mi? . selam arkadaşlar paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, saolun , gaye – 393

25. Erzurum merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web sitesi vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım 24-10-2020 06:03:30

26. Iğdır merkezden ben ali. Slm paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 24-10-2020 06:09:06

ali için bir cevap yazın Cevabı iptal et