Kategoriler
Genel

Bir atılıma katlananlar (DMT / LSD / etcetera) veya herhangi bir psikoz geçirenler özel bir kavrayışa sahip olabilirler.

Lütfen beni dinle. Bir amcam var, hayatının çoğunluğu için metamfetamini kötüye kullandı. Buna rağmen, aşağı yukarı normaldi. Manik olduğu tek zaman meth’i her zamankinden daha fazla kullanmaya başladığı zamandı. Geçen yıl bir ara iki memur tarafından karşılandı ve onu ciddi şekilde dövdüler. O sırada 130 kilo civarındaydı ve subayların her ikisi de 250+ liradı. Politika bir yana, en tepeden sikildiğini söylemek gereksiz. Yıllarca süren uyuşturucu bağımlılığıyla birlikte, bu çok dayak o kadar vahşiydi ki bir tür şizofreni geliştirdi ve düşüşe geçti. Tüm bunlardan sonra manik devletlerde İncil’i yüksek sesle okumaya başladı, Ragnarok ve daha iyi bir dünya için iyilik ve kötülük arasındaki son savaştan bahsetti. Kesinlikle bir delinin tacizidir, ancak davranışları en kötüyken bazı tuhaf şeyler ortaya çıkmaya başladı. Onu gerçekten garajda tanıştığımı ilk fark ettiğimde, elbette nasıl olduğunu sordum. “Ah evet, oh evet harika iş yapıyordum, ben … Bildiğimden çok, daha önce bildiğimden çok daha fazlasını biliyorum” bu noktada onun berraklığı için umudumu kaybettim. Ama konuştuğumuzda “raegnarokr” dan iyilik ve kötülük savaşından bahsetmeye başladı. Cesurca thor’un onu izlediğini ve söylediği gibi KAPOW’u ilan etti. Yakınlarda bir aydınlatma civatası vardı. “Koruyucu” thor’dan bahsettiği gibi, o anda aydınlatmanın vurulmuş olması beni şaşırttı. Tesadüf mü bilmiyorum ama doğru mu? Yakında Çin ile ayak parmağı gitmek üzereyiz? Psikozdan bıkmış olan insanların bizden daha fazlasını bildikleri ihtimalini düşünen ilk kişi olamıyorum değil mi? Onun gibi insanlarla benzer bir deneyimi olan var mı? Ve eğer öyleyse, konuya olan inancınız nedir? Belki de çılgın zihinleri bizden çok daha fazla algılayabilir. Sadece bir düşünce.

“Bir atılıma katlananlar (DMT / LSD / etcetera) veya herhangi bir psikoz geçirenler özel bir kavrayışa sahip olabilirler.” için 10 yanıt

Balıkesir merkezden ben banu. selamun aleyküm sayfa inanki hayran bıraktı, face de paylaştım 03-07-2020 05:50:07

Zonguldak merkezden ben Emine. Merhabalar siten yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım 05-07-2020 15:32:00

Afyon merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşımın harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 10-07-2020 10:41:33

Ardahan merkezden ben banu. selam arkadaşlar siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 14-07-2020 13:29:08

Diyarbakır merkezden ben Gürbüz. Selam bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 23-07-2020 03:37:24

Adıyaman merkezden ben ahmet. Selam herkese web siteniz inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım 01-08-2020 06:26:16

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir