Bir bankayı soymak (silahsız) ve sadece size para vermelerini talep ederseniz varsayımsal olarak ne olurdu (ya da başka şeyler çirkinleşir)

Ayrıca bankaların yüzde kaçı aslında boya paketlerine sahip? Onlara HİÇBİR boya paketi söylemezseniz ya da geri döneceğim, bu adamın 3 parçalı bir seride söylediği gibi size boya paketi vermelerini engelleyecek misiniz? https: // “np” .reddit.com / r / IAmA / comments / 39b67t / im_a_retired_bank_robber_ama / 2005-06’da banka soygunu sanatını inceledim ve mükemmelleştirdim. Hiç yakalanmadım. Yine de hapse girdim, çünkü son soygunumdan yaklaşık beş ay sonra kendimi teslim aldım ve üç yıl ve biraz değişiklik yaptım.

[Edit: Thanks to /u/RandomNerdGeek for compiling commonly asked questions into three-part series below.]

Bölüm 1

Bölüm 2

3.Bölüm

İspat 1

İspat 2

İspat 3

heyecan

Facebook

Düzenle: Güncelleme bağlantıları.

Çoğunlukla veznedarı için gitti ve ana kasaya gitmeme zorluğunu değiştiren ‘tonoz’ değil mi? Ayrıca, medyayı vahşi yapmak için kimseye zarar gelmezse veya silah gösterilmezse haberler ne kadar yayılır?

Bir sonraki devlet, genellikle soygun haberleri, GERÇEKTEN dramatik olmadıkça ve silahsız banka soygununun yeterince dramatik olup olmadığından emin değilim.

Bir sürü küçük banka soygunu arpa bulanıklaşıyor ve ertesi gün gitti bunun sebebi nedir? Hapishane kaçışları ile aynı şekilde ‘öyle ve bu yüzden dışarı çıkmışlar’ diyecekler ama kapanma veya kitlesel arama yok ve makale ertesi gün yok oldu.

“Bir bankayı soymak (silahsız) ve sadece size para vermelerini talep ederseniz varsayımsal olarak ne olurdu (ya da başka şeyler çirkinleşir)” üzerine 33 yorum

1. Şanlıurfa merkezden ben Aylin. Mrb paylaşımınız inanılmaz çok iyi, teşekkürler 06-07-2020 06:19:23

2. Tekirdağ merkezden ben banu. Merhaba herkese web siteniz inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 06-07-2020 06:24:38

3. İzmir merkezden ben Gürbüz. Merhaba web sitesi vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 06-07-2020 06:25:41

4. Ardahan merkezden ben Gürbüz. Merhabalar bu web sitesi cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım 06-07-2020 06:27:37

5. Diyarbakır merkezden ben ahmet. Merhaba herkese siten yeminle hoşuma gitti, teşekkürler 06-07-2020 06:31:04

6. Van merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki güzel, face de paylaştım 02-10-2020 11:25:26

7. Çanakkale merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfan inan ki mükemmel, saolun 07-10-2020 12:16:50

Yorum yapın