İngiltere Merkez Bankası, bakanları bir merkez bankası dijital para biriminin “programlanabilir” olup olmadığına karar vermeye çağırdı ve sonuçta ihraççıya alıcı tarafından nasıl harcandığı üzerinde kontrol sağladı.

İngiltere Merkez Bankası direktörü Tom Mutton, Pazartesi günü düzenlediği bir konferansta, programlamanın gelecekteki herhangi bir merkez bankası dijital para biriminin önemli bir özelliği haline gelebileceğini ve paranın yalnızca bir şey olduğunda serbest bırakılmak üzere programlanacağını söyledi. “Bunun sosyal açıdan faydalı sonuçları olabilir, bir şekilde sosyal olarak zararlı olduğu görülen faaliyetleri engelleyebilir…”

https://www.telegraph.co.uk/business/2021/06/21/bank-england-tells-ministers-intervene-digital-currency-programming/

Ole SSCB süpermarketlerini hatırlatıyor.

https://youtu.be/t8LtQhIQ2AE

29 Comments

1. Kars dan kimler var. Bir başka komplo teorisi daha… gerçek oluyor… İngiltere Merkez Bankası’ndan Bakanlara: Dijital nakit olabilir . Selamlar siten inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , – 316

2. Ardahan dan kimler var. Bir başka komplo teorisi daha… gerçek oluyor… İngiltere Merkez Bankası’ndan Bakanlara: Dijital nakit olabilir . Mrb siteniz vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , doruk – 407

3. Slm paylaşımın valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Merhaba sayfan vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

5. elif yılmaz Reply

Hakkari dan kimler var. Bir başka komplo teorisi daha… gerçek oluyor… İngiltere Merkez Bankası’ndan Bakanlara: Dijital nakit olabilir . Mrb paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun , elif yılmaz – 174

6. Karaman merkezden ben gaye. Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler 29-06-2021 15:27:04

7. Bu konu : ” Bir başka komplo teorisi daha… gerçek oluyor… İngiltere Merkez Bankası’ndan Bakanlara: Dijital nakit olabilir ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi inanki dikkatimi çekti, sağolun , – 279

8. Karabük merkezden ben doruk. Mrb web sitesi inanki hayran edici, twitter da paylaştım 03-07-2021 21:27:09

9. Bu konu : ” Bir başka komplo teorisi daha… gerçek oluyor… İngiltere Merkez Bankası’ndan Bakanlara: Dijital nakit olabilir ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha çok iyi, teşekkürler , Aylin – 41

10. Amasya merkezden ben memo. Merhaba web sitesi valla dikkat çekici, saolun 13-07-2021 11:09:00

11. elif yılmaz Reply

Ardahan dan kimler var. Bir başka komplo teorisi daha… gerçek oluyor… İngiltere Merkez Bankası’ndan Bakanlara: Dijital nakit olabilir . Selam web siteniz vallaha billaha mükemmel, tebrikler , elif yılmaz – 311

12. merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten mükemmel, tebrikler

13. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

14. Ordu merkezden ben memo. selamun aleyküm siteniz valla dikkat çekici, tebrikler 22-07-2021 02:26:37

15. Afyon dan kimler var. Bir başka komplo teorisi daha… gerçek oluyor… İngiltere Merkez Bankası’ndan Bakanlara: Dijital nakit olabilir . Merhaba paylaşım gerçekten çok iyi, teşekkürler , memo – 352

16. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bir başka komplo teorisi daha… gerçek oluyor… İngiltere Merkez Bankası’ndan Bakanlara: Dijital nakit olabilir ” çok güzel. Merhaba herkese siten vallaha billaha iyi, şukuladım , Gürbüz – 480

17. Merhaba sayfanız valla hayran bıraktı, teşekkürler

18. Burdur merkezden ben ali. selam arkadaşlar web sitesi harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 15-08-2021 18:56:37

19. Gürbüz Reply

Denizli dan kimler var. Bir başka komplo teorisi daha… gerçek oluyor… İngiltere Merkez Bankası’ndan Bakanlara: Dijital nakit olabilir . selam arkadaşlar siten inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 213

20. Bu konu : ” Bir başka komplo teorisi daha… gerçek oluyor… İngiltere Merkez Bankası’ndan Bakanlara: Dijital nakit olabilir ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım , ziya – 14

21. Uşak merkezden ben ziya. Selam herkese sayfanız cidden çok iyi, linkedinde paylaştım 31-08-2021 19:51:42

22. Gaziantep merkezden ben ali. Selam siten inanki mükemmel, sosyal medyada paylaştım 01-09-2021 16:09:19

23. Balıkesir merkezden ben ali. Slm sayfan inanki hayran bıraktı, sağolun 02-09-2021 00:06:25

24. Bu konu : ” Bir başka komplo teorisi daha… gerçek oluyor… İngiltere Merkez Bankası’ndan Bakanlara: Dijital nakit olabilir ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım , gaye – 226

25. Bu konu : ” Bir başka komplo teorisi daha… gerçek oluyor… İngiltere Merkez Bankası’ndan Bakanlara: Dijital nakit olabilir ” çok güzel. Merhaba web siten inanki çok güzel, şukuladım , Aylin – 409

Write A Comment