Feragatname: Bu sadece kurgu / bulduğum bir varsayım. Bunun olacağına inanmıyorum, olursa Kanada’ya uçacağım.

Ardıllık çizgisi, eğer başkan ölürse veya aciz durumdaysa, Başkan Yardımcısı göreve gelirse, o zaman evin başkanı, geçici başkan yerine başkanın, o zaman bölümlerin sekreterleri olur. Yeni bir cumhurbaşkanının göreve başlama gününde henüz atanan sekreter bulunmadığından görevden alınırlar (göreve başlama etkinliğine atanan hayatta kalan, son başkanlar kabinesinin bir üyesidir).

Diyelim ki bu senaryo tamamlandı. Bir seçimi kaybettikten sonra (veya öncesinde) başkan, her ne pahasına olursa olsun iktidarı elinde tutmak istediğine karar verir.

Adım 1: Yapmak isteyecekleri ilk şey, çok sayıda insanı seçimin hileli veya bir şekilde berbat olduğuna ikna etmektir. Herkesin tam olarak inanması gerekmez, ancak insanların bazı şüpheleri olması / bazı şeylerin tuhaf olduğunu düşünmesi için yeterlidir.

Adım 2: Savunma Bakanlığı’ndaki pek çok kişiyi dalkavuklarla veya dediklerini yapacaklarına güvenebilecekleri kişilerle değiştirmek isteyeceklerdir. Belki onlara yeni bir hükümette gizlice güç / para teklif et. Genel olarak, yanlarında askeri liderliğe sahip olduklarından ve balistik füzeler gibi tüm varlıklarına erişebildiklerinden emin olun.

3. Adım: Açılış Gününde, bir sonraki yönetimin ardıl hattının ölümü veya ehliyetsiz kalmasıyla sonuçlanacak bir tür saldırı planlayacaklardı. Bu, Savunma Bakanlığı’ndaki arkadaşları tarafından yapılabilir. Askerlerin ateş açması veya sahte bayrak gibi doğrudan yapılabilir ve teröristleri suçlayabilir. Yanlış bayrak seçeneği, saldırıdan sonra işleri kolaylaştırır.

4. Adım: Gerçek müttefiklerinin kim olduğunu görmeleri gerekecek. Bu basit. Seçim sahtekarlığı veya başka herhangi bir temelsiz iddialarını kimin desteklediğini izlerlerdi. Ayrıca geçiş sürecinde kimin barikat kurduğunu da izler ve görürler. Bu insanlar yeni hükümetin kurulmasında önemli olacak.

Adım 5: Kendileri için en büyük tehdit oldukları için onları korkutmak için bir şekilde kaslarını Kongre’ye esnetmeleri gerekir. Bu, insanların desteğiyle yaptıkları önemli şeyleri engelleyerek, bize sırtlarını dönmüş gibi göstererek ya da destekçileri onları çok az şiddet uygulayarak (başarısızlıkla) şiddet uygulamaya teşvik etme gibi fiziksel olarak çeşitli yollarla yasal olarak yapılabilir. polis / askeri korumalardan anında muhalefet (veya mevcudiyet) yok. Bu, kongrenin yeni hükümete uygun olmasını teşvik edecektir.

Adım 6: O ordunun kontrolünde olduklarından ve (halktan ve hükümet yetkililerinden) uyumu sağlamak ve geniş çaplı saldırıları önlemek için komplo için ihtiyaç duyulacağından, Açılış Günü’nde büyük bir askeri varlığa sahip olmak için bir neden bulmaları gerekecektir. ölçek kargaşası.

7. Adım: Olay örgüsünü gerçekleştireceklerdi. (Bu varsayımın geri kalanı için yanlış bayrak versiyonunu tartışacağım)

Adım 8: Başarılı bir komplonun ardından halka ve hükümetin geri kalanına, anayasaya aykırı olsa bile iktidarda kalmaları için neden haklı oldukları konusunda konuşmaları gerekecek (sizi destekleyecek veya sessiz kalacak bir Yüksek Mahkemeye sahip olmak çok önemlidir. ). Sanırım “Burada olanlar yıkıcı bir terörist saldırıdır. Şu anda kimin sorumlu olduğunu bilmiyoruz ama araştırıyoruz (terörist grupları / düşman ülkeleri ekleyin). Anayasal olarak haklı ve adil bir şekilde seçilmiş bir halef bulana kadar başkan vekili olarak kalacağım. Özgür ve adil bir seçimde on milyonlarca kişi tarafından oylandım ve demokrasiye önderlik etmek için tek seçeneğim benim. Kimse Kongre tarafından bir başkan atanmasını istemez. Bu saldırıya yanıt olarak, Amerikan halkının güvenliğini ve ulusun egemenliğini korumak için gerekli görüldüğünde sıkıyönetim başlattık. Askerlerimiz tarafından başka bir saldırı olarak yanlış yorumlanabileceğinden, herkesin evinde kalması ve herhangi bir rahatsızlığa neden olmaması önemlidir. Saldırıdan sorumlu bulunanlar veya onlara herhangi bir şekilde yardım edenler, ülkemizin tüm gücüyle karşı karşıya kalacak. Adalet sağlanana kadar gece gündüz çalışacağım. Lütfen sakin ol, tanrı Amerika’yı korusun “

Adım 9: Kongre’nin toplanmasını önlemek için ellerinden geleni yapmaları gerekecek. Böyle bir durumda senato geçici bir başkan atayabilir veya kongre yeni bir başkan atayabilir ve “başkan vekili” görevden alınır. Kongrenin er ya da geç tüm yetkilerinin elinden alınması gerekecekti.

Adım 10: İnsanlar üzerinde çalışmaları gerekecek. Birçoğu çok şüpheci olacaktır. Hatta askeri üyeler ve valiler gibi yerel olarak seçilmiş kişiler. Askeri sorun, cumhurbaşkanının tüm muhaliflerin hapsedilmesini veya ihanetten idam edilmesini emretmesiyle kolayca çözülebilir. Valinin, askeri güçle (sıkıyönetimden zaten var olan) gücünün elinden alınması ya da uymadığı takdirde değiştirilmesi gerekecekti. İnsanları ikna etmek çok zor olurdu (özellikle 2A ile). Zaten sonuna kadar onları destekleyen çok sayıda insan var, bu yüzden onlar için endişelenmelerine gerek yok. Diktatörün insanları sakinleştirmek için binlerce dolarlık afet yardımı gibi ücretsiz şeyler vermesi gerekecekti. İnsanlardan veya medyadan (özellikle şiddet içeriyorsa veya siyasi muhalefetten) gelen tüm büyük muhalefetlerin sert bir şekilde kırılması gerekecektir. Diktatörün ayrıca anayasal özgürlükleri ortadan kaldırmaya başlaması gerekir. Sıkıyönetim ve kitlesel gözetleme altında bu kolay olurdu. Sosyal medya, mesajlar veya sicildeki silah sahipleri aracılığıyla muhalefet bulabilir ve yanlarına asker asabilir / gerekirse tutuklayabilirler.

Adım 11: Diktatör, Yüksek Mahkeme’yi feshedecek / askıya alacak ve yetkilerini emecek, böylece anayasayı güçsüz ve onunla birlikte Amerikan demokrasisi yapacaktı.

Adım 12: Diktatör asla başka bir seçime izin vermez, sıkıyönetim yasasını asla kaldırmaz ve saldırıyı muhaliflerine suçlamaz.

Bu konudaki düşüncelerinizi bana bildirin! Umarım onu ​​yazarken benim kadar eğlendiniz. Umarım hükümet bunu imkansız kılmak için ardıl boşluğu kapatır. Ayrıca bunu yapabileceğinden korktuğunuz insanlara oy vermeyin.

Author

32 Comments

1. Bu konu : ” Bir başkan, bir Göreve Başlama Günü darbesini nasıl yapabilir? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ali – 313

2. Zonguldak merkezden ben doruk. Selamlar web siten süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım 14-01-2021 02:54:12

3. Bu konu : ” Bir başkan, bir Göreve Başlama Günü darbesini nasıl yapabilir? ” çok güzel. Slm sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Hasan – 357

4. Trabzon dan kimler var. Bir başkan, bir Göreve Başlama Günü darbesini nasıl yapabilir? . Selamın aleyküm siteniz gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Aylin – 13

5. Bu konu : ” Bir başkan, bir Göreve Başlama Günü darbesini nasıl yapabilir? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 368

6. Afyon dan kimler var. Bir başkan, bir Göreve Başlama Günü darbesini nasıl yapabilir? . Mrb web sitesi vallaha billaha iyi, teşekkürler , – 422

7. selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım

8. Bu konu : ” Bir başkan, bir Göreve Başlama Günü darbesini nasıl yapabilir? ” çok güzel. Selam paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , mehmet – 357

9. Bitlis dan kimler var. Bir başkan, bir Göreve Başlama Günü darbesini nasıl yapabilir? . Slm siteniz inan ki çok iyi, teşekkürler , ali – 397

10. Eskişehir merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web sitesi inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 14-01-2021 03:30:11

11. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bir başkan, bir Göreve Başlama Günü darbesini nasıl yapabilir? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım , Gürbüz – 25

12. Kilis dan kimler var. Bir başkan, bir Göreve Başlama Günü darbesini nasıl yapabilir? . Merhaba herkese siten yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Hasan – 15

13. Hatay merkezden ben ali. Mrb sayfa inan ki mükemmel, şukuladım 14-01-2021 23:27:22

14. Bu konu : ” Bir başkan, bir Göreve Başlama Günü darbesini nasıl yapabilir? ” çok güzel. Merhaba paylaşım gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım , memo – 161

15. selamun aleyküm web siteniz cidden mükemmel, face de paylaştım

16. Çankırı merkezden ben gaye. Selam herkese sayfanız valla çok güzel, tebrikler 15-01-2021 14:52:09

17. Karabük merkezden ben emin. Slm web siteniz valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım 21-01-2021 23:17:06

18. Bu konu : ” Bir başkan, bir Göreve Başlama Günü darbesini nasıl yapabilir? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız valla mükemmel, saolun , ziya – 52

19. Bu konu : ” Bir başkan, bir Göreve Başlama Günü darbesini nasıl yapabilir? ” çok güzel. Selam siten ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım , ali – 39

20. Adana merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web siten gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler 25-01-2021 16:38:08

21. Trabzon merkezden ben emin. Slm sayfa valla hayran edici, sağolun 04-02-2021 11:46:56

22. Kars merkezden ben Aylin. Merhaba siten ciddiyim dikkat çekici, sağolun 27-02-2021 12:49:45

23. Çanakkale dan kimler var. Bir başkan, bir Göreve Başlama Günü darbesini nasıl yapabilir? . Selam paylaşımınız vallaha dikkat çekici, teraziye tıkladım , ali – 112

24. Karabük merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web sitesi inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım 01-03-2021 14:45:50

25. Bu konu : ” Bir başkan, bir Göreve Başlama Günü darbesini nasıl yapabilir? ” çok güzel. Selam herkese sayfa harbiden hayran bıraktı, teşekkürler , hatice – 346

26. Selam herkese web siten inanılmaz çok iyi, tebrikler

27. Adana dan kimler var. Bir başkan, bir Göreve Başlama Günü darbesini nasıl yapabilir? . selam arkadaşlar web sitesi vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , mehmet – 426

28. Bu konu : ” Bir başkan, bir Göreve Başlama Günü darbesini nasıl yapabilir? ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi vallaha mükemmel, facebookta paylaştım , gaye – 225

29. elif yılmaz Reply

Manisa merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşım cidden hayran bıraktı, teşekkürler 12-04-2021 04:58:49

30. Bingöl dan kimler var. Bir başkan, bir Göreve Başlama Günü darbesini nasıl yapabilir? . Selamın aleyküm web siten yeminle çok güzel, şukuladım , ziya – 363

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link