Dikkatli olun. BTC’de $$$ varsa, şimdi çıkarın, yakında çökecek.

Blok zinciri çok uzadı. Ağlar bunu kaldıramaz ve şimdi sadece 1 ayda iki kez iki kat harcama yapıyoruz.

Her zaman amaç buydu. Gen bloğu mesajını hatırlayın. İntikam şimdi gerçekleşiyor. İneceklerini sanıyorlar.

Btc çöktüğünde onlar da

Author

13 Comments

1. Isparta merkezden ben Aylin. Merhaba sayfan vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım 29-01-2021 14:50:39

2. Bartın merkezden ben Emine. Merhaba siten süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 29-01-2021 15:36:03

3. Gürbüz Reply

Selamlar sayfan inanki çok güzel, twitter da paylaştım

4. İstanbul merkezden ben mehmet. Slm siten süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım 29-01-2021 20:27:26

5. Batman merkezden ben doruk. Merhabalar siten vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 30-01-2021 04:50:48

6. Bu konu : ” Bir Bitcoin çifte harcama daha az önce gerçekleşti ” çok güzel. Slm web sitesi gerçekten güzel, teraziye tıkladım , doruk – 366

7. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki çok iyi, facebookta paylaştım

8. Antalya dan kimler var. Bir Bitcoin çifte harcama daha az önce gerçekleşti . Merhabalar paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 280

9. Bu konu : ” Bir Bitcoin çifte harcama daha az önce gerçekleşti ” çok güzel. Selam siten gerçekten hayran bıraktı, tebrikler , emin – 228

10. Afyon dan kimler var. Bir Bitcoin çifte harcama daha az önce gerçekleşti . Merhaba sayfan gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , – 458

11. Kütahya dan kimler var. Bir Bitcoin çifte harcama daha az önce gerçekleşti . Selamın aleyküm sayfan inan ki hayran bıraktı, şukuladım , ziya – 373

12. Hakkari dan kimler var. Bir Bitcoin çifte harcama daha az önce gerçekleşti . Merhaba herkese siteniz harbiden çok iyi, face de paylaştım , Aylin – 2

13. Bu konu : ” Bir Bitcoin çifte harcama daha az önce gerçekleşti ” çok güzel. Mrb sayfanız valla güzel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 249

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link