Geçen yılın başından beri 4 eyalette bulundum. Partilere gittim.. Plajlara gittim.. Hepsi orta dereceli semptomlar yaşayan Covid için “pozitif” insanların arasındaydım.

SIFIR saat haber istasyonunu izledim ve gerçekten sadece Facebook ve Instagram silindiğinden beri Reddit’te çıldıran insanları deneyimledim.

Yine de herkesin bir gecede CNN Tıp Okulu’ndan mezun olduğu ve ücretli propaganda uzmanlarından gördükleri kusarak saçmalıkların döküldüğü görülüyor. Dünyanın her yerinde boktan ötesi bir şeyin olduğunu düşünmeye cesaret edemiyorum.

Avustralya’ya bakın.. bu kadar yüksek bir iyileşme başarı oranına sahip bir virüse uygun yanıt gibi mi görünüyor? Burada eyaletlerde defalarca kale direklerini geri ittiler. Geri çağrılan PCR testleri. Neler olup bittiğini sorgulayan saygıdeğer Dr ve Bilim Adamlarını susturdular.

Aniden bu Capitol memurları kendilerini öldürüyorlar. Dünyanın, önde gelen Dünya liderleri arasındaki en uğursuz Pedofil yüzüğünü nasıl ortaya çıkarmak üzere olduğunu hatırlıyor musunuz? evet ben de. Tutuklandığından beri Ghislaine Maxwell’in görüldüğünden bile emin değilim.

Sizleri uyanın ve Kool yardımını içmeyi bırakmaya çağırıyorum. Şu anda savaştayız ve vicdanımıza ve duygularımıza saldırıyorlar. Komşuları ve aileyi birbirine düşürmek. olarak selamladığın insanlar uzmanlar ve profesyoneller aslında bizim kahrolası düşmanlarımız.

Aşı yaptırmamayı seçerlerse insanlara saldırmayı bırakın. Deneysel bir tane. Bu pislikler sayıları ne kadar doldurursa doldursun, insanlar sokaklara dökülmüyor. Korkunuz üzerine bahse giriyorlar. İnsanların grip aşısı olması umrunda değildi. Bir aşının hastalığa karşı bağışık olacağın anlamına geldiğini hatırlıyor musun?

WEF Elite’in A New Normal ifadesini icat etmesinin bir nedeni var ve bunun bildiğimiz şeylere geri dönmekle hiçbir ilgisi yok. Seni kukla gibi oynuyorlar ve sen bunun farkında bile değilsin.

22 Comments

1. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim iyi, teraziye tıkladım

2. Bu konu : ” Bir buçuk yılı aşkın bir süre geçti ve hala bana bunun en az bunun kadar ciddi olduğunun inkar edilemez bir kanıtı gösterildi. ” çok güzel. Selamlar paylaşım inanki dikkat çekici, face de paylaştım , Emine – 274

3. Merhabalar sayfanız valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım

4. Gürbüz Reply

Kilis merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşım valla çok hoşuma gitti, sağolun 09-08-2021 10:52:45

5. Antalya merkezden ben banu. Merhaba herkese sayfa vallaha güzel, linkedinde paylaştım 10-08-2021 06:07:55

6. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

7. elif yılmaz Reply

Şırnak merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web siteniz cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım 10-08-2021 14:42:06

8. Adıyaman merkezden ben banu. Mrb web siteniz harbiden iyi, saolun 14-08-2021 05:57:46

9. Aksaray merkezden ben Aylin. Selamlar siten inanılmaz güzel, teşekkürler 16-08-2021 06:24:36

10. Trabzon dan kimler var. Bir buçuk yılı aşkın bir süre geçti ve hala bana bunun en az bunun kadar ciddi olduğunun inkar edilemez bir kanıtı gösterildi. . Selam herkese siteniz yeminle hoşuma gitti, saolun , ali – 14

11. Kilis merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siten inanki dikkatimi çekti, sağolun 25-08-2021 12:40:38

12. elif yılmaz Reply

Bursa merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun 25-08-2021 21:36:40

13. Siirt merkezden ben Emine. selamun aleyküm siteniz vallaha güzel, tebrikler 25-08-2021 23:57:25

14. Bu konu : ” Bir buçuk yılı aşkın bir süre geçti ve hala bana bunun en az bunun kadar ciddi olduğunun inkar edilemez bir kanıtı gösterildi. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Emine – 206

15. Bu konu : ” Bir buçuk yılı aşkın bir süre geçti ve hala bana bunun en az bunun kadar ciddi olduğunun inkar edilemez bir kanıtı gösterildi. ” çok güzel. Merhaba herkese siten inan ki çok iyi, facebookta paylaştım , ziya – 2

16. Bu konu : ” Bir buçuk yılı aşkın bir süre geçti ve hala bana bunun en az bunun kadar ciddi olduğunun inkar edilemez bir kanıtı gösterildi. ” çok güzel. Slm paylaşımın vallaha güzel, saolun , mehmet – 341

17. Isparta dan kimler var. Bir buçuk yılı aşkın bir süre geçti ve hala bana bunun en az bunun kadar ciddi olduğunun inkar edilemez bir kanıtı gösterildi. . Merhabalar siten inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım , ahmet – 73

18. elif yılmaz Reply

Karabük merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web siten inanılmaz güzel, teraziye tıkladım 11-09-2021 16:56:03

19. Bu konu : ” Bir buçuk yılı aşkın bir süre geçti ve hala bana bunun en az bunun kadar ciddi olduğunun inkar edilemez bir kanıtı gösterildi. ” çok güzel. Mrb web siteniz süper ötesi iyi, saolun , Hasan – 234

20. Isparta merkezden ben doruk. Selam herkese siteniz vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 24-09-2021 18:41:37

21. Bartın merkezden ben ziya. selam arkadaşlar bu web sitesi inanki mükemmel, saolun 26-09-2021 13:33:37

Write A Comment