https://www.ouest-france.fr/pays-de-la-loire/maine-et-loire/pres-d-angers-la-fleuriste-enferme-a-double-tour-un-colosse-desoriente- dans-son-magasin-188cd86e-e983-11eb-89e6-1dd7ac0e3ad2

(Google translate) Bu Viking benzeri bir adam 20 Temmuz 2021 Salı günü Louroux-Béconais’de Angers yakınlarındaki küçük çiçekçide saat 16.00 sıralarında Yaklaşık 2 m boyunda, 100 kg’ın üzerinde, mavi gözlü ve uzun saç, adam heybetli. Çiçekçiyi tehlikede hissettiği noktaya kadar etkileyen bir yapı. Adam girdikten sonra kapıyı arkasından kapatırken, pazarlamacı yardım çağırmadan önce onu arka odaya, tezgahın arkasına iki kez kilitlemeyi başardı.

“Yanlış bir şey yapmadı”

Angers şirketinin jandarmaları olay yerinde herhangi bir ihlal tespit edemedi. Nereden gelebileceğini bilmiyoruz. Çok fazla kargaşa vardı ama yanlış bir şey yapmadı. Angers savcısı Eric Bouillard, yardım için kibarca beklediğini açıklıyor.

Bu adamın kim olduğu hala görülüyor. Yönü şaşırmış görünüyor, konuşmuyor ya da çok az… Bu Salı akşamı adamın kimliği tespit edilememişti. Parmak izleri bilinen herhangi bir kişiyle eşleşmiyor. Jandarma tarafından desteklenen daha sonra hastaneye kaldırıldı. Oraya nasıl geldiğini ve kim olduğunu bulmaya çalışacağız. O kaçtı mı? Kaza mı geçirdi? Bu tamamen kafası karışmış kişiyi bırakamayız, diyor savcı.

26 Comments

1. Bu konu : ” Bir çiçekçide kilitli parmak izleri kimseye uymayan, aklı karışmış Viking benzeri bir adam. ” çok güzel. Merhaba siten harbiden mükemmel, teşekkürler , ali – 221

2. Kocaeli dan kimler var. Bir çiçekçide kilitli parmak izleri kimseye uymayan, aklı karışmış Viking benzeri bir adam. . Merhaba herkese siten vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım , emin – 387

3. Kastamonu dan kimler var. Bir çiçekçide kilitli parmak izleri kimseye uymayan, aklı karışmış Viking benzeri bir adam. . selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım , mehmet – 19

4. elif yılmaz Reply

Uşak dan kimler var. Bir çiçekçide kilitli parmak izleri kimseye uymayan, aklı karışmış Viking benzeri bir adam. . selamun aleyküm web siten inanılmaz hayran edici, saolun , elif yılmaz – 97

5. Selam herkese paylaşımınız harbiden dikkat çekici, tebrikler

6. Bu konu : ” Bir çiçekçide kilitli parmak izleri kimseye uymayan, aklı karışmış Viking benzeri bir adam. ” çok güzel. Selam sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun , mehmet – 323

7. Kırklareli merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfanız inan ki dikkat çekici, şukuladım 30-07-2021 17:27:10

8. Ağrı merkezden ben memo. selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha çok güzel, şukuladım 01-08-2021 00:10:23

9. Bu konu : ” Bir çiçekçide kilitli parmak izleri kimseye uymayan, aklı karışmış Viking benzeri bir adam. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa inanki çok güzel, teşekkürler , doruk – 226

10. Eskişehir dan kimler var. Bir çiçekçide kilitli parmak izleri kimseye uymayan, aklı karışmış Viking benzeri bir adam. . selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim güzel, saolun , gaye – 60

11. Kilis merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler 13-08-2021 11:59:57

12. Bilecik dan kimler var. Bir çiçekçide kilitli parmak izleri kimseye uymayan, aklı karışmış Viking benzeri bir adam. . Selamlar sayfanız vallaha hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 211

13. selamun aleyküm sayfan gerçekten mükemmel, face de paylaştım

14. Hatay merkezden ben Aylin. Selamlar paylaşımın inanılmaz çok iyi, teşekkürler 20-08-2021 16:33:32

15. Ordu merkezden ben gaye. Selam paylaşımınız vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 22-08-2021 17:37:42

16. Aydın merkezden ben emin. Slm siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 26-08-2021 20:14:58

17. Hakkari dan kimler var. Bir çiçekçide kilitli parmak izleri kimseye uymayan, aklı karışmış Viking benzeri bir adam. . merhaba arkadaşlar sayfa valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 287

18. Malatya merkezden ben mehmet. Selam sayfan inan ki hayran edici, şukuladım 01-09-2021 11:29:26

19. elif yılmaz Reply

Mrb web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

20. Bilecik dan kimler var. Bir çiçekçide kilitli parmak izleri kimseye uymayan, aklı karışmış Viking benzeri bir adam. . Selam herkese web siten valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım , – 31

21. Osmaniye merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 10-09-2021 03:41:41

22. Bu konu : ” Bir çiçekçide kilitli parmak izleri kimseye uymayan, aklı karışmış Viking benzeri bir adam. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ahmet – 40

23. Merhabalar paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım

24. Van merkezden ben memo. selam arkadaşlar sayfa inan ki hayran edici, twitter da paylaştım 24-09-2021 08:50:12

Write A Comment