Bir “çılgın Trump destekçisinin” Biden’a suikast düzenlemesi ne kadar sürer? Zaten o sadece bir kukla ve anlatılarının ikinci değişikliği yok etmesi için mükemmel olurdu. Bence Demokratlar Biden’a suikast düzenleyebilir ve bir iç savaşı ateşlemek için onu bir Trump destekçisini suçlayabilir.

İçine gireceğimiz bir sonraki savaşın muhtemelen bir iç savaş olacağını ve Biden’ın suikasta kurban gitmesiyle başlayacağını, suikastın bir Trump destekçisine sabitlenmesiyle başlayacağını, bunu halkların silahlarını almak için kullanacağını ve ardından bir iç savaşı tetikleyeceğini düşünüyorum.

Henüz suikasta kurban gitmediğine inanmak oldukça zor ama yine de onu resmi olarak göreve getirmeleri gerekiyor, göreve başlamadan hemen önce suikasta kurban gitmesi, davaları için şehit olmasını sağlayacaktır. Bu gerçeğin çok kötü yazılmış bir senaryo haline geldiğini hissediyorum ve bu anlatım onların gündemlerine uyacak. Kanımca en önemli öncelikleri ve mutlak zaferlerinin anahtarı, ikinci değişikliği yok etmek ve insanları savunma araçlarına almaktır. Bu tahmini bir kenara atacağımı düşündüm.

“Bir “çılgın Trump destekçisinin” Biden’a suikast düzenlemesi ne kadar sürer? Zaten o sadece bir kukla ve anlatılarının ikinci değişikliği yok etmesi için mükemmel olurdu. Bence Demokratlar Biden’a suikast düzenleyebilir ve bir iç savaşı ateşlemek için onu bir Trump destekçisini suçlayabilir.” üzerine 12 yorum

1. Samsun dan kimler var. Bir “çılgın Trump destekçisinin” Biden’a suikast düzenlemesi ne kadar sürer? Zaten o sadece bir kukla ve anlatılarının ikinci değişikliği yok etmesi için mükemmel olurdu. Bence Demokratlar Biden’a suikast düzenleyebilir ve bir iç savaşı ateşlemek için onu bir Trump destekçisini suçlayabilir. . Mrb sayfanız valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 209

2. Bu konu : ” Bir “çılgın Trump destekçisinin” Biden’a suikast düzenlemesi ne kadar sürer? Zaten o sadece bir kukla ve anlatılarının ikinci değişikliği yok etmesi için mükemmel olurdu. Bence Demokratlar Biden’a suikast düzenleyebilir ve bir iç savaşı ateşlemek için onu bir Trump destekçisini suçlayabilir. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , memo – 255

3. Antalya dan kimler var. Bir “çılgın Trump destekçisinin” Biden’a suikast düzenlemesi ne kadar sürer? Zaten o sadece bir kukla ve anlatılarının ikinci değişikliği yok etmesi için mükemmel olurdu. Bence Demokratlar Biden’a suikast düzenleyebilir ve bir iç savaşı ateşlemek için onu bir Trump destekçisini suçlayabilir. . Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 131

4. Bingöl dan kimler var. Bir “çılgın Trump destekçisinin” Biden’a suikast düzenlemesi ne kadar sürer? Zaten o sadece bir kukla ve anlatılarının ikinci değişikliği yok etmesi için mükemmel olurdu. Bence Demokratlar Biden’a suikast düzenleyebilir ve bir iç savaşı ateşlemek için onu bir Trump destekçisini suçlayabilir. . selam arkadaşlar paylaşım inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ahmet – 457

5. Bu konu : ” Bir “çılgın Trump destekçisinin” Biden’a suikast düzenlemesi ne kadar sürer? Zaten o sadece bir kukla ve anlatılarının ikinci değişikliği yok etmesi için mükemmel olurdu. Bence Demokratlar Biden’a suikast düzenleyebilir ve bir iç savaşı ateşlemek için onu bir Trump destekçisini suçlayabilir. ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım , Emine – 319

6. Ordu dan kimler var. Bir “çılgın Trump destekçisinin” Biden’a suikast düzenlemesi ne kadar sürer? Zaten o sadece bir kukla ve anlatılarının ikinci değişikliği yok etmesi için mükemmel olurdu. Bence Demokratlar Biden’a suikast düzenleyebilir ve bir iç savaşı ateşlemek için onu bir Trump destekçisini suçlayabilir. . Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım , ali – 218

7. Bu konu : ” Bir “çılgın Trump destekçisinin” Biden’a suikast düzenlemesi ne kadar sürer? Zaten o sadece bir kukla ve anlatılarının ikinci değişikliği yok etmesi için mükemmel olurdu. Bence Demokratlar Biden’a suikast düzenleyebilir ve bir iç savaşı ateşlemek için onu bir Trump destekçisini suçlayabilir. ” çok güzel. Slm paylaşım inan ki güzel, face de paylaştım , Hasan – 207

8. Bu konu : ” Bir “çılgın Trump destekçisinin” Biden’a suikast düzenlemesi ne kadar sürer? Zaten o sadece bir kukla ve anlatılarının ikinci değişikliği yok etmesi için mükemmel olurdu. Bence Demokratlar Biden’a suikast düzenleyebilir ve bir iç savaşı ateşlemek için onu bir Trump destekçisini suçlayabilir. ” çok güzel. Merhabalar siteniz ciddiyim dikkat çekici, tebrikler , mehmet – 376

9. Hakkari dan kimler var. Bir “çılgın Trump destekçisinin” Biden’a suikast düzenlemesi ne kadar sürer? Zaten o sadece bir kukla ve anlatılarının ikinci değişikliği yok etmesi için mükemmel olurdu. Bence Demokratlar Biden’a suikast düzenleyebilir ve bir iç savaşı ateşlemek için onu bir Trump destekçisini suçlayabilir. . Selam herkese web sitesi süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler , mehmet – 256

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link