Bu gerçekleştiğinde, mevcut sistemlerimizi kullanarak hesap verebilirliğin tamamen ortadan kalkacağı zemini halihazırda iktidarda olanlar yaratmış olacaktır. başka bir deyişle, kendilerini sorumlu tutacak kurumları yakmış olacaklar. Kendinizi bir köşeye sıkıştırdığınızda ve sizi orada tutan makineyi ortadan kaldırmanız gerektiğinde mantıklıdır.

hukuk devleti zor kazanılır. Kolektifin gücü zor kazanılır. Kısmen var, çünkü pislikler otoriteyi kötüye kullanmayı seviyor ve kontrol edilmeleri gerekiyor. Onu attığınızda, o pisliklerin yanına kâr kalmasına izin veriyorsunuz.

belki de örf ve adet hukukunun uygulanmasında bazı tazeleme kursları daha yaygın olmalıdır.

…BuckStonewheat tarafından gönderildi
[comments]

25 Comments

1. Bu konu : ” bir çöküş hakkında küçük küçük detay ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 166

2. Bu konu : ” bir çöküş hakkında küçük küçük detay ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , emin – 12

3. Bu konu : ” bir çöküş hakkında küçük küçük detay ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız valla güzel, twitter da paylaştım , doruk – 260

4. elif yılmaz Reply

Aydın merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese paylaşımın vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım 14-08-2021 01:44:37

5. Artvin dan kimler var. bir çöküş hakkında küçük küçük detay . Slm web siten vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , hatice – 422

6. Antalya dan kimler var. bir çöküş hakkında küçük küçük detay . Slm paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler , emin – 433

7. Tekirdağ dan kimler var. bir çöküş hakkında küçük küçük detay . Selam paylaşım vallaha hoşuma gitti, saolun , ali – 233

8. İstanbul dan kimler var. bir çöküş hakkında küçük küçük detay . Selamlar web siten ciddiyim mükemmel, şukuladım , memo – 446

9. Aydın dan kimler var. bir çöküş hakkında küçük küçük detay . Slm web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Aylin – 109

10. Ordu dan kimler var. bir çöküş hakkında küçük küçük detay . Selamın aleyküm web siten vallaha billaha mükemmel, tebrikler , memo – 26

11. Mersin dan kimler var. bir çöküş hakkında küçük küçük detay . selamun aleyküm siten cidden güzel, saolun , hatice – 166

12. Bu konu : ” bir çöküş hakkında küçük küçük detay ” çok güzel. Slm bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , – 459

13. Trabzon merkezden ben ziya. Merhaba herkese web siten yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 19-08-2021 20:19:06

14. Bu konu : ” bir çöküş hakkında küçük küçük detay ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inan ki hoşuma gitti, teşekkürler , ahmet – 295

15. Ardahan merkezden ben ali. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha iyi, saolun 23-08-2021 13:35:34

16. Malatya merkezden ben . selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 26-08-2021 20:15:06

17. Bu konu : ” bir çöküş hakkında küçük küçük detay ” çok güzel. Selam herkese siteniz cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 96

18. Kayseri merkezden ben ali. Selam paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 31-08-2021 18:15:50

19. Bu konu : ” bir çöküş hakkında küçük küçük detay ” çok güzel. Mrb paylaşımın inanki güzel, saolun , Gürbüz – 50

20. Eskişehir dan kimler var. bir çöküş hakkında küçük küçük detay . Selamlar sayfa harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 295

21. elif yılmaz Reply

Tekirdağ dan kimler var. bir çöküş hakkında küçük küçük detay . merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 485

22. Muş dan kimler var. bir çöküş hakkında küçük küçük detay . Selamlar siten gerçekten mükemmel, sağolun , hatice – 110

23. Aydın merkezden ben gaye. Merhabalar web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 24-09-2021 17:40:00

Write A Comment