İş arkadaşımın annesi kısa süre önce vefat etti ve COVID kısıtlamaları nedeniyle annesini görmesine izin verilmedi. Her ikisi de zaten aşılanmıştı ve COVID olmadığına dair kanıtla haftada iki kez iş yerinde test yaptırmamız gerekiyor. Yine de annesini görmesine izin vermediler ve şimdi her zaman bunun için ağlıyor.

Gittiğim her yerde maske ve gözlük takmaktan bıktım,% 95 bağışıklığım olan ve dürüst olmak gerekirse etkinlikleri hakkında bazı şüpheli verileri olan bir hastalık için. Maskelerin işe yaradığı doğru olsa bile COVID astronomik olarak yüksek bir hayatta kalma oranına sahiptir.

Biz sosyal yaratıklarız. Bizler de özgür insanlarız. Yine de kendimi özgür hissetmiyorum ve görünüşe göre iktidardaki insanlar bu işi sonsuza dek devam ettirmek için bahaneler bulmaya devam ediyor. Eğriyi düzeltmek için iki hafta ve işte buradayız.

ARTIK ACİL GÜCÜN OLMAMASI için bir tarihe ihtiyacımız var. BİZE TARİH VERİN!

Author

39 Comments

1. Bu konu : ” Bir COVID Acil Durum Gücü Son Kullanma Tarihine İhtiyacımız Var. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun , Emine – 410

2. elif yılmaz Reply

Yozgat dan kimler var. Bir COVID Acil Durum Gücü Son Kullanma Tarihine İhtiyacımız Var. . selam arkadaşlar web sitesi cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 445

3. elif yılmaz Reply

Selamlar siten süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler

4. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım

5. Selam herkese sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

6. Kahramanmaraş dan kimler var. Bir COVID Acil Durum Gücü Son Kullanma Tarihine İhtiyacımız Var. . Selam herkese paylaşım gerçekten çok iyi, şukuladım , hatice – 38

7. Bu konu : ” Bir COVID Acil Durum Gücü Son Kullanma Tarihine İhtiyacımız Var. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki çok güzel, şukuladım , emin – 289

8. Selam herkese paylaşımın inan ki çok güzel, face de paylaştım

9. Gaziantep merkezden ben Hasan. Selamlar web sitesi inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 03-03-2021 13:49:16

10. selamun aleyküm siten süper ötesi çok güzel, sağolun

11. Kırıkkale merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfanız inanki çok hoşuma gitti, tebrikler 06-03-2021 11:27:19

12. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim güzel, şukuladım

13. Bu konu : ” Bir COVID Acil Durum Gücü Son Kullanma Tarihine İhtiyacımız Var. ” çok güzel. Mrb paylaşımınız valla hayran bıraktı, saolun , gaye – 296

14. Malatya merkezden ben . Merhaba bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler 26-03-2021 12:06:29

15. Ardahan dan kimler var. Bir COVID Acil Durum Gücü Son Kullanma Tarihine İhtiyacımız Var. . Merhabalar paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , mehmet – 105

16. Kırşehir merkezden ben ahmet. Mrb web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 13-04-2021 19:47:26

17. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bir COVID Acil Durum Gücü Son Kullanma Tarihine İhtiyacımız Var. ” çok güzel. Selam paylaşım valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 247

18. Bu konu : ” Bir COVID Acil Durum Gücü Son Kullanma Tarihine İhtiyacımız Var. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım , doruk – 476

19. Bu konu : ” Bir COVID Acil Durum Gücü Son Kullanma Tarihine İhtiyacımız Var. ” çok güzel. Selam sayfa valla hoşuma gitti, sağolun , ahmet – 240

20. Ankara dan kimler var. Bir COVID Acil Durum Gücü Son Kullanma Tarihine İhtiyacımız Var. . Mrb web siteniz inanki çok hoşuma gitti, sağolun , memo – 344

21. elif yılmaz Reply

Selam herkese siten valla çok iyi, tebrikler

22. Isparta merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım 08-05-2021 04:50:05

23. Gürbüz Reply

Slm web siten vallaha billaha güzel, face de paylaştım

24. Selamlar sayfanız cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

25. Bu konu : ” Bir COVID Acil Durum Gücü Son Kullanma Tarihine İhtiyacımız Var. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , gaye – 108

26. Bu konu : ” Bir COVID Acil Durum Gücü Son Kullanma Tarihine İhtiyacımız Var. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım , banu – 11

27. Selamlar web siten süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

28. Bu konu : ” Bir COVID Acil Durum Gücü Son Kullanma Tarihine İhtiyacımız Var. ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi yeminle mükemmel, sağolun , mehmet – 78

29. Gürbüz Reply

Antalya merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 10-06-2021 03:16:48

30. Kilis merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfan inan ki hayran edici, twitter da paylaştım 28-06-2021 12:04:51

31. Gaziantep dan kimler var. Bir COVID Acil Durum Gücü Son Kullanma Tarihine İhtiyacımız Var. . Mrb sayfanız valla çok iyi, teşekkürler , ziya – 416

32. Bilecik merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar siten cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 09-07-2021 01:39:13

33. Bilecik dan kimler var. Bir COVID Acil Durum Gücü Son Kullanma Tarihine İhtiyacımız Var. . Selam web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 236

34. Bu konu : ” Bir COVID Acil Durum Gücü Son Kullanma Tarihine İhtiyacımız Var. ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 8

35. Mardin merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım 15-07-2021 13:22:48

36. Siirt dan kimler var. Bir COVID Acil Durum Gücü Son Kullanma Tarihine İhtiyacımız Var. . Mrb bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler , Gürbüz – 181

37. Bu konu : ” Bir COVID Acil Durum Gücü Son Kullanma Tarihine İhtiyacımız Var. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım , Aylin – 401

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link