Bir COVID Acil Durum Gücü Son Kullanma Tarihine İhtiyacımız Var.

İş arkadaşımın annesi kısa süre önce vefat etti ve COVID kısıtlamaları nedeniyle annesini görmesine izin verilmedi. Her ikisi de zaten aşılanmıştı ve COVID olmadığına dair kanıtla haftada iki kez iş yerinde test yaptırmamız gerekiyor. Yine de annesini görmesine izin vermediler ve şimdi her zaman bunun için ağlıyor.

Gittiğim her yerde maske ve gözlük takmaktan bıktım,% 95 bağışıklığım olan ve dürüst olmak gerekirse etkinlikleri hakkında bazı şüpheli verileri olan bir hastalık için. Maskelerin işe yaradığı doğru olsa bile COVID astronomik olarak yüksek bir hayatta kalma oranına sahiptir.

Biz sosyal yaratıklarız. Bizler de özgür insanlarız. Yine de kendimi özgür hissetmiyorum ve görünüşe göre iktidardaki insanlar bu işi sonsuza dek devam ettirmek için bahaneler bulmaya devam ediyor. Eğriyi düzeltmek için iki hafta ve işte buradayız.

ARTIK ACİL GÜCÜN OLMAMASI için bir tarihe ihtiyacımız var. BİZE TARİH VERİN!

“Bir COVID Acil Durum Gücü Son Kullanma Tarihine İhtiyacımız Var.” üzerine 9 yorum

1. Bu konu : ” Bir COVID Acil Durum Gücü Son Kullanma Tarihine İhtiyacımız Var. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun , Emine – 410

2. Yozgat dan kimler var. Bir COVID Acil Durum Gücü Son Kullanma Tarihine İhtiyacımız Var. . selam arkadaşlar web sitesi cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 445

3. Kahramanmaraş dan kimler var. Bir COVID Acil Durum Gücü Son Kullanma Tarihine İhtiyacımız Var. . Selam herkese paylaşım gerçekten çok iyi, şukuladım , hatice – 38

4. Bu konu : ” Bir COVID Acil Durum Gücü Son Kullanma Tarihine İhtiyacımız Var. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki çok güzel, şukuladım , emin – 289

5. Gaziantep merkezden ben Hasan. Selamlar web sitesi inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 03-03-2021 13:49:16

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link