Sanırım beni en çok korkutan şey, bir daha asla insani bir bağ kuramayacağımız. Lütfen bana yanıldığımı söyle. Bir konsere, bir spor maçına, bir partiye, 10 kişiden fazla sosyal bir toplantıya gitmek istiyorum.

Kanada’da yaşıyorum.

Ama gördüğüm kadarıyla çoğu kişi aşı olmak için ölüyor, ama ya yaparlarsa ve hala toplanmamıza, şarkı söylememize, dua etmemize, sevmemize, neşelendirmemize ve sarılmamıza izin vermiyorlarsa?

Author

19 Comments

1. Merhaba paylaşımın inan ki hayran bıraktı, tebrikler

2. Bu konu : ” Bir daha parti yapabilecek miyiz? ” çok güzel. Merhabalar sayfanız inan ki çok iyi, saolun , Hasan – 10

3. Bu konu : ” Bir daha parti yapabilecek miyiz? ” çok güzel. Slm sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler , banu – 474

4. Bu konu : ” Bir daha parti yapabilecek miyiz? ” çok güzel. Mrb paylaşımınız inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım , Emine – 170

5. Osmaniye dan kimler var. Bir daha parti yapabilecek miyiz? . selamun aleyküm siteniz valla dikkat çekici, teşekkürler , ali – 257

6. Sinop merkezden ben gaye. selamun aleyküm bu web sitesi cidden iyi, facebookta paylaştım 18-01-2021 00:47:52

7. Bu konu : ” Bir daha parti yapabilecek miyiz? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım , – 168

8. Burdur dan kimler var. Bir daha parti yapabilecek miyiz? . Selam siten harbiden çok güzel, sağolun , Aylin – 149

9. Bu konu : ” Bir daha parti yapabilecek miyiz? ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Aylin – 2

10. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun

11. Karaman merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfanız inan ki dikkat çekici, face de paylaştım 14-02-2021 08:31:51

12. Kocaeli dan kimler var. Bir daha parti yapabilecek miyiz? . Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 273

13. Ardahan dan kimler var. Bir daha parti yapabilecek miyiz? . merhaba arkadaşlar paylaşım inanki iyi, tebrikler , memo – 120

14. Kars merkezden ben gaye. Mrb sayfan gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 28-02-2021 15:52:25

15. Amasya merkezden ben gaye. Merhaba herkese paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, saolun 28-02-2021 20:48:31

16. Bu konu : ” Bir daha parti yapabilecek miyiz? ” çok güzel. Merhaba web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun , Emine – 226

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link