Sol, seçmen kimliği yasalarının ırkçı olduğu gerçeğini zorluyor çünkü siyahların kolayca oy vermesini engelliyor, ancak siyahlar grup olarak orantısız bir şekilde aşılanmamış, yine de aşı pasaportlarını ve kısıtlamalarını zorluyorlar, bu aynı şey değil mi? Bu “ırkçı” değil mi?

…drackeoo tarafından gönderildi
[comments]

Author

60 Comments

1. elif yılmaz Reply

Merhaba paylaşım süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım

2. Kırıkkale merkezden ben doruk. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 07-08-2021 20:53:19

3. merhaba arkadaşlar siteniz valla güzel, teraziye tıkladım

4. Gürbüz Reply

Selamlar siteniz harbiden çok güzel, twitter da paylaştım

5. Gürbüz Reply

Merhabalar paylaşımınız inan ki iyi, twitter da paylaştım

6. Gaziantep dan kimler var. Bir dakika bekle? . Merhaba herkese sayfan inanki ilgi uyandırıcı, saolun , emin – 425

7. Bu konu : ” Bir dakika bekle? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 136

8. İzmir dan kimler var. Bir dakika bekle? . Selamlar paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Hasan – 235

9. Merhaba paylaşımın yeminle mükemmel, face de paylaştım

10. Samsun merkezden ben Emine. Selam bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 07-08-2021 21:02:22

11. Kırşehir merkezden ben . Slm sayfan süper ötesi hayran edici, tebrikler 07-08-2021 21:02:59

12. selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım

13. Yalova dan kimler var. Bir dakika bekle? . Selam herkese sayfan harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım , banu – 331

14. Sinop dan kimler var. Bir dakika bekle? . Merhaba herkese web sitesi yeminle mükemmel, sağolun , ahmet – 295

15. elif yılmaz Reply

Çankırı merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha iyi, sağolun 07-08-2021 21:10:04

16. Şanlıurfa dan kimler var. Bir dakika bekle? . Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim mükemmel, teşekkürler , memo – 397

17. selam arkadaşlar sayfan süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım

18. Bu konu : ” Bir dakika bekle? ” çok güzel. Slm web sitesi inanki çok iyi, linkedinde paylaştım , hatice – 370

19. Bursa merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler 07-08-2021 21:17:50

20. Selam bu web sitesi süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım

21. Tokat dan kimler var. Bir dakika bekle? . Selamın aleyküm web sitesi valla çok güzel, twitter da paylaştım , memo – 424

22. Bitlis dan kimler var. Bir dakika bekle? . Selam herkese sayfan gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 185

23. Giresun merkezden ben ali. Slm sayfan inan ki çok iyi, şukuladım 07-08-2021 21:21:28

24. Isparta dan kimler var. Bir dakika bekle? . Selamlar siteniz valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 261

25. selam arkadaşlar paylaşım valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

26. Mrb bu web sitesi ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım

27. Bu konu : ” Bir dakika bekle? ” çok güzel. Merhaba web siten ciddiyim iyi, saolun , gaye – 3

28. Bilecik dan kimler var. Bir dakika bekle? . Selamlar web siten süper ötesi çok iyi, sağolun , memo – 435

29. Zonguldak dan kimler var. Bir dakika bekle? . Merhaba sayfan ciddiyim çok iyi, face de paylaştım , ali – 464

30. Afyon merkezden ben mehmet. Merhaba siten yeminle çok iyi, face de paylaştım 07-08-2021 21:34:09

31. Bu konu : ” Bir dakika bekle? ” çok güzel. Selam paylaşımın gerçekten güzel, saolun , memo – 341

32. Gürbüz Reply

Artvin merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha mükemmel, saolun 07-08-2021 21:36:24

33. elif yılmaz Reply

Eskişehir dan kimler var. Bir dakika bekle? . Merhaba paylaşımın inan ki hayran edici, tebrikler , elif yılmaz – 355

34. Bu konu : ” Bir dakika bekle? ” çok güzel. Merhaba siteniz harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 242

35. Malatya merkezden ben emin. Selamın aleyküm web sitesi vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım 07-08-2021 21:44:30

36. Kırklareli merkezden ben ziya. Selam sayfanız yeminle iyi, face de paylaştım 07-08-2021 21:45:41

37. Slm web siten harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

38. Selam paylaşımınız valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım

39. Kırklareli merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz hayran edici, face de paylaştım 08-08-2021 04:24:15

40. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

41. elif yılmaz Reply

Aksaray dan kimler var. Bir dakika bekle? . Slm siten harbiden güzel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 459

42. Ağrı dan kimler var. Bir dakika bekle? . selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 170

43. Bayburt dan kimler var. Bir dakika bekle? . merhaba arkadaşlar siten harbiden güzel, teraziye tıkladım , hatice – 273

44. Bu konu : ” Bir dakika bekle? ” çok güzel. Selam siteniz inanki çok iyi, twitter da paylaştım , hatice – 236

45. Bu konu : ” Bir dakika bekle? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 152

46. Slm web siteniz valla hayran bıraktı, teşekkürler

47. elif yılmaz Reply

Gümüşhane dan kimler var. Bir dakika bekle? . Mrb web siteniz vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 151

48. Aksaray dan kimler var. Bir dakika bekle? . Merhaba herkese sayfan inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ziya – 177

49. Erzurum merkezden ben gaye. Slm bu web sitesi süper ötesi mükemmel, tebrikler 26-08-2021 17:55:46

50. Bu konu : ” Bir dakika bekle? ” çok güzel. Merhabalar web siteniz vallaha dikkat çekici, saolun , hatice – 79

51. Bu konu : ” Bir dakika bekle? ” çok güzel. Selamlar web siteniz harbiden çok iyi, twitter da paylaştım , banu – 267

52. Bu konu : ” Bir dakika bekle? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa inanki dikkatimi çekti, saolun , ali – 282

53. elif yılmaz Reply

Uşak dan kimler var. Bir dakika bekle? . Slm paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, tebrikler , elif yılmaz – 354

54. Bartın merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, sağolun 02-09-2021 02:45:21

55. Çanakkale dan kimler var. Bir dakika bekle? . Merhaba web siten yeminle iyi, face de paylaştım , Emine – 259

56. Selamlar paylaşım ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

57. Bu konu : ” Bir dakika bekle? ” çok güzel. Mrb paylaşım inanki mükemmel, linkedinde paylaştım , Emine – 482

58. Tekirdağ dan kimler var. Bir dakika bekle? . Selamın aleyküm siteniz yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler , banu – 253

59. Afyon dan kimler var. Bir dakika bekle? . Mrb sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , hatice – 294

Write A Comment