California Eğitim Kurulu, öğrencilerin “Aztek insan kurban etme tanrısına tezahürat yapmasını” sağlayan ve Beyaz Hıristiyanlara karşı “karşı girişimi” teşvik eden yeni bir etnik araştırmalar okul müfredatını oybirliğiyle onayladı.

Christopher Rufo, oylamadan önce bu ayın başlarında radikal müfredatı ifşa etti, ancak Eğitim Kurulu görünüşe göre daha az umursamıyordu:

Rufo, müfredat geçtikten sonra “eleştirel ırk teorisinin ilkelerini ve bununla ilgili ideolojileri eyaletteki 10.000 devlet okuluna yerleştirerek 6 milyon çocuğa hizmet edeceğini” belirtti.

https://www.informationliberation.com/?id=62122

Author

12 Comments

1. Merhabalar sayfanız valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

2. Bu konu : ” Bir dakika ne?? – California, Beyazlara Karşı ‘Kontrgenositi’ Teşvik Eden Etnik Çalışmalar Müfredatını Onayladı ” çok güzel. Mrb sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler , Aylin – 104

3. Kocaeli dan kimler var. Bir dakika ne?? – California, Beyazlara Karşı ‘Kontrgenositi’ Teşvik Eden Etnik Çalışmalar Müfredatını Onayladı . Merhaba herkese web siten yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 198

4. Bu konu : ” Bir dakika ne?? – California, Beyazlara Karşı ‘Kontrgenositi’ Teşvik Eden Etnik Çalışmalar Müfredatını Onayladı ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız inanki hayran bıraktı, teraziye tıkladım , emin – 353

5. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım

6. Bu konu : ” Bir dakika ne?? – California, Beyazlara Karşı ‘Kontrgenositi’ Teşvik Eden Etnik Çalışmalar Müfredatını Onayladı ” çok güzel. Selam herkese web siten vallaha dikkatimi çekti, saolun , Hasan – 478

7. elif yılmaz Reply

Batman dan kimler var. Bir dakika ne?? – California, Beyazlara Karşı ‘Kontrgenositi’ Teşvik Eden Etnik Çalışmalar Müfredatını Onayladı . merhaba arkadaşlar paylaşım cidden güzel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 194

8. elif yılmaz Reply

Slm sayfan cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

9. merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım

10. Bu konu : ” Bir dakika ne?? – California, Beyazlara Karşı ‘Kontrgenositi’ Teşvik Eden Etnik Çalışmalar Müfredatını Onayladı ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım , – 425

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link