Yaklaşık 2 ay önce lego, BLM’yi desteklemek için mermilerden polis lego çekeceklerini açıkladı.

Aynı zamanda bu gruplara da 4 milyon dolar gönderiyorlar.

https://twitter.com/LEGO_Group/status/1268216876498399237

Bu parayı kabul eden aynı kişiler dışarıdan müdahalenin yanlış olduğunu iddia ederken, neden başkalarının Amerikan seçimlerine müdahale etmesine izin veriliyor?

Author

71 Comments

1. Hatay merkezden ben ali. Selam sayfan ciddiyim hayran edici, tebrikler 03-09-2020 17:37:21

2. Ankara merkezden ben ali. Selam herkese sayfan süper ötesi iyi, facebookta paylaştım 03-09-2020 21:14:17

3. Van merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siteniz yeminle dikkat çekici, sağolun 03-09-2020 21:45:42

4. Van merkezden ben ali. Slm paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 03-09-2020 22:11:08

5. Hakkari merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşım vallaha hoşuma gitti, şukuladım 06-09-2020 14:08:30

6. Isparta merkezden ben ali. Slm web siten ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 08-09-2020 15:56:06

7. elif yılmaz Reply

Mrb paylaşımın cidden dikkatimi çekti, şukuladım

8. Mardin merkezden ben ziya. Merhabalar web sitesi inanki çok güzel, şukuladım 14-09-2020 10:53:46

9. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım

10. Gürbüz Reply

Selamlar web sitesi valla ilgi uyandırıcı, tebrikler

11. Niğde merkezden ben ahmet. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler 14-09-2020 10:56:59

12. Selamlar sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, saolun

13. Kars merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfan yeminle çok güzel, teşekkürler 14-09-2020 11:00:13

14. Selamlar web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

15. Selamlar web siten ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım

16. Merhabalar sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun

17. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım

18. Gürbüz Reply

Nevşehir merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web siten harbiden dikkat çekici, şukuladım 02-10-2020 11:20:29

19. Aksaray dan kimler var. Bir Danimarka şirketi Lego, seçime müdahale etmek için ABD’ye para gönderiyor. . Merhaba web siten harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , hatice – 322

20. Bu konu : ” Bir Danimarka şirketi Lego, seçime müdahale etmek için ABD’ye para gönderiyor. ” çok güzel. Mrb web siten harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , doruk – 128

21. Ankara merkezden ben Aylin. Merhabalar web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 27-10-2020 17:23:37

22. Erzurum dan kimler var. Bir Danimarka şirketi Lego, seçime müdahale etmek için ABD’ye para gönderiyor. . Selamın aleyküm web siteniz yeminle dikkat çekici, sağolun , Hasan – 464

23. Gümüşhane dan kimler var. Bir Danimarka şirketi Lego, seçime müdahale etmek için ABD’ye para gönderiyor. . Selam herkese web siteniz vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım , mehmet – 418

24. Iğdır dan kimler var. Bir Danimarka şirketi Lego, seçime müdahale etmek için ABD’ye para gönderiyor. . selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Emine – 460

25. Hatay dan kimler var. Bir Danimarka şirketi Lego, seçime müdahale etmek için ABD’ye para gönderiyor. . Merhaba herkese paylaşımın gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım , hatice – 70

26. selamun aleyküm siteniz inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım

27. Malatya merkezden ben Aylin. Merhabalar web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, saolun 06-12-2020 14:11:23

28. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bir Danimarka şirketi Lego, seçime müdahale etmek için ABD’ye para gönderiyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 10

29. Bu konu : ” Bir Danimarka şirketi Lego, seçime müdahale etmek için ABD’ye para gönderiyor. ” çok güzel. Merhabalar siteniz inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Emine – 476

30. Osmaniye merkezden ben doruk. Mrb sayfan inanılmaz iyi, şukuladım 09-12-2020 05:57:59

31. Bu konu : ” Bir Danimarka şirketi Lego, seçime müdahale etmek için ABD’ye para gönderiyor. ” çok güzel. Slm paylaşımınız yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım , ali – 275

32. Bingöl dan kimler var. Bir Danimarka şirketi Lego, seçime müdahale etmek için ABD’ye para gönderiyor. . Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 138

33. Bu konu : ” Bir Danimarka şirketi Lego, seçime müdahale etmek için ABD’ye para gönderiyor. ” çok güzel. Merhaba sayfanız valla hoşuma gitti, teşekkürler , gaye – 339

34. Bu konu : ” Bir Danimarka şirketi Lego, seçime müdahale etmek için ABD’ye para gönderiyor. ” çok güzel. Merhaba sayfa yeminle mükemmel, şukuladım , ali – 8

35. Hakkari merkezden ben memo. Selam sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler 30-12-2020 19:51:04

36. Karaman merkezden ben banu. Merhaba herkese sayfan süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 01-01-2021 08:46:28

37. Kocaeli merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web siten harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 01-01-2021 19:48:40

38. Bu konu : ” Bir Danimarka şirketi Lego, seçime müdahale etmek için ABD’ye para gönderiyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi cidden dikkat çekici, sağolun , ziya – 189

39. Merhaba paylaşımınız valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

40. Bu konu : ” Bir Danimarka şirketi Lego, seçime müdahale etmek için ABD’ye para gönderiyor. ” çok güzel. Selam herkese siten süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım , – 490

41. Selam herkese web siteniz cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

42. Konya dan kimler var. Bir Danimarka şirketi Lego, seçime müdahale etmek için ABD’ye para gönderiyor. . selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 308

43. Merhabalar web siteniz yeminle hayran edici, tebrikler

44. Adıyaman merkezden ben Hasan. Mrb sayfa valla ilgi uyandırıcı, sağolun 07-02-2021 16:50:53

45. Bu konu : ” Bir Danimarka şirketi Lego, seçime müdahale etmek için ABD’ye para gönderiyor. ” çok güzel. Merhabalar web sitesi cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Emine – 477

46. Bu konu : ” Bir Danimarka şirketi Lego, seçime müdahale etmek için ABD’ye para gönderiyor. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler , emin – 306

47. Merhabalar sayfan yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım

48. Merhabalar sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

49. Bu konu : ” Bir Danimarka şirketi Lego, seçime müdahale etmek için ABD’ye para gönderiyor. ” çok güzel. Merhabalar siten cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 27

50. Manisa merkezden ben gaye. Slm siten inanılmaz çok iyi, şukuladım 03-03-2021 16:55:10

51. merhaba arkadaşlar web siteniz inanki mükemmel, sosyal medyada paylaştım

52. Bu konu : ” Bir Danimarka şirketi Lego, seçime müdahale etmek için ABD’ye para gönderiyor. ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi harbiden güzel, twitter da paylaştım , Emine – 273

53. Kayseri merkezden ben Hasan. Selam sayfa inanki hayran edici, linkedinde paylaştım 29-03-2021 08:08:55

54. Hakkari merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfa harbiden iyi, sağolun 30-03-2021 07:41:50

55. Elazığ dan kimler var. Bir Danimarka şirketi Lego, seçime müdahale etmek için ABD’ye para gönderiyor. . Merhaba web siten süper ötesi iyi, teşekkürler , Emine – 350

56. Kırşehir merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım 03-04-2021 13:23:18

57. Bu konu : ” Bir Danimarka şirketi Lego, seçime müdahale etmek için ABD’ye para gönderiyor. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan yeminle çok güzel, teşekkürler , ali – 21

58. Bu konu : ” Bir Danimarka şirketi Lego, seçime müdahale etmek için ABD’ye para gönderiyor. ” çok güzel. Merhaba web sitesi inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 368

59. Hakkari merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 14-04-2021 16:52:13

60. Afyon dan kimler var. Bir Danimarka şirketi Lego, seçime müdahale etmek için ABD’ye para gönderiyor. . Selamın aleyküm paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım , Aylin – 92

61. merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım

62. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bir Danimarka şirketi Lego, seçime müdahale etmek için ABD’ye para gönderiyor. ” çok güzel. Merhaba siten vallaha billaha çok güzel, tebrikler , elif yılmaz – 280

63. Bu konu : ” Bir Danimarka şirketi Lego, seçime müdahale etmek için ABD’ye para gönderiyor. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, teşekkürler , Hasan – 461

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link