Ne kadar harika olduğu konusunda övünecekler. O kadar da kötü değildi. Belki bazı yan etkiler. Ya da birkaç gündür gerçekten hasta. Belki kalıcı etkiler.

Aslında hiçbiri uzun vadede sağlıklarının nasıl olacağını bilmiyor.

… n0op_n0op tarafından gönderildi
[comments]

Author

37 Comments

1. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bir “Deneysel Aşı” için sıraya girenler, Jim Jones Kool-Aid içen insanlardan farklı değildir. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa vallaha dikkat çekici, şukuladım , elif yılmaz – 99

2. Bu konu : ” Bir “Deneysel Aşı” için sıraya girenler, Jim Jones Kool-Aid içen insanlardan farklı değildir. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 51

3. Merhaba herkese sayfan vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım

4. Merhabalar paylaşımınız inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım

5. Mrb paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

6. Bolu dan kimler var. Bir “Deneysel Aşı” için sıraya girenler, Jim Jones Kool-Aid içen insanlardan farklı değildir. . Slm web siteniz valla hayran edici, sağolun , emin – 175

7. merhaba arkadaşlar siten vallaha dikkat çekici, face de paylaştım

8. Bu konu : ” Bir “Deneysel Aşı” için sıraya girenler, Jim Jones Kool-Aid içen insanlardan farklı değildir. ” çok güzel. Merhabalar web sitesi cidden hayran edici, tebrikler , Hasan – 320

9. Selamın aleyküm siten inanki hoşuma gitti, sağolun

10. Çanakkale dan kimler var. Bir “Deneysel Aşı” için sıraya girenler, Jim Jones Kool-Aid içen insanlardan farklı değildir. . Merhaba paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, sağolun , gaye – 324

11. Bu konu : ” Bir “Deneysel Aşı” için sıraya girenler, Jim Jones Kool-Aid içen insanlardan farklı değildir. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , banu – 351

12. Afyon merkezden ben banu. Selamlar siten inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 22-04-2021 10:02:15

13. Kahramanmaraş merkezden ben emin. selam arkadaşlar web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 24-04-2021 19:21:06

14. Bu konu : ” Bir “Deneysel Aşı” için sıraya girenler, Jim Jones Kool-Aid içen insanlardan farklı değildir. ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, saolun , ziya – 120

15. Trabzon merkezden ben emin. Selamın aleyküm siten gerçekten çok güzel, face de paylaştım 04-05-2021 13:03:32

16. Bu konu : ” Bir “Deneysel Aşı” için sıraya girenler, Jim Jones Kool-Aid içen insanlardan farklı değildir. ” çok güzel. Merhabalar sayfa harbiden iyi, teşekkürler , – 301

17. Manisa merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfanız gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım 08-05-2021 16:05:27

18. Malatya merkezden ben banu. Slm sayfanız vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım 15-05-2021 17:54:32

19. Bu konu : ” Bir “Deneysel Aşı” için sıraya girenler, Jim Jones Kool-Aid içen insanlardan farklı değildir. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın valla güzel, tebrikler , doruk – 81

20. Osmaniye merkezden ben ali. Selam sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun 17-05-2021 22:08:37

21. İstanbul dan kimler var. Bir “Deneysel Aşı” için sıraya girenler, Jim Jones Kool-Aid içen insanlardan farklı değildir. . Merhabalar sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler , – 244

22. Çanakkale merkezden ben memo. Mrb siteniz vallaha dikkat çekici, saolun 24-05-2021 22:14:43

23. selam arkadaşlar siteniz inanki güzel, şukuladım

24. Merhaba herkese web siten vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

25. Ağrı dan kimler var. Bir “Deneysel Aşı” için sıraya girenler, Jim Jones Kool-Aid içen insanlardan farklı değildir. . Selam herkese web siteniz inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım , mehmet – 356

26. Merhaba herkese sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

27. Yozgat dan kimler var. Bir “Deneysel Aşı” için sıraya girenler, Jim Jones Kool-Aid içen insanlardan farklı değildir. . merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun , Gürbüz – 378

28. Bu konu : ” Bir “Deneysel Aşı” için sıraya girenler, Jim Jones Kool-Aid içen insanlardan farklı değildir. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ali – 116

29. Bingöl merkezden ben ali. Selam herkese siteniz süper ötesi güzel, saolun 20-07-2021 12:06:37

30. Bursa dan kimler var. Bir “Deneysel Aşı” için sıraya girenler, Jim Jones Kool-Aid içen insanlardan farklı değildir. . Mrb web sitesi süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 10

31. Bu konu : ” Bir “Deneysel Aşı” için sıraya girenler, Jim Jones Kool-Aid içen insanlardan farklı değildir. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten çok güzel, tebrikler , – 73

32. Merhaba herkese web siteniz cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım

33. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha mükemmel, teşekkürler

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link