Ne kadar harika olduğu konusunda övünecekler. O kadar da kötü değildi. Belki bazı yan etkiler. Ya da birkaç gündür gerçekten hasta. Belki kalıcı etkiler.

Aslında hiçbiri uzun vadede sağlıklarının nasıl olacağını bilmiyor.

… n0op_n0op tarafından gönderildi
[comments]

Author

12 Comments

1. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bir “Deneysel Aşı” için sıraya girenler, Jim Jones Kool-Aid içen insanlardan farklı değildir. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa vallaha dikkat çekici, şukuladım , elif yılmaz – 99

2. Bu konu : ” Bir “Deneysel Aşı” için sıraya girenler, Jim Jones Kool-Aid içen insanlardan farklı değildir. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 51

3. Merhaba herkese sayfan vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım

4. Merhabalar paylaşımınız inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım

5. Mrb paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

6. Bolu dan kimler var. Bir “Deneysel Aşı” için sıraya girenler, Jim Jones Kool-Aid içen insanlardan farklı değildir. . Slm web siteniz valla hayran edici, sağolun , emin – 175

7. merhaba arkadaşlar siten vallaha dikkat çekici, face de paylaştım

8. Bu konu : ” Bir “Deneysel Aşı” için sıraya girenler, Jim Jones Kool-Aid içen insanlardan farklı değildir. ” çok güzel. Merhabalar web sitesi cidden hayran edici, tebrikler , Hasan – 320

9. Çanakkale dan kimler var. Bir “Deneysel Aşı” için sıraya girenler, Jim Jones Kool-Aid içen insanlardan farklı değildir. . Merhaba paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, sağolun , gaye – 324

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link