Kategoriler
Genel

Bir dizi olaydan sonra kendi akıl sağlığımı sorgulayarak, başkalarının benzer deneyimler yaşayıp yaşamadığını merak ediyorum, LÜTFEN YARDIM.

Merhaba, ben Gabriel, New York’taki Long Island’da yaşayan 29 yaşındayım, kimya alanında çalışıyorum ve kendimi ortalama aklın üzerinde görüyorum, bu yüzden buradayım, çünkü bir bilim adamı olarak şimdi şaşkınım ve gerçekliği sorgularım. İki oda arkadaşım var, anonimlik uğruna onlara Mike ve Arthur diyeceğiz, ikisini de yaklaşık 9 yıldır tanıyorum ve tüm zaman boyunca arkadaşız, ne akıl hastalığı geçmişi var. Yaklaşık bir hafta önce, Arthur biraz garip, sadece uzak ve sessiz davranmaya başladı ve yemek yiyemediğinden ya da uyuyamadığından şikayet etti. Üç gün önce Mike ve ben çılgınca yaklaştı ve bizimle konuşmak istedi. Bize “Tanrı ya da uzaylılar onunla konuştuğunu” ve ona gerçekten büyük ve gerçekten kötü bir şeyin olacağını, “dengeye” ihtiyacımız olduğunu (tekrarladığı ve üzerinde durduğu bir kelime olduğunu) söylediğini ve Dünya’da çok fazla insan var. Uzay Kuvvetlerinin aya gitmesine izin veremeyeceğimizi söyledi, çünkü orada uzaylılar var ve hepimizi öldürecekler. Birkaç hafta boyunca işaretleri tanıdığını ve hepsini bir araya getirdiğini söyledi. Şimdi benim alanımda olmak ve çok şey okuyan biri olmak gibi, Mike ve bana Arthur’un psikotik bir mola ya da mevcut olayların muazzam stresinin neden olduğu ilk paranoid-şizofreni satın aldığı anlaşılıyor. Özellikle “seçilmiş” olduğunu ve “gerçekten kötü bir şey” olacağını iddia ediyordu. Ebeveynleriyle temasa geçtik ve onu aldılar ve o zamandan beri değerlendirme için bir psikiyatri servisine teslim ettiler. İhtiyaç duyduğu yardımı aldığından ve tam olarak neler olduğunu öğrenmek için serbest bırakılmasını bekledik.

Ama işte vurucu.

Bugün, Arthur hastaneye götürüldükten iki gün sonra Mike babasını tipik olarak herkesin yakalaması için çağırdı. Mike’ın büyükannesi daha yaşlıdır ve sağlığın en iyisinde değildir, ancak şu anda demans veya bilişsel işlev bozukluğu öyküsü yoktur. Yakaladıkları sırada Mike, babasına iki gece öncesinden Arthur’un hikayesini anlattı ve Mike’ın babası durakladı ve çok ciddi bir şekilde Mike’a “Benimle misin?” Diye sordu. Mike şaşkın ne demek istediğini sordu ve babası cevapladı “Büyükannen son iki hafta boyunca arkadaşınızın söylediklerinin neredeyse aynısını söylüyor. Uzaylılar onu” seçtiğini “ve ona söylemek için ona uzandı çok büyük ve korkunç bir şey olacak çünkü çok fazla insan var ve Arthur’un Mike’ın büyükannesi hiç tanışmayan ve birbirlerinin hikayeleri açıklanmayan, “DENGE” demeye ve BALANS’a tam olarak uymaya devam ediyor. ve her ikinize de son iki haftanın neredeyse aynı zaman dilimi içinde gerçekleşiyor.

Mike ve ben şimdi ikisine potansiyel olarak inanmak için kendi aklımızı sorguluyoruz, ancak çevrimiçi olarak herhangi birini araştırmaya çalıştıktan sonra sonuç bulamadık. Ama ikimiz de 10 mil yarıçapındaki İKİ insan aynı tuhaf ve “çılgın” şeyi aynı anda söylüyorsa, özellikle aynı “Denge” kelimesini tekrarlayarak, burada bir korelasyon var mı? Şu anda aynı şeyi yaşayan başka insanlar var mı? Bu meşru olabilir mi? Yoksa üst üste binen iki akıl hastalığı hikayesi ve delilik bulanıklığı mı ve dış stresin bizi bunun doğru olabileceğine inandırıyor mu?

Başka sorular memnuniyetle karşılanır, herhangi bir girdi takdir edilir ve eğer birisi de aynı zamanda geçen başka birini tanıyorsa, sadece yeni başlayanlar, bence burada daha konuşacak çok şeyimiz var.

TLDR: Son iki hafta içinde kendilerine çok kötü bir şey olacağını söylemek için “Tanrı veya Uzaylılar” ile neredeyse aynı iddialarda bulunan akıl hastalığı geçmişi olmayan tamamen ilgisiz iki insan tanıyorum.

“Bir dizi olaydan sonra kendi akıl sağlığımı sorgulayarak, başkalarının benzer deneyimler yaşayıp yaşamadığını merak ediyorum, LÜTFEN YARDIM.” için 10 yanıt

Karabük merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web siten süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım 12-06-2020 00:10:38

Kilis merkezden ben banu. Mrb web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 12-06-2020 04:05:37

Çorum merkezden ben mehmet. Merhaba siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 06-07-2020 10:49:04

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir