“Bir ‘Doğruluk Denetleyicisi’nin Doğruluk Kontrolü: HealthFeedback.org’a Yanıt” – Rosemary Frei @ Off-Guardian tarafından yazılmış şaşırtıcı ve şaşırtıcı bir makale

Makale, “Bir Gerçek-Denetleyici” Gerçek-Kontrol: HealthFeedBack.org’a Bir Yanıt “ Rosemary Frei @ Off-Guardian tarafından, bir yanıttır bu “doğruluk kontrolü”, anonim yazarın @ healthfeedback.org’dan, Frei’nin doğruluğunu kontrol etmeye çalışan ve Patrick Corbett’in daha önceki Off-Guardian Makalesinden “Koronavirüsten kimse ölmedi”: Bulgar Patoloji Derneği Başkanı Dr Stoian Alexov’un paylaştığı önemli açıklamalar.

O makaleyi okumadıysanız, oradan başlamak isteyebilirsiniz.

İçinde, Dr.Alexov’un aşağıdaki iddiaları nasıl yaptığını detaylandırıyorlar:

• Almanya, İtalya, İspanya, Fransa ve İsveç’te yapılan otopsiler virüsün ölümcül olduğunu göstermiyor.

12 Temmuz’da Health Feedback, Bulgar Patoloji Derneği Başkanı Dr. Stoian Alexov’un bomba ifşalarını detaylandıran makalenin bir incelemesini yayınladı.

“Yanlış” damgasını vurdular.

Frei:

Bu makale, Sağlık Geri Bildirimi’nin sözde bilgi kontrolünün reddedilmesidir. Nedenini gösteririm Dr. Alexov’un ifadeleri aslında kanıtlara uyuyorve Sağlık Geri Bildirimi’nin makalemizin “açıkça yanlış” olduğu ve “çok az güvenilirliğe” sahip olduğu iddiasında pek çok başka delik açın.

… ve bunu, gerçek kontrolün yıkılması ve gerçek kontrolün kaynağının DSÖ tarafından finanse edilen bir gerçek kontrol kuruluşu olduğunu ortaya koyan ve Bill & Melinda Gates Vakfıve hem bu kuruluşlar hem de diğer aşı şirketleri ve kuruluşları tarafından doğrudan finanse edilen doktorların araştırmalarına kapsamlı bir şekilde alıntı yapıyor ve bunlara dayanıyor.

Ayrıca, öldüğü iddia edilenlerin cesetlerine otopsi yapılması gerektiğine dair kanıtlar ortaya çıkarır. itibaren Kovid19.

Bu doğruluk kontrolü reddi, mevcut Covid-19 durumu hakkında çok şey ortaya koyması açısından önemli bir okuma.

Rosemary Frei, Calgary Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden moleküler biyoloji alanında yüksek lisans derecesine sahip, 22 yıldır serbest tıp yazarı ve gazeteciydi ve şimdi bağımsız bir araştırmacı gazeteci. Corbett Raporu’ndaki 15 Haziran röportajını izleyebilirsiniz.

““Bir ‘Doğruluk Denetleyicisi’nin Doğruluk Kontrolü: HealthFeedback.org’a Yanıt” – Rosemary Frei @ Off-Guardian tarafından yazılmış şaşırtıcı ve şaşırtıcı bir makale” üzerine 55 yorum

1. Çanakkale merkezden ben Emine. Selamlar sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 07-08-2020 17:08:33

2. Hatay merkezden ben banu. selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 09-08-2020 22:55:14

3. Bingöl merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten çok güzel, tebrikler 10-08-2020 19:46:55

4. Hakkari merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, sağolun 26-08-2020 13:20:45

5. Kars merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web siteniz harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 31-08-2020 12:37:03

6. İstanbul merkezden ben Gürbüz. Merhaba siteniz ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım 05-09-2020 03:50:44

7. Yozgat merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 14-09-2020 13:57:31

8. Osmaniye merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web siten süper ötesi mükemmel, tebrikler 02-10-2020 11:22:37

9. Rize merkezden ben doruk. Selam paylaşımın valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 22-10-2020 08:54:42

10. Bu konu : ” “Bir ‘Doğruluk Denetleyicisi’nin Doğruluk Kontrolü: HealthFeedback.org’a Yanıt” – Rosemary Frei @ Off-Guardian tarafından yazılmış şaşırtıcı ve şaşırtıcı bir makale ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten cidden hayran edici, sağolun , Emine – 396

11. Sinop merkezden ben . Merhaba herkese web sitesi valla iyi, sosyal medyada paylaştım 29-10-2020 19:29:13

12. Bu konu : ” “Bir ‘Doğruluk Denetleyicisi’nin Doğruluk Kontrolü: HealthFeedback.org’a Yanıt” – Rosemary Frei @ Off-Guardian tarafından yazılmış şaşırtıcı ve şaşırtıcı bir makale ” çok güzel. Selamlar siteniz inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , hatice – 481

13. Bolu merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar siteniz harbiden güzel, facebookta paylaştım 09-11-2020 06:20:55

14. Bu konu : ” “Bir ‘Doğruluk Denetleyicisi’nin Doğruluk Kontrolü: HealthFeedback.org’a Yanıt” – Rosemary Frei @ Off-Guardian tarafından yazılmış şaşırtıcı ve şaşırtıcı bir makale ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz valla güzel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 207

15. Kilis merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşım valla mükemmel, facebookta paylaştım 25-11-2020 22:48:52

16. Bu konu : ” “Bir ‘Doğruluk Denetleyicisi’nin Doğruluk Kontrolü: HealthFeedback.org’a Yanıt” – Rosemary Frei @ Off-Guardian tarafından yazılmış şaşırtıcı ve şaşırtıcı bir makale ” çok güzel. Slm web sitesi vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , memo – 230

17. Bu konu : ” “Bir ‘Doğruluk Denetleyicisi’nin Doğruluk Kontrolü: HealthFeedback.org’a Yanıt” – Rosemary Frei @ Off-Guardian tarafından yazılmış şaşırtıcı ve şaşırtıcı bir makale ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inanki iyi, tebrikler , emin – 50

18. Kırıkkale dan kimler var. “Bir ‘Doğruluk Denetleyicisi’nin Doğruluk Kontrolü: HealthFeedback.org’a Yanıt” – Rosemary Frei @ Off-Guardian tarafından yazılmış şaşırtıcı ve şaşırtıcı bir makale . Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 268

19. Niğde dan kimler var. “Bir ‘Doğruluk Denetleyicisi’nin Doğruluk Kontrolü: HealthFeedback.org’a Yanıt” – Rosemary Frei @ Off-Guardian tarafından yazılmış şaşırtıcı ve şaşırtıcı bir makale . Selam sayfan cidden mükemmel, teşekkürler , ahmet – 175

20. Bursa dan kimler var. “Bir ‘Doğruluk Denetleyicisi’nin Doğruluk Kontrolü: HealthFeedback.org’a Yanıt” – Rosemary Frei @ Off-Guardian tarafından yazılmış şaşırtıcı ve şaşırtıcı bir makale . Slm paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 230

21. Kayseri dan kimler var. “Bir ‘Doğruluk Denetleyicisi’nin Doğruluk Kontrolü: HealthFeedback.org’a Yanıt” – Rosemary Frei @ Off-Guardian tarafından yazılmış şaşırtıcı ve şaşırtıcı bir makale . Merhaba herkese siteniz süper ötesi mükemmel, tebrikler , mehmet – 27

22. Bu konu : ” “Bir ‘Doğruluk Denetleyicisi’nin Doğruluk Kontrolü: HealthFeedback.org’a Yanıt” – Rosemary Frei @ Off-Guardian tarafından yazılmış şaşırtıcı ve şaşırtıcı bir makale ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 204

23. Gaziantep dan kimler var. “Bir ‘Doğruluk Denetleyicisi’nin Doğruluk Kontrolü: HealthFeedback.org’a Yanıt” – Rosemary Frei @ Off-Guardian tarafından yazılmış şaşırtıcı ve şaşırtıcı bir makale . Merhaba herkese sayfan vallaha billaha çok iyi, teşekkürler , mehmet – 168

24. Bu konu : ” “Bir ‘Doğruluk Denetleyicisi’nin Doğruluk Kontrolü: HealthFeedback.org’a Yanıt” – Rosemary Frei @ Off-Guardian tarafından yazılmış şaşırtıcı ve şaşırtıcı bir makale ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız harbiden dikkat çekici, tebrikler , ziya – 443

25. Nevşehir dan kimler var. “Bir ‘Doğruluk Denetleyicisi’nin Doğruluk Kontrolü: HealthFeedback.org’a Yanıt” – Rosemary Frei @ Off-Guardian tarafından yazılmış şaşırtıcı ve şaşırtıcı bir makale . merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler , ahmet – 424

26. Ağrı dan kimler var. “Bir ‘Doğruluk Denetleyicisi’nin Doğruluk Kontrolü: HealthFeedback.org’a Yanıt” – Rosemary Frei @ Off-Guardian tarafından yazılmış şaşırtıcı ve şaşırtıcı bir makale . Selam sayfan süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım , ali – 39

27. Bu konu : ” “Bir ‘Doğruluk Denetleyicisi’nin Doğruluk Kontrolü: HealthFeedback.org’a Yanıt” – Rosemary Frei @ Off-Guardian tarafından yazılmış şaşırtıcı ve şaşırtıcı bir makale ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Aylin – 145

28. Aksaray dan kimler var. “Bir ‘Doğruluk Denetleyicisi’nin Doğruluk Kontrolü: HealthFeedback.org’a Yanıt” – Rosemary Frei @ Off-Guardian tarafından yazılmış şaşırtıcı ve şaşırtıcı bir makale . Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi hayran edici, face de paylaştım , ahmet – 40

29. Amasya merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşımın inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım 11-02-2021 17:27:04

30. Bu konu : ” “Bir ‘Doğruluk Denetleyicisi’nin Doğruluk Kontrolü: HealthFeedback.org’a Yanıt” – Rosemary Frei @ Off-Guardian tarafından yazılmış şaşırtıcı ve şaşırtıcı bir makale ” çok güzel. Slm web siten inan ki mükemmel, twitter da paylaştım , Hasan – 61

31. Bu konu : ” “Bir ‘Doğruluk Denetleyicisi’nin Doğruluk Kontrolü: HealthFeedback.org’a Yanıt” – Rosemary Frei @ Off-Guardian tarafından yazılmış şaşırtıcı ve şaşırtıcı bir makale ” çok güzel. Selamlar siten valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Aylin – 72

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link