“Bir ‘Doğruluk Denetleyicisi’nin Doğruluk Kontrolü: HealthFeedback.org’a Yanıt” – Rosemary Frei @ Off-Guardian tarafından yazılmış şaşırtıcı ve şaşırtıcı bir makale

Makale, “Bir Gerçek-Denetleyici” Gerçek-Kontrol: HealthFeedBack.org’a Bir Yanıt “ Rosemary Frei @ Off-Guardian tarafından, bir yanıttır bu “doğruluk kontrolü”, anonim yazarın @ healthfeedback.org’dan, Frei’nin doğruluğunu kontrol etmeye çalışan ve Patrick Corbett’in daha önceki Off-Guardian Makalesinden “Koronavirüsten kimse ölmedi”: Bulgar Patoloji Derneği Başkanı Dr Stoian Alexov’un paylaştığı önemli açıklamalar.

O makaleyi okumadıysanız, oradan başlamak isteyebilirsiniz.

İçinde, Dr.Alexov’un aşağıdaki iddiaları nasıl yaptığını detaylandırıyorlar:

• Almanya, İtalya, İspanya, Fransa ve İsveç’te yapılan otopsiler virüsün ölümcül olduğunu göstermiyor.

12 Temmuz’da Health Feedback, Bulgar Patoloji Derneği Başkanı Dr. Stoian Alexov’un bomba ifşalarını detaylandıran makalenin bir incelemesini yayınladı.

“Yanlış” damgasını vurdular.

Frei:

Bu makale, Sağlık Geri Bildirimi’nin sözde bilgi kontrolünün reddedilmesidir. Nedenini gösteririm Dr. Alexov’un ifadeleri aslında kanıtlara uyuyorve Sağlık Geri Bildirimi’nin makalemizin “açıkça yanlış” olduğu ve “çok az güvenilirliğe” sahip olduğu iddiasında pek çok başka delik açın.

… ve bunu, gerçek kontrolün yıkılması ve gerçek kontrolün kaynağının DSÖ tarafından finanse edilen bir gerçek kontrol kuruluşu olduğunu ortaya koyan ve Bill & Melinda Gates Vakfıve hem bu kuruluşlar hem de diğer aşı şirketleri ve kuruluşları tarafından doğrudan finanse edilen doktorların araştırmalarına kapsamlı bir şekilde alıntı yapıyor ve bunlara dayanıyor.

Ayrıca, öldüğü iddia edilenlerin cesetlerine otopsi yapılması gerektiğine dair kanıtlar ortaya çıkarır. itibaren Kovid19.

Bu doğruluk kontrolü reddi, mevcut Covid-19 durumu hakkında çok şey ortaya koyması açısından önemli bir okuma.

Rosemary Frei, Calgary Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden moleküler biyoloji alanında yüksek lisans derecesine sahip, 22 yıldır serbest tıp yazarı ve gazeteciydi ve şimdi bağımsız bir araştırmacı gazeteci. Corbett Raporu’ndaki 15 Haziran röportajını izleyebilirsiniz.

““Bir ‘Doğruluk Denetleyicisi’nin Doğruluk Kontrolü: HealthFeedback.org’a Yanıt” – Rosemary Frei @ Off-Guardian tarafından yazılmış şaşırtıcı ve şaşırtıcı bir makale” üzerine 19 yorum

1. Çanakkale merkezden ben Emine. Selamlar sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 07-08-2020 17:08:33

2. Hatay merkezden ben banu. selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 09-08-2020 22:55:14

3. Bingöl merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten çok güzel, tebrikler 10-08-2020 19:46:55

4. Hakkari merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, sağolun 26-08-2020 13:20:45

5. Kars merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web siteniz harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 31-08-2020 12:37:03

6. İstanbul merkezden ben Gürbüz. Merhaba siteniz ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım 05-09-2020 03:50:44

7. Yozgat merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 14-09-2020 13:57:31

8. Osmaniye merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web siten süper ötesi mükemmel, tebrikler 02-10-2020 11:22:37

Yorum yapın