Makale, “Bir Gerçek-Denetleyici” Gerçek-Kontrol: HealthFeedBack.org’a Bir Yanıt “ Rosemary Frei @ Off-Guardian tarafından, bir yanıttır bu “doğruluk kontrolü”, anonim yazarın @ healthfeedback.org’dan, Frei’nin doğruluğunu kontrol etmeye çalışan ve Patrick Corbett’in daha önceki Off-Guardian Makalesinden “Koronavirüsten kimse ölmedi”: Bulgar Patoloji Derneği Başkanı Dr Stoian Alexov’un paylaştığı önemli açıklamalar.

O makaleyi okumadıysanız, oradan başlamak isteyebilirsiniz.

İçinde, Dr.Alexov’un aşağıdaki iddiaları nasıl yaptığını detaylandırıyorlar:

• Almanya, İtalya, İspanya, Fransa ve İsveç’te yapılan otopsiler virüsün ölümcül olduğunu göstermiyor.

12 Temmuz’da Health Feedback, Bulgar Patoloji Derneği Başkanı Dr. Stoian Alexov’un bomba ifşalarını detaylandıran makalenin bir incelemesini yayınladı.

“Yanlış” damgasını vurdular.

Frei:

Bu makale, Sağlık Geri Bildirimi’nin sözde bilgi kontrolünün reddedilmesidir. Nedenini gösteririm Dr. Alexov’un ifadeleri aslında kanıtlara uyuyorve Sağlık Geri Bildirimi’nin makalemizin “açıkça yanlış” olduğu ve “çok az güvenilirliğe” sahip olduğu iddiasında pek çok başka delik açın.

… ve bunu, gerçek kontrolün yıkılması ve gerçek kontrolün kaynağının DSÖ tarafından finanse edilen bir gerçek kontrol kuruluşu olduğunu ortaya koyan ve Bill & Melinda Gates Vakfıve hem bu kuruluşlar hem de diğer aşı şirketleri ve kuruluşları tarafından doğrudan finanse edilen doktorların araştırmalarına kapsamlı bir şekilde alıntı yapıyor ve bunlara dayanıyor.

Ayrıca, öldüğü iddia edilenlerin cesetlerine otopsi yapılması gerektiğine dair kanıtlar ortaya çıkarır. itibaren Kovid19.

Bu doğruluk kontrolü reddi, mevcut Covid-19 durumu hakkında çok şey ortaya koyması açısından önemli bir okuma.

Rosemary Frei, Calgary Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden moleküler biyoloji alanında yüksek lisans derecesine sahip, 22 yıldır serbest tıp yazarı ve gazeteciydi ve şimdi bağımsız bir araştırmacı gazeteci. Corbett Raporu’ndaki 15 Haziran röportajını izleyebilirsiniz.

Author

76 Comments

1. Çanakkale merkezden ben Emine. Selamlar sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 07-08-2020 17:08:33

2. elif yılmaz Reply

Merhabalar siteniz ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım

3. selamun aleyküm sayfa ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler

4. Hatay merkezden ben banu. selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 09-08-2020 22:55:14

5. Bingöl merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten çok güzel, tebrikler 10-08-2020 19:46:55

6. Adıyaman merkezden ben Aylin. selamun aleyküm siten yeminle dikkatimi çekti, şukuladım 17-08-2020 20:36:43

7. Hakkari merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, sağolun 26-08-2020 13:20:45

8. Trabzon merkezden ben doruk. Slm sayfan inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 26-08-2020 18:56:32

9. Kars merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web siteniz harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 31-08-2020 12:37:03

10. Gürbüz Reply

İstanbul merkezden ben Gürbüz. Merhaba siteniz ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım 05-09-2020 03:50:44

11. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

12. Yozgat merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 14-09-2020 13:57:31

13. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

14. elif yılmaz Reply

Selam bu web sitesi yeminle güzel, teşekkürler

15. selamun aleyküm paylaşımın valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

16. Selamlar paylaşım gerçekten hayran edici, teşekkürler

17. elif yılmaz Reply

Osmaniye merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web siten süper ötesi mükemmel, tebrikler 02-10-2020 11:22:37

18. Bursa merkezden ben banu. Merhaba web sitesi ciddiyim hayran edici, saolun 07-10-2020 19:07:18

19. Selamlar web siteniz cidden dikkatimi çekti, tebrikler

20. Rize merkezden ben doruk. Selam paylaşımın valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 22-10-2020 08:54:42

21. Bu konu : ” “Bir ‘Doğruluk Denetleyicisi’nin Doğruluk Kontrolü: HealthFeedback.org’a Yanıt” – Rosemary Frei @ Off-Guardian tarafından yazılmış şaşırtıcı ve şaşırtıcı bir makale ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten cidden hayran edici, sağolun , Emine – 396

22. Selam herkese siten vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

23. Sinop merkezden ben . Merhaba herkese web sitesi valla iyi, sosyal medyada paylaştım 29-10-2020 19:29:13

24. Bu konu : ” “Bir ‘Doğruluk Denetleyicisi’nin Doğruluk Kontrolü: HealthFeedback.org’a Yanıt” – Rosemary Frei @ Off-Guardian tarafından yazılmış şaşırtıcı ve şaşırtıcı bir makale ” çok güzel. Selamlar siteniz inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , hatice – 481

25. Bolu merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar siteniz harbiden güzel, facebookta paylaştım 09-11-2020 06:20:55

26. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım

27. Gürbüz Reply

Bu konu : ” “Bir ‘Doğruluk Denetleyicisi’nin Doğruluk Kontrolü: HealthFeedback.org’a Yanıt” – Rosemary Frei @ Off-Guardian tarafından yazılmış şaşırtıcı ve şaşırtıcı bir makale ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz valla güzel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 207

28. Slm sayfanız yeminle mükemmel, twitter da paylaştım

29. elif yılmaz Reply

Selam paylaşımın ciddiyim iyi, face de paylaştım

30. Kilis merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşım valla mükemmel, facebookta paylaştım 25-11-2020 22:48:52

31. Bu konu : ” “Bir ‘Doğruluk Denetleyicisi’nin Doğruluk Kontrolü: HealthFeedback.org’a Yanıt” – Rosemary Frei @ Off-Guardian tarafından yazılmış şaşırtıcı ve şaşırtıcı bir makale ” çok güzel. Slm web sitesi vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , memo – 230

32. Bu konu : ” “Bir ‘Doğruluk Denetleyicisi’nin Doğruluk Kontrolü: HealthFeedback.org’a Yanıt” – Rosemary Frei @ Off-Guardian tarafından yazılmış şaşırtıcı ve şaşırtıcı bir makale ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inanki iyi, tebrikler , emin – 50

33. Kırıkkale dan kimler var. “Bir ‘Doğruluk Denetleyicisi’nin Doğruluk Kontrolü: HealthFeedback.org’a Yanıt” – Rosemary Frei @ Off-Guardian tarafından yazılmış şaşırtıcı ve şaşırtıcı bir makale . Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 268

34. selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

35. Niğde dan kimler var. “Bir ‘Doğruluk Denetleyicisi’nin Doğruluk Kontrolü: HealthFeedback.org’a Yanıt” – Rosemary Frei @ Off-Guardian tarafından yazılmış şaşırtıcı ve şaşırtıcı bir makale . Selam sayfan cidden mükemmel, teşekkürler , ahmet – 175

36. elif yılmaz Reply

Selamlar sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

37. Merhabalar paylaşım inanılmaz çok güzel, sağolun

38. Gürbüz Reply

Bursa dan kimler var. “Bir ‘Doğruluk Denetleyicisi’nin Doğruluk Kontrolü: HealthFeedback.org’a Yanıt” – Rosemary Frei @ Off-Guardian tarafından yazılmış şaşırtıcı ve şaşırtıcı bir makale . Slm paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 230

39. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler

40. Kayseri dan kimler var. “Bir ‘Doğruluk Denetleyicisi’nin Doğruluk Kontrolü: HealthFeedback.org’a Yanıt” – Rosemary Frei @ Off-Guardian tarafından yazılmış şaşırtıcı ve şaşırtıcı bir makale . Merhaba herkese siteniz süper ötesi mükemmel, tebrikler , mehmet – 27

41. Bu konu : ” “Bir ‘Doğruluk Denetleyicisi’nin Doğruluk Kontrolü: HealthFeedback.org’a Yanıt” – Rosemary Frei @ Off-Guardian tarafından yazılmış şaşırtıcı ve şaşırtıcı bir makale ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 204

42. Gaziantep dan kimler var. “Bir ‘Doğruluk Denetleyicisi’nin Doğruluk Kontrolü: HealthFeedback.org’a Yanıt” – Rosemary Frei @ Off-Guardian tarafından yazılmış şaşırtıcı ve şaşırtıcı bir makale . Merhaba herkese sayfan vallaha billaha çok iyi, teşekkürler , mehmet – 168

43. Bu konu : ” “Bir ‘Doğruluk Denetleyicisi’nin Doğruluk Kontrolü: HealthFeedback.org’a Yanıt” – Rosemary Frei @ Off-Guardian tarafından yazılmış şaşırtıcı ve şaşırtıcı bir makale ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız harbiden dikkat çekici, tebrikler , ziya – 443

44. Nevşehir dan kimler var. “Bir ‘Doğruluk Denetleyicisi’nin Doğruluk Kontrolü: HealthFeedback.org’a Yanıt” – Rosemary Frei @ Off-Guardian tarafından yazılmış şaşırtıcı ve şaşırtıcı bir makale . merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler , ahmet – 424

45. Ağrı dan kimler var. “Bir ‘Doğruluk Denetleyicisi’nin Doğruluk Kontrolü: HealthFeedback.org’a Yanıt” – Rosemary Frei @ Off-Guardian tarafından yazılmış şaşırtıcı ve şaşırtıcı bir makale . Selam sayfan süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım , ali – 39

46. Bu konu : ” “Bir ‘Doğruluk Denetleyicisi’nin Doğruluk Kontrolü: HealthFeedback.org’a Yanıt” – Rosemary Frei @ Off-Guardian tarafından yazılmış şaşırtıcı ve şaşırtıcı bir makale ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Aylin – 145

47. Slm paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

48. Malatya merkezden ben doruk. Selam web siteniz ciddiyim iyi, teşekkürler 04-02-2021 02:39:08

49. Aksaray dan kimler var. “Bir ‘Doğruluk Denetleyicisi’nin Doğruluk Kontrolü: HealthFeedback.org’a Yanıt” – Rosemary Frei @ Off-Guardian tarafından yazılmış şaşırtıcı ve şaşırtıcı bir makale . Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi hayran edici, face de paylaştım , ahmet – 40

50. Gürbüz Reply

Amasya merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşımın inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım 11-02-2021 17:27:04

51. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler

52. Bu konu : ” “Bir ‘Doğruluk Denetleyicisi’nin Doğruluk Kontrolü: HealthFeedback.org’a Yanıt” – Rosemary Frei @ Off-Guardian tarafından yazılmış şaşırtıcı ve şaşırtıcı bir makale ” çok güzel. Slm web siten inan ki mükemmel, twitter da paylaştım , Hasan – 61

53. Bu konu : ” “Bir ‘Doğruluk Denetleyicisi’nin Doğruluk Kontrolü: HealthFeedback.org’a Yanıt” – Rosemary Frei @ Off-Guardian tarafından yazılmış şaşırtıcı ve şaşırtıcı bir makale ” çok güzel. Selamlar siten valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Aylin – 72

54. Bursa merkezden ben banu. Mrb siten inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 28-02-2021 03:36:25

55. Sivas dan kimler var. “Bir ‘Doğruluk Denetleyicisi’nin Doğruluk Kontrolü: HealthFeedback.org’a Yanıt” – Rosemary Frei @ Off-Guardian tarafından yazılmış şaşırtıcı ve şaşırtıcı bir makale . Merhaba paylaşımın valla çok iyi, teraziye tıkladım , Hasan – 393

56. Sivas merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşım cidden güzel, tebrikler 04-03-2021 15:24:21

57. Selam herkese sayfan inan ki hoşuma gitti, teşekkürler

58. Bu konu : ” “Bir ‘Doğruluk Denetleyicisi’nin Doğruluk Kontrolü: HealthFeedback.org’a Yanıt” – Rosemary Frei @ Off-Guardian tarafından yazılmış şaşırtıcı ve şaşırtıcı bir makale ” çok güzel. Merhabalar sayfan süper ötesi mükemmel, tebrikler , Hasan – 163

59. Mersin merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun 26-03-2021 00:56:22

60. Selamın aleyküm sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun

61. Elazığ dan kimler var. “Bir ‘Doğruluk Denetleyicisi’nin Doğruluk Kontrolü: HealthFeedback.org’a Yanıt” – Rosemary Frei @ Off-Guardian tarafından yazılmış şaşırtıcı ve şaşırtıcı bir makale . selamun aleyküm web sitesi gerçekten hoşuma gitti, saolun , banu – 189

62. Bingöl merkezden ben Hasan. selamun aleyküm sayfan inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım 03-04-2021 09:03:57

63. Bu konu : ” “Bir ‘Doğruluk Denetleyicisi’nin Doğruluk Kontrolü: HealthFeedback.org’a Yanıt” – Rosemary Frei @ Off-Guardian tarafından yazılmış şaşırtıcı ve şaşırtıcı bir makale ” çok güzel. Slm paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım , Emine – 174

64. Siirt dan kimler var. “Bir ‘Doğruluk Denetleyicisi’nin Doğruluk Kontrolü: HealthFeedback.org’a Yanıt” – Rosemary Frei @ Off-Guardian tarafından yazılmış şaşırtıcı ve şaşırtıcı bir makale . Selam herkese sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , hatice – 315

65. Çorum merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım 17-04-2021 19:08:07

66. Düzce merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar siten inan ki çok güzel, saolun 20-04-2021 10:49:31

67. Bolu dan kimler var. “Bir ‘Doğruluk Denetleyicisi’nin Doğruluk Kontrolü: HealthFeedback.org’a Yanıt” – Rosemary Frei @ Off-Guardian tarafından yazılmış şaşırtıcı ve şaşırtıcı bir makale . Selam herkese siteniz inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım , gaye – 116

68. Tekirdağ merkezden ben memo. Slm siteniz gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 25-04-2021 09:20:07

69. Kayseri merkezden ben ziya. Selam herkese siten gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım 26-04-2021 13:47:26

70. Van merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 27-04-2021 18:16:19

71. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” “Bir ‘Doğruluk Denetleyicisi’nin Doğruluk Kontrolü: HealthFeedback.org’a Yanıt” – Rosemary Frei @ Off-Guardian tarafından yazılmış şaşırtıcı ve şaşırtıcı bir makale ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım , elif yılmaz – 149

72. Selam web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım

73. Selam herkese bu web sitesi vallaha hayran edici, facebookta paylaştım

74. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” “Bir ‘Doğruluk Denetleyicisi’nin Doğruluk Kontrolü: HealthFeedback.org’a Yanıt” – Rosemary Frei @ Off-Guardian tarafından yazılmış şaşırtıcı ve şaşırtıcı bir makale ” çok güzel. Slm bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 94

75. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha dikkat çekici, şukuladım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link