Kategoriler
Genel

Bir Dünya Hükümeti veya Yeni Dünya Düzeni çok gerçek bir gelecek, kanıtlanmış bir komplo. Herkes tarafından kabul edilmeli ve istenmeli, insanlar ağlayacak ve “yeni düzenin” şimdiden gelmesi için yalvaracaklar.

Nasıl sorabilirsiniz.

“Böl ve fethet” veya “Kriz, tepki, çözüm.” – BU NASIL

SİYASİ KRİZ, SAĞLIK KRİZİ, SAVAŞLAR, AİLE (iklim değişikliği, ekonomik kriz ve savaşlardan), BLM, LGBTQ ve liste uzayıp gidiyor. Başka nelerin hazır olduğunu kim bilebilir? Kesinlikle sahte uzaylı istilası.

Şöyle derler: “Bakın, AB ve ABD’nin parçalandığını gördüğünüz gibi, artık böyle devam edemeyiz çünkü yeni politik sisteme ihtiyacımız var çünkü bu açıkça görülüyor. “Koronavirüs” ten kaç canın yok edildiğini görürsünüz, insanlar, aşı olmalıyız !! Ama bekleyin, aşılar sessiz çalışmaz, mükemmel olmak isteriz! Bu nedenle, sağlığınızı 7/24 izleyebilen yepyeni RFID’imiz var ve doktorunuz, sizden önce bile sorunlarınızı bilecek !! Harika değil mi ?? Onları btw yaptığımız yeterli waaars. Ve en önemlisi, özgür konuşmanızı koruyacağız !! Ama fark etmediyseniz, sadece azınlıklar bu bizim tarafımızdan seçilir! Elbette onları önemsemiyoruz, ancak onlara ‘haklar’ (hahah) veriyoruz, böylece küresel olarak yeni ücretsiz konuşma kısıtlamaları getirebiliriz !! Kimse aklımızı gündemimize karşı konuşamayacak !! ”

Yani evet. Hükümetlerin sağlığınızı, renginizi, ırkınızı, cinsiyetinizi, kültürünüzü, dininizi, geleneklerinizi önemsediğini düşünüyorsanız, büyük bir probleminiz var! Tüm olaylar onlarca yıl önce büyük kötü zihinler tarafından sahnelendi ve planlandı ve bu insanlık tarihinin en hastalıklı zamanlarından biri olacak, çünkü umarım kısa bir süre için dünya tam bir psikopat tarafından yönetilecek. Ve hayır, hayır Q sizi kurtaramaz.

Ama hey, insanların çoğu bu yeni sistemi şimdiye kadarki en iyi sistemlerden biri olarak bulacak. Bu insanlar onların ürünü olacaklar. Yuri Bezmenov’un dediği gibi, bu yeni “tip” insanlar için 15-20 yıla ihtiyaçları var. Hepsine iyi bak.

“Bir Dünya Hükümeti veya Yeni Dünya Düzeni çok gerçek bir gelecek, kanıtlanmış bir komplo. Herkes tarafından kabul edilmeli ve istenmeli, insanlar ağlayacak ve “yeni düzenin” şimdiden gelmesi için yalvaracaklar.” için 34 yanıt

Konya merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web siteniz inanki dikkat çekici, face de paylaştım 30-06-2020 19:30:02

Bilecik merkezden ben Emine. Selam herkese web sitesi yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım 30-06-2020 19:30:10

Sakarya merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web siten yeminle iyi, face de paylaştım 30-06-2020 19:30:28

Ağrı merkezden ben banu. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle mükemmel, tebrikler 30-06-2020 19:30:34

Ağrı merkezden ben gaye. Selamlar sayfanız inanki çok hoşuma gitti, şukuladım 01-07-2020 06:54:23

Bayburt merkezden ben ziya. Selamlar paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 03-07-2020 12:04:36

Diyarbakır merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 07-07-2020 11:26:41

Şanlıurfa merkezden ben banu. Merhabalar sayfanız ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 28-07-2020 12:08:19

Giresun merkezden ben gaye. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım 21-08-2020 18:12:50

Kırklareli merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web sitesi inanki dikkat çekici, face de paylaştım 23-08-2020 01:33:34

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir