Nasıl sorabilirsiniz.

“Böl ve fethet” veya “Kriz, tepki, çözüm.” – BU NASIL

SİYASİ KRİZ, SAĞLIK KRİZİ, SAVAŞLAR, AİLE (iklim değişikliği, ekonomik kriz ve savaşlardan), BLM, LGBTQ ve liste uzayıp gidiyor. Başka nelerin hazır olduğunu kim bilebilir? Kesinlikle sahte uzaylı istilası.

Şöyle derler: “Bakın, AB ve ABD’nin parçalandığını gördüğünüz gibi, artık böyle devam edemeyiz çünkü yeni politik sisteme ihtiyacımız var çünkü bu açıkça görülüyor. “Koronavirüs” ten kaç canın yok edildiğini görürsünüz, insanlar, aşı olmalıyız !! Ama bekleyin, aşılar sessiz çalışmaz, mükemmel olmak isteriz! Bu nedenle, sağlığınızı 7/24 izleyebilen yepyeni RFID’imiz var ve doktorunuz, sizden önce bile sorunlarınızı bilecek !! Harika değil mi ?? Onları btw yaptığımız yeterli waaars. Ve en önemlisi, özgür konuşmanızı koruyacağız !! Ama fark etmediyseniz, sadece azınlıklar bu bizim tarafımızdan seçilir! Elbette onları önemsemiyoruz, ancak onlara ‘haklar’ (hahah) veriyoruz, böylece küresel olarak yeni ücretsiz konuşma kısıtlamaları getirebiliriz !! Kimse aklımızı gündemimize karşı konuşamayacak !! ”

Yani evet. Hükümetlerin sağlığınızı, renginizi, ırkınızı, cinsiyetinizi, kültürünüzü, dininizi, geleneklerinizi önemsediğini düşünüyorsanız, büyük bir probleminiz var! Tüm olaylar onlarca yıl önce büyük kötü zihinler tarafından sahnelendi ve planlandı ve bu insanlık tarihinin en hastalıklı zamanlarından biri olacak, çünkü umarım kısa bir süre için dünya tam bir psikopat tarafından yönetilecek. Ve hayır, hayır Q sizi kurtaramaz.

Ama hey, insanların çoğu bu yeni sistemi şimdiye kadarki en iyi sistemlerden biri olarak bulacak. Bu insanlar onların ürünü olacaklar. Yuri Bezmenov’un dediği gibi, bu yeni “tip” insanlar için 15-20 yıla ihtiyaçları var. Hepsine iyi bak.

Author

90 Comments

1. selamun aleyküm web siten cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Merhabalar web siten vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Konya merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web siteniz inanki dikkat çekici, face de paylaştım 30-06-2020 19:30:02

4. selam arkadaşlar sayfan inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım

5. Bilecik merkezden ben Emine. Selam herkese web sitesi yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım 30-06-2020 19:30:10

6. Sakarya merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web siten yeminle iyi, face de paylaştım 30-06-2020 19:30:28

7. Merhaba herkese web sitesi harbiden çok iyi, face de paylaştım

8. Ağrı merkezden ben banu. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle mükemmel, tebrikler 30-06-2020 19:30:34

9. Ağrı merkezden ben gaye. Selamlar sayfanız inanki çok hoşuma gitti, şukuladım 01-07-2020 06:54:23

10. Bayburt merkezden ben ziya. Selamlar paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 03-07-2020 12:04:36

11. Diyarbakır merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 07-07-2020 11:26:41

12. Mrb bu web sitesi vallaha güzel, linkedinde paylaştım

13. Merhabalar bu web sitesi cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

14. Mrb siteniz yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

15. Hakkari merkezden ben ziya. Selamın aleyküm sayfa harbiden çok iyi, tebrikler 24-07-2020 19:08:11

16. Şanlıurfa merkezden ben banu. Merhabalar sayfanız ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 28-07-2020 12:08:19

17. Malatya merkezden ben Gürbüz. Selam sayfa inan ki mükemmel, tebrikler 28-07-2020 16:10:51

18. Merhaba siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım

19. Selamlar sayfa inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

20. elif yılmaz Reply

Merhabalar siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, saolun

21. selam arkadaşlar siten süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

22. Yalova merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web siteniz vallaha mükemmel, tebrikler 14-08-2020 07:44:00

23. selamun aleyküm web sitesi valla hoşuma gitti, tebrikler

24. Selam web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

25. Giresun merkezden ben gaye. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım 21-08-2020 18:12:50

26. Kırklareli merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web sitesi inanki dikkat çekici, face de paylaştım 23-08-2020 01:33:34

27. elif yılmaz Reply

Niğde merkezden ben elif yılmaz. Selam siten cidden hayran bıraktı, sağolun 23-08-2020 13:59:17

28. Selam paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler

29. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

30. selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, sağolun

31. Merhaba herkese bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, saolun

32. Tokat merkezden ben gaye. Mrb web siteniz cidden hoşuma gitti, şukuladım 30-09-2020 21:23:28

33. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz güzel, şukuladım

34. Kayseri merkezden ben ahmet. Selam herkese web siten süper ötesi güzel, şukuladım 02-10-2020 11:48:10

35. Denizli merkezden ben ahmet. Selam herkese sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 07-10-2020 22:50:17

36. Ardahan dan kimler var. Bir Dünya Hükümeti veya Yeni Dünya Düzeni çok gerçek bir gelecek, kanıtlanmış bir komplo. Herkes tarafından kabul edilmeli ve istenmeli, insanlar ağlayacak ve “yeni düzenin” şimdiden gelmesi için yalvaracaklar. . Selam paylaşım ciddiyim iyi, teşekkürler , memo – 18

37. Bu konu : ” Bir Dünya Hükümeti veya Yeni Dünya Düzeni çok gerçek bir gelecek, kanıtlanmış bir komplo. Herkes tarafından kabul edilmeli ve istenmeli, insanlar ağlayacak ve “yeni düzenin” şimdiden gelmesi için yalvaracaklar. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım yeminle iyi, twitter da paylaştım , emin – 130

38. Merhaba bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

39. Bingöl merkezden ben doruk. Mrb sayfa inanki mükemmel, şukuladım 25-10-2020 18:25:07

40. Gürbüz Reply

Merhaba sayfa valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

41. Düzce merkezden ben Aylin. Selam web siten inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım 10-11-2020 06:56:43

42. elif yılmaz Reply

Selam paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım

43. Bu konu : ” Bir Dünya Hükümeti veya Yeni Dünya Düzeni çok gerçek bir gelecek, kanıtlanmış bir komplo. Herkes tarafından kabul edilmeli ve istenmeli, insanlar ağlayacak ve “yeni düzenin” şimdiden gelmesi için yalvaracaklar. ” çok güzel. selamun aleyküm web siten cidden güzel, face de paylaştım , hatice – 45

44. Selamlar siten vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım

45. Niğde dan kimler var. Bir Dünya Hükümeti veya Yeni Dünya Düzeni çok gerçek bir gelecek, kanıtlanmış bir komplo. Herkes tarafından kabul edilmeli ve istenmeli, insanlar ağlayacak ve “yeni düzenin” şimdiden gelmesi için yalvaracaklar. . Merhaba siten yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım , ali – 464

46. Selam web siteniz harbiden hayran bıraktı, teşekkürler

47. Hakkari dan kimler var. Bir Dünya Hükümeti veya Yeni Dünya Düzeni çok gerçek bir gelecek, kanıtlanmış bir komplo. Herkes tarafından kabul edilmeli ve istenmeli, insanlar ağlayacak ve “yeni düzenin” şimdiden gelmesi için yalvaracaklar. . Merhabalar sayfan valla hayran edici, teşekkürler , memo – 350

48. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

49. Bu konu : ” Bir Dünya Hükümeti veya Yeni Dünya Düzeni çok gerçek bir gelecek, kanıtlanmış bir komplo. Herkes tarafından kabul edilmeli ve istenmeli, insanlar ağlayacak ve “yeni düzenin” şimdiden gelmesi için yalvaracaklar. ” çok güzel. Merhaba sayfan süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım , – 442

50. Bu konu : ” Bir Dünya Hükümeti veya Yeni Dünya Düzeni çok gerçek bir gelecek, kanıtlanmış bir komplo. Herkes tarafından kabul edilmeli ve istenmeli, insanlar ağlayacak ve “yeni düzenin” şimdiden gelmesi için yalvaracaklar. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz vallaha hoşuma gitti, tebrikler , emin – 182

51. Kahramanmaraş merkezden ben doruk. selamun aleyküm siten inanılmaz iyi, şukuladım 14-12-2020 04:57:52

52. Bu konu : ” Bir Dünya Hükümeti veya Yeni Dünya Düzeni çok gerçek bir gelecek, kanıtlanmış bir komplo. Herkes tarafından kabul edilmeli ve istenmeli, insanlar ağlayacak ve “yeni düzenin” şimdiden gelmesi için yalvaracaklar. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız valla hayran edici, tebrikler , mehmet – 275

53. Bitlis dan kimler var. Bir Dünya Hükümeti veya Yeni Dünya Düzeni çok gerçek bir gelecek, kanıtlanmış bir komplo. Herkes tarafından kabul edilmeli ve istenmeli, insanlar ağlayacak ve “yeni düzenin” şimdiden gelmesi için yalvaracaklar. . Selamlar paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , memo – 205

54. Gürbüz Reply

Batman merkezden ben Gürbüz. Selam web sitesi gerçekten iyi, şukuladım 20-12-2020 15:42:02

55. Bu konu : ” Bir Dünya Hükümeti veya Yeni Dünya Düzeni çok gerçek bir gelecek, kanıtlanmış bir komplo. Herkes tarafından kabul edilmeli ve istenmeli, insanlar ağlayacak ve “yeni düzenin” şimdiden gelmesi için yalvaracaklar. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa vallaha mükemmel, sağolun , ahmet – 30

56. Bu konu : ” Bir Dünya Hükümeti veya Yeni Dünya Düzeni çok gerçek bir gelecek, kanıtlanmış bir komplo. Herkes tarafından kabul edilmeli ve istenmeli, insanlar ağlayacak ve “yeni düzenin” şimdiden gelmesi için yalvaracaklar. ” çok güzel. Selam paylaşımın süper ötesi çok güzel, face de paylaştım , ali – 252

57. Selam herkese web siten gerçekten dikkat çekici, tebrikler

58. Bu konu : ” Bir Dünya Hükümeti veya Yeni Dünya Düzeni çok gerçek bir gelecek, kanıtlanmış bir komplo. Herkes tarafından kabul edilmeli ve istenmeli, insanlar ağlayacak ve “yeni düzenin” şimdiden gelmesi için yalvaracaklar. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 141

59. Gürbüz Reply

Slm sayfanız ciddiyim güzel, facebookta paylaştım

60. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz iyi, şukuladım

61. Selamın aleyküm siteniz ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım

62. Samsun merkezden ben emin. Mrb paylaşımınız valla hayran bıraktı, saolun 16-01-2021 19:56:31

63. selamun aleyküm sayfanız inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım

64. Bitlis merkezden ben hatice. Mrb paylaşım inanki hayran bıraktı, şukuladım 07-02-2021 16:09:51

65. Bu konu : ” Bir Dünya Hükümeti veya Yeni Dünya Düzeni çok gerçek bir gelecek, kanıtlanmış bir komplo. Herkes tarafından kabul edilmeli ve istenmeli, insanlar ağlayacak ve “yeni düzenin” şimdiden gelmesi için yalvaracaklar. ” çok güzel. Selam herkese sayfa harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler , gaye – 292

66. Sinop merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 09-02-2021 07:35:04

67. Bu konu : ” Bir Dünya Hükümeti veya Yeni Dünya Düzeni çok gerçek bir gelecek, kanıtlanmış bir komplo. Herkes tarafından kabul edilmeli ve istenmeli, insanlar ağlayacak ve “yeni düzenin” şimdiden gelmesi için yalvaracaklar. ” çok güzel. Slm siteniz valla mükemmel, teşekkürler , memo – 149

68. Bitlis merkezden ben . Slm web sitesi inan ki güzel, tebrikler 26-02-2021 10:37:00

69. Bu konu : ” Bir Dünya Hükümeti veya Yeni Dünya Düzeni çok gerçek bir gelecek, kanıtlanmış bir komplo. Herkes tarafından kabul edilmeli ve istenmeli, insanlar ağlayacak ve “yeni düzenin” şimdiden gelmesi için yalvaracaklar. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın inanki hayran edici, teşekkürler , ali – 447

70. Merhaba herkese siteniz inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım

71. Van merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun 04-03-2021 09:43:28

72. Bu konu : ” Bir Dünya Hükümeti veya Yeni Dünya Düzeni çok gerçek bir gelecek, kanıtlanmış bir komplo. Herkes tarafından kabul edilmeli ve istenmeli, insanlar ağlayacak ve “yeni düzenin” şimdiden gelmesi için yalvaracaklar. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , – 368

73. Mrb web siten inanki hayran bıraktı, teraziye tıkladım

74. Eskişehir merkezden ben Hasan. Mrb bu web sitesi valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım 19-04-2021 20:24:21

75. Bu konu : ” Bir Dünya Hükümeti veya Yeni Dünya Düzeni çok gerçek bir gelecek, kanıtlanmış bir komplo. Herkes tarafından kabul edilmeli ve istenmeli, insanlar ağlayacak ve “yeni düzenin” şimdiden gelmesi için yalvaracaklar. ” çok güzel. selam arkadaşlar siten süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım , emin – 352

76. Bu konu : ” Bir Dünya Hükümeti veya Yeni Dünya Düzeni çok gerçek bir gelecek, kanıtlanmış bir komplo. Herkes tarafından kabul edilmeli ve istenmeli, insanlar ağlayacak ve “yeni düzenin” şimdiden gelmesi için yalvaracaklar. ” çok güzel. Selam herkese sayfanız inanılmaz güzel, twitter da paylaştım , ali – 248

77. Selam bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

78. Bu konu : ” Bir Dünya Hükümeti veya Yeni Dünya Düzeni çok gerçek bir gelecek, kanıtlanmış bir komplo. Herkes tarafından kabul edilmeli ve istenmeli, insanlar ağlayacak ve “yeni düzenin” şimdiden gelmesi için yalvaracaklar. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız inanki dikkatimi çekti, tebrikler , Emine – 26

79. Bu konu : ” Bir Dünya Hükümeti veya Yeni Dünya Düzeni çok gerçek bir gelecek, kanıtlanmış bir komplo. Herkes tarafından kabul edilmeli ve istenmeli, insanlar ağlayacak ve “yeni düzenin” şimdiden gelmesi için yalvaracaklar. ” çok güzel. Mrb web sitesi cidden iyi, face de paylaştım , banu – 47

80. Kocaeli dan kimler var. Bir Dünya Hükümeti veya Yeni Dünya Düzeni çok gerçek bir gelecek, kanıtlanmış bir komplo. Herkes tarafından kabul edilmeli ve istenmeli, insanlar ağlayacak ve “yeni düzenin” şimdiden gelmesi için yalvaracaklar. . Selamın aleyküm siteniz ciddiyim dikkat çekici, şukuladım , Aylin – 131

81. Kars merkezden ben banu. Merhaba sayfa inan ki hoşuma gitti, saolun 07-05-2021 05:10:17

82. Bu konu : ” Bir Dünya Hükümeti veya Yeni Dünya Düzeni çok gerçek bir gelecek, kanıtlanmış bir komplo. Herkes tarafından kabul edilmeli ve istenmeli, insanlar ağlayacak ve “yeni düzenin” şimdiden gelmesi için yalvaracaklar. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım , ali – 14

83. Merhabalar sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link