Bir Düşünce

Tüm Covid komplolarının gerçekten vahşi bir spekülasyon olduğunu varsayalım, o zaman ABD’nin gidişatına bakılırsa, Amerikan İmparatorluğu’nun çöküşünü izliyor gibi görünüyoruz. İnsanların her hareketinin ağabey tarafından izlendiği ve değerlendirildiği bir toplum. İnsanlar, grup kimliği (burjuvaziye karşı proletarya), bireysel özgürlüğün çözülmesi ve beraberinde gelen her şey doğrultusunda birbirlerine karşı çekişiyorlar.

Bazı fütüristler, insan yaşamının sözde haleflerimiz için üreme mekanizması olduğunu iddia ediyor. Dijital Yaşam.

İnsanların tahmin ettiği gibi bizler gerçekten Makinelerin seks organları mıyız? Bu evrimin doğal seyri mi? Gelişimimiz için bir sonraki adımı tasarladık mı?

Siyahın beyaza karşı istatistiklere indirgendiği bir dünyada, değerimiz büyük evrim şemasındaki basit bir katalizörün değerine korkunç derecede yakın hale geliyor. Bir gün zeki bizi başarırsa kimsenin geride bırakmak isteyeceği türden miras olduğunu sanmıyorum

gönderen … bezzyb13
[comments]

“Bir Düşünce” üzerine 15 yorum

1. Düzce merkezden ben banu. Selamın aleyküm web siten cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 26-09-2020 06:58:17

2. Manisa merkezden ben doruk. Merhabalar siten valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 26-09-2020 07:07:47

3. Kırıkkale merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşım vallaha billaha mükemmel, sağolun 26-09-2020 07:20:22

4. Muş merkezden ben Emine. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten güzel, face de paylaştım 02-10-2020 12:26:08

5. Konya merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 02-10-2020 12:26:32

6. Malatya merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar siteniz inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 06-10-2020 19:33:23

7. Hakkari merkezden ben banu. Selam herkese paylaşımın inanki hoşuma gitti, şukuladım 07-10-2020 09:51:44

8. Aksaray merkezden ben gaye. Merhaba web sitesi gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım 19-10-2020 05:20:10

Yorum yapın